312 Shares 9986 views

Otwieramy książkę snów. Dzwony marzenia o pokoju?

Wszyscy wiedzą, że gołęb od dawna uważany jest za symbol dobrobytu, pokoju na ziemi i, oczywiście, miłości. Stowarzyszenia, które pojawiają się podczas oglądania tego ptaka są różne, ale mają tylko przyjemne i najlżejsze odcienie. Wszyscy wiedzą dokładnie, co to znaczy para gołębi, łagodnie drżących ze sobą. Tak, i listy, które pocztą gołębi przywieziono , czekały niecierpliwie. Więc dzisiaj, jeśli ten uroczy ptak pędzi do okna, często pytamy ją, co dobre i jasne, które przygotowała dla nas i jaką radość przyniosła.


We śnie widzimy gołębie. W zależności od rodzaju gołębi, w jakich okolicznościach pojawiły się, interpretacja tego snu zależy. Aby dowiedzieć się, co ten symbol oznacza, po prostu otwórz książkę marzeń. Pigeon najczęściej marzy o bliskiej przyjaciółce, o dobrej nowinie i miłości. Jednak co sprawia, że ten ptak, i co to jest, jest bardzo ważne:

 • Jeśli jest to gołębiowiec i otoczony jest małymi pisklętami, trzeba poczekać na dobre samopoczucie, spokój i spokój. Druga połowa będzie zawsze proszę, ale dzieci będą skuteczne.
 • W przypadku, gdy gołębi trzyma coś w dziobie lub niesie, oznacza to, że wkrótce warto czekać na przyjemne i ciekawe wiadomości od krewnych i krewnych. Najprawdopodobniej starzy i dobrzy znajomi poczują się, z którymi komunikacja od dawna stracona.
 • Gdy gołębi pije wodę we śnie – oznacza to, że wszystkie pilne problemy szybko znikną i zostaną rozwiązane na lepsze.
 • Utonięły gołębnik powie, że kłopoty i porażki mogą się spodziewać w sprawach.
 • Hodowla tego ptaka we śnie jest dowodem na chęć zrobienia wszystkiego, aby rodzina szczęśliwa. Wskazuje to na wymarzoną książkę. Pigeon to ptak szczęścia i pokoju. Dlatego ten, kto widzi taki sen, chce mieć w domu i dobrego samopoczucia, zdrowie i duchowy spokój.

Bardzo ważne i sam sen. Pigeon w różnych autorach można interpretować w różny sposób. Na przykład Miller mówi, że dla dziewcząt zobaczyć ten ptak we śnie – oznacza to bardzo udane wyjście za mąż, a wkrótce. Samotny gołębi, który krzyczy, przewiduje poważne kłopoty. A jeśli pojawił się biały gołębi, książka marzeń Millera rozszyfrowuje to jako szansę na zimną chorobę.

Znany psycholog Sigmund Freud stworzył własną męską książkę. Pigeon w jego opinii – to jest dziewczyna, która jest zadowolona z platonicznych uczuć. Jednak człowiek chce zupