817 Shares 6090 views

Antyanemiczne lek „Totem”: instrukcje użytkowania

Środki o nazwie „Totem” instrukcji do stosowania jako preparat złożony charakteryzuje specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia tworzenia się krwinek. Substancje czynne obecne w kompozycji pomocą skutecznie syntezy mioglobinę, a także stymulować sortuje redoks reakcji zachodzących w organizmie, co ułatwia proces odwracalne wiązanie tlenu. Po wywołaniu powstawania erytrocytów i łagodzeniu objawów niedokrwistości, takie jak zmęczenie, kołatanie serca, zawroty głowy, osłabienie, czego dowodem jest dostarczany do narkotyków „Totem” instrukcji obsługi. Cena to w połączeniu oznacza średnio dwieście sześćdziesiąt rubli.


Opis postaci o przedłużonym działaniu

Lek antyanemiczne odprowadza się w postaci roztworu ciemnobrązowej, przeznaczone do przyjmowania i umieszcza w oddzielnych fiolkach. Jako substancje zasadowe leku obejmują glukonian żelaza, glukonian manganu i miedzi. W roli elementów podtrzymujących wystają bezwodny kwas cytrynowy, glicerynę, cytrynian sodu, polisorbat 80, sacharozę, karmel barwiące, płynną glukozę, smak, benzoesan sodu i oczyszczoną wodę. Każda ampułka zawiera dziesięć mililitrów roztworu.

Lista wskazań dla

Antyanemiczne stosowanie narkotyków „Totem” instrukcje użytkowania zaleca się przede wszystkim do leczenia i zapobiegania wystąpienia niedokrwistości z niedoboru żelaza o różnej etiologii u dorosłych i dzieci, począwszy od trzech miesięcy. Ponadto, to połączone środek do połączenia, jak pokazano w okresie rozrodczym, a także w innych stanach obejmujących zwiększone zapotrzebowanie na żelazo. Z silnymi krwawieniami podobny powinien zażyciem leku, „Totem”. Przewodnik radzi się go używać w przypadku niedostatecznego spożycia żelaza z pożywienia, lub w przypadku naruszenia jego absorpcji.

Główne przeciwwskazania

Weź ten antanemic producent nie jest bezwzględnie zalecane dla osób cierpiących na talasemii, hemosyderoza, wrzód żołądka, wrzód 12 hemochromatoza lub wrzód dwunastnicy. Gdy anemia nie jest związany z niedoborem żelaza, i nie powinny rozpocząć przyjmowanie preparatu łączonego „Totem”. Instrukcje użytkowania nie należy używać go i choroby Wilsona. Zwiększona wrażliwość na żelazo, mangan i miedź są też powodów odwołania leku. Ponadto bezpośrednie przeciwwskazań należą zatrucia ołowiem i wieku trzech miesięcy. Z wielką starannością należy podjąć antianemichesky ten lek dla osób z cukrzycą.

Działania niepożądane

Odbieranie połączeniu leku „Totem” w niektórych grup ludzi może wywołać wymioty, uczucie nudności i zgaga. Ponadto mogą występować wzdęcia, zaburzenia stolca i nerwobóle żołądka. Mogą wystąpić również ze względu na recepcji oznacza „Totem” wysypka i zaczerwienienie. Instrukcje użytkowania Notes i małego ryzyka pomyłki i rozwoju hiperwentylacji.