136 Shares 3150 views

Serpukhov Muzeum Historii i Sztuki: fotografie, opinie, adres, godziny pracy

Jeden z największych zbiorów muzealnych skarbów kraju – Serpukhov Muzeum Historii i Sztuki. W swoich funduszy znajduje się ponad czterdzieści tysięcy sztuk, i są pomniki zarówno rosyjski i Wschodniej i sztuki zachodnioeuropejskiej od XV do XX wieku, nie licząc tych, które odzwierciedlają historię tego regionu.


historia

Muzeum mieści się w pięknej rezydencji z XIX wieku, który został zbudowany przez kupców Sierpuchowska i magnatów włókienniczych Maraevymi zaprojektowanych przez architekta Klein. Nawet to bardzo budynku – być może głównym ciekawość, ale na pewno jeden z najpiękniejszych budynków w mieście, które jest Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki. Został otwarty w 1920 roku i stał się podstawą do spełnienia kolekcji producentów Maraevyh.

Do lat trzydziestych zbiorach muzealnych jest stale uzupełniana przez dzieła sztuki, które wcześniej były w okolicznych osiedli i centralnych repozytoriów. Teraz Serpukhov History and Museum hudoestvenny rozprowadzane ekspozycję na dwie części. Ta sztuka rosyjska od początku XVIII wieku do współczesności Europy Zachodniej – od XVII do końca XIX wieku.

ekspozycja

Widzowie uczestniczą Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki, dowiedzieć się o umiejętnościach wielkich portrecistów XVIII i drugiej połowy XIX wieku, a to akademicy GI Semiradsky, K. Makovsky, A. Kharlamov, Wanderers VE Makovský I . Pryanishnikov, NA Yaroshenko, krajobraz AI Savrasov, I. K. Ayvazovsky, I. I. Szyszkin, I. Levitan, V. D. Polenov wiele prac wspaniałym gawędziarzem VM Vasnetsov.

Specjalne duma – obrazy i rysunki rosyjskich awangardowych artystów z początku XX wieku. Rzeźby S. T. Kononkova, obraz R. R. Falka, D. Burliuk, N. S. Goncharovoy, I. I. Mashkova – jest to droższe Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki.

Serpukhov – małe miasto, ale brak zwiedzających do muzeum nie czuje wielu specjalnie tu do zwiedzania tego wspaniałego miejsca. Sztuki zachodnioeuropejskiej jest szeroko reprezentowana w malarstwie holenderski, flamandzki, francuski, włoski i wiele innych szkół od XVI do XIX wieku. Tutaj nie tylko malarstwo i rzeźba. Meble, ceramika i szkło jest prezentowany również.

program

Ciekawe programy napisane przez gości, którzy rozwiniętych Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki (Serpukhov), to „Time Travel”. dom kupca oferuje eskorty „gospodyni” w odpowiednim stroju, portrety z XVIII wieku szlachcic powiedział w peruce i „rycerz na rozdrożu” – słynny obraz Vasnetsov – przedstawia przewodnik w zbroi wojskowych dawnej Rosji. Były wielki jadalnia – sala kominkowa – sufit i ściany malowane drewno. Pełny sens tego, co użytkownik jest w dawnej rezydencji rosyjskiego.

Tutaj live act out sceny z życia dawnych rosyjskich bojarów: Panna-boyaryshnyu gotowy na ślub. To jest wielki ilustracją złożonego obrazu Makovsky „Pod Koroną”: dźwięk stylizowane dialog, z którego goście poznać tradycje ślubne średniowiecza Rosji. Na gości Wanderers, czy pochodzą od ekspozycja Yaroshenko Cygana, który oferuje nawet wróżę. Oczywiście, każdy tutaj bierze życzenia dobroci i miłości, zawsze się spełniają w najbliższej przyszłości. I to nie jest tylko darem, który jest w sklepie dla zwiedzających Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki. Serpukhov (Region Moskwa), zawsze czeka na gości!

oferta specjalna

Tutaj tradycja triumfował. Młodzi ludzie szczególnie dostrojone w romantycznym nastroju, mogą zawrzeć umowę z muzeum i niezapomniany sposób, aby najważniejszym kolei jego życia osobistego z propozycji małżeństwa przed całej ceremonii ślubnej, która obejmuje uroczystą rejestracji małżeństwa. Wszystko to zapewnia chcąc Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki. Harmonogram dostosowuje się do wszystkich planowanych działań.

