490 Shares 8215 views

winogrona przycinanie. Jak wyciąć winogron

Winogrona – roślina, która charakteryzuje się niemal niezmierzone wzrostu i przycinanie winogron pozwala utrzymać go w prawej części ciebie, na przykład, wysokość niektórych ścianach domu lub balkonie. Niektórzy ogrodnicy odciąć winogrona na wiosnę, ze względu na fakt, że przylegają one do zasady, że nie jest zła zima. A eksperci twierdzą, że przycinanie winogrona najlepiej jest wykonywać w upadku.

Kiedy przycinanie winogron produkowanych na wiosnę, oddanie i ukrywanie rękawy i winorośli na zimę, są z dzianiny w kok, który z kolei będzie zawierał winorośl, że dojrzała i te winorośle, że po mróz uschło. Takie nevyzrevshie odmrożone winorośli i zawierać wilgoci. Gdy sprężyna słoneczny będzie powodować powstawanie zgniliznę i pleśń, a temperatura w schronie będzie ciepła (do pięciu stopni). Pleśń może uszkodzić zdrowych winorośl dojrzewa, ich uderzenie.

Przycinanie winogrona na wiosnę przyciąga do winogron sączących sok. Kiedy przycinanie winorośli spadek w ziemi utworzyła złom korek, który nie wycieka sok, to będzie trochę kapać. U osób, efekt ten nazywany jest „winogrono płacze.”

Kiedy przycinanie winorośli wiosną przycięte zaprobkovatsya nie ma czasu, a więc zmiany w miejscach strzelby będą otwarte. Jeśli podnieść winogron na konwój łuków winogron, jego sok popłynie w dół winorośli i dostać się w zarodek, że vymoknut i psucia się.

Najtrudniejszą rzeczą jest to, aby uzyskać pełne sadzonek w pierwszym roku, bo nie mają czasu, aby dojrzeć, może zamarznąć w upadku.

Wzrost siewek po roku, można osiągnąć 0,5 do 1,5 m, a wysokość winorośli dojrzały nerek mogą numer 4 – 5 sztuk. Winogron cięcie powinno być wykonywane przez kilka centymetrów z nerek, które dojrzewały.

Niektórzy eksperymentują, cięcie winorośli i zastępując nerkę. wielkość jagód ostatecznie staje się duża. Pod koniec sezonu letniego staje się oczywiste, że patrzy na niektóre gatunki winorośli nie jest bardzo żywy, co zrobić z nimi?

Po przybyciu jesieni wszyscy winorośli należy wyciąć tak, że owoc otrzymał tyle mocy, jak to możliwe. Mokre i chłodne letnie winorośli na ogół nie mogą dojrzewać. Po upadku mrozy może zerwać, jak sopel lodu. W tym przypadku konieczne jest, że Bush zyskał długi formularz. Takie przycinanie rękawy dają plonu przyszłym roku dzięki nerki, które są we śnie.

Z takim przycinanie i kiść winogron, jagody i wartości zyskują większe. będzie to również przyspieszyć czas dojrzewać owoce i ułatwić opiekę nad swoimi winorośli, gdy jest roślinność.

A Practical Guide – jak wyciąć winogron

Jak więc tworzyć krzewu winorośli? Jak winorośli?

Latem każda tuleja pączek może mieć kilka klastrów winogron i długimi ramionami – winorośli. Może to być kiść winogron i winorośli.

Taki rękaw może okazać się jeden po drugim i winorośli węzeł zmiany. Pozostała część rękawa może być odcięta i odrzuca całkowicie. Dla dalszej uprawy należy pozostawić winorośli o grubości od 7 do 8 mm.

Po przycinanie winorośli musi mieć dla siebie 6 – 12 pochechek, to wszystko zależy od tego, jak duży chcesz dostać kilka. Jeżeli cynaderkami zatem będzie grono ciężki. Gałązka zastępczy powinny zawierać ewentualnie 2 – 3 kubków. Przycinanie powinno być realizowane bezpośrednio na stronie.

Winorośle na owocowania zostawić tylko wtedy, gdy jest ona na tyle dobrze, aby dojrzewać. Skuteczne i użyteczne rośliny byłoby, gdyby to zrobić na jesieni przed schronienia. Przycinanie winogrona na wiosnę doprowadzi do efektu „płacz” winorośli.

Na przykładzie jednego rękawach uprawnych, pokazaliśmy jak winorośl. Użyj tej samej zasadzie, jeśli trzeba zrobić przycinanie pozostałe tuleje.

Każdy ogrodnik i opiekuńczy właściciel trzeba obserwować i analizować rozwój swoich winorośli. Pozwoli to na zdobycie niezbędnych umiejętności.

Pamiętaj, upraw winogron na wiosnę mniej skutecznego leczenia niż jesienią. Zauważ, że gdy przycinanie winogrona na wystarczająco wysokim off odległości gruntu należy ściśle przestrzegać zasad bezpieczeństwa.