Dla reszty instytucji gości działa jak zwykle: otwiera się we wtorek po południu, 13 godzin, a zamykają o 20. Bilet zamyka biuro na pół godziny przed końcem wyświetlaczach demonstracyjnych. Od środy do niedzieli, odwiedzający będą od 10 rano, koniec pracy – 17, kasa czynna do godziny 16.30. W poniedziałek muzeum jest zamknięte.

Jednak dla nowożeńców, harmonogram ten może być ignorowane. Kupiec dwór z XIX wieku do podjęcia weselny orszak w dowolnym momencie, przewidzianego w umowie, a tradycja z trzech epok będzie urządzić imprezę. Format „żywe obrazy”, udział w teatralnych efektów, muzyka na żywo, pierwszy taniec młodych w starej sali balowej – można pomyśleć o bardziej kolorowe na uroczystość ślubu? A potem – rytuał chleb i ser potchevaniya kupca i Tea Party. Wszystko przebiega ślubną sesję zdjęciową w niesamowitych i niepowtarzalnych wnętrzach.

dla dzieci

Przede wszystkim, to trasy wycieczkowe. "Hello, muzeum!" – wędrówka z przewodnikiem do historii jak nie było Serpukhov History and Art Museum. Zdjęcia rosyjskich artystów XVIII wieku, dzieci widzą w salach na początku i na końcu trasy są już zaznajomieni ze sztuką rosyjskiej następnych wiekach.

Inna droga – „Otwórz drzwi do wspaniałego” – dla dzieci w tym samym wieku nie mniej ciekawe, i przechodzi przez tych samych halach. „Calico paw” – twórcze i pouczające wycieczka w świat produkcji rosyjskiej pamiątkę. Dzieci uczą się o herbie miasta, na przemyśle włókienniczym, prawosławnej Wielkanocy.

zabawki

„Magia Curl” – wycieczka do świata Khokhloma. same dzieci malować własne drewnianą łyżką. „Przyjazny dla rodzin” – opowieść o najsłynniejszej, najbardziej kolorowych i najbardziej symbolicznym toy – matreshka. Dzieci malować małe magnesy na lalce. „wzorców Gorodecki” – również z samodzielnej pracy, w którym dzieci będą pokazać, jak dobrze nauczyli sekrety mistrzów Wołgi.

„Fabulous Gzhel” – po zakończeniu trasy oraz szczegółowy rachunek dzieci zaproszonych do wyrobu gipsowego, do którego mogą robić magiczne niebieskie i białe wzory. „Pani” – to samo z Dymkovo zabawki. „Zabavushka” – znajomość tradycyjnych rosyjskich rzemiosła zabawek. Dzieci mają możliwość przyłączenia się do rzemiosła artystycznego: malują dał im zabawkę wykonaną z gipsu samodzielnie. Prawdziwie bajeczny świat daje młodszego pokolenia Serpukhov History and Art Museum. Lokalizacja Muzeum w Serpukhov zostaną podane poniżej. Telefon: (4967) 35-26-70.

programy interaktywne

„Zaczarowana cup” – program przeznaczony dla młodych i w średnim wieku szkolnym. Dzieci uczą się o wygląd i dystrybucji, a także o głównych rodzajów rosyjskiej porcelany, wygląd reprezentacji teatru cieni, a następnie będzie malować modele gipsowe wybranych wzorów.

„French Lessons” – interaktywny program dla starszych uczniów szkół średnich, w których poprawy ich znajomości języka, poszerzyć słownictwo. Zainteresowanie pociąga za sobą sztuki i miłości do poprzednio powszechne w Rosji, Francuzów.

Trochę więcej o kreatywnych wycieczek i dodatkowych propozycji

„Samowar” – ciekawa historia rosyjskiego samowara na starej tradycji picia herbaty w Rosji. Można zapoznać się z codziennym życiu zwykłych ludzi XIX wieku, których znajomość jest obsługiwany przez obrazach rodzajowych tych Wanderers. Również w muzeum i można spędzić dzień urodzenia dziecka. Szeroki wybór scenariuszy i bardzo ekscytujące, a nie zależy od wieku urodzin: wycieczki, niespodzianki, nieoczekiwane spotkania, warsztaty, liczne gratulacje.

„Jestem artystą” – program dla tych, którzy chcą rozwijać poznawcze i twórcze zdolności, który jest zaznajomiony z gatunków malarstwa. Istnieją dwie części – pierwszej teoretycznej, a następnie – mocowania teorii praktyką. W muzeum można przeprowadzić albo partia bal dla dzieci młodszych – z gry, zwiedzanie, picia herbaty.

I najciekawsza

„Jesteśmy ubrani brzoza drzewo” – program, który przywiązuje dzieci do rosyjskiej kultury ludowej, tutaj fundamenty religii prawosławnej i studiowania zabytków przeszłości. Uczestnicy będą zwiedzanie wystawy w muzeum, gdzie oprócz podstawowych informacji jest podane do interpretacji popularnych postaci w sztukach wizualnych, wizyta Starego Believer Kościół wstawiennictwem, a po – gra na dziedzińcu muzeum i kolorowe tańców.

Jednym z najbardziej interesujących programów, które przygotowane do szkoły Serpukhov History and Art Museum (zdjęcie podczas supra.) – „Przodkowie tarcza” Jest to eksperyment, który jest sporym sukcesem, gdyż jest to interaktywny program jest bardzo popularny. Stworzyła wystawę, gdzie prezentacja materiału użytego do badania niektórych aspektów prowadzenia działań wojennych w średniowieczu: turystyka bliską walkę – w zbroi i broni, wyposażenia ochronnego i narzędzi do ataku, zwłaszcza ich używania – wszystko to po raz pierwszy pokazał odwiedzających Serpukhov History and Art Museum reviews który stał wdzięczni entuzjastycznie, ponieważ goście mogą uczestniczyć w tej akcji.

opinie

Użytkownicy, którzy przybyli nie tylko z regionu Moskwa, ale także ze względu na jej granicach, w lewo obszerne notatki na oficjalnej stronie internetowej muzeum. Były doskonale opracowane wycieczki, fascynujące historie, wielkie gry aktorów i profesjonalizm muzyków towarzyszących. Szczególnie często określane działań, które odbywają Sierpuchowska i Muzeum Historii i Sztuki – „Noc w muzeum” To oznaczało najwyższy poziom szkolenia, wyjątkowej hojności złożenia tego święta.

Nawet dostaliśmy do muzeum przez przypadek często wstrząśnięty tym, co zobaczył tyle, że dzięki Twojej opinii dla przyjemności uzyskanej tutaj. Napisz o przyjazny personel, ciekawy wykład na temat bogactwa i unikatowości eksponatów, dopuszczenie do historii kraju. Wiele dobrych słów o wystawie porcelany. Wszystko zachodnioeuropejska część wystawy jest zaskakująca odmiana od pierwotnego blasku. A zwykli odwiedzający muzeum w porównaniu z maszyną czasu, który pozwalał mu zanurzyć się w życiu dotąd nieznanym, chwaląc mini-performance, poświęcony Czechowa. Inni goście podziwiali wystawę ikon. We wszystkich przejawach dobra Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki!

uznanie

Negatywne opinie stwierdzono, głównie dzięki i zalecenia. Należy zauważyć, że bogate wnętrza starych budynków dla przeważającej części zachowany, w tym piękne meble i doskonałą parkietu.

Malowanie zróżnicowane, wiele eksponatów. Muzeum, pomimo lokalizacji w prowincji, jest dość porównywalne z muzeów miast. Wielu zauważyło szeroki wybór i stosunkowo niskie ceny w sklepie z pamiątkami, który obejmuje Sierpuchowska Muzeum Historii i Sztuki.

Jak się tam dostać

Muzeum posiada oddziały. To Wstawiennictwo Old Believer kościoła i domu słynnego fotografa N. P. Andreeva, który mieszkał tam na początku XX wieku. Teraz nadszedł Memorial House. W pobliżu znajduje się klasztor Wysocki, który jest również bardzo interesujący nawet dla ludzi dalekich od religii, jak na otaczającą przyrodę, świątynie i samego dziedzińca jest bardzo piękny.

Postal Museum Adres: Serpukhov, Moscow region, Czechow Street, Building 87 Kod telefonu 142206. Organizacja ta została podana powyżej. Można tu dostać na różne sposoby. Głównym – z Moskwy do pociągu elektrycznego „Moskwa-Serpukhov” czy „Moskwa-Tuła”, wysiąść na przystanku „Serpukhov”. Z dworca kolejowego można dojechać autobusem lub №8 №3 do przystanku „Muzeum”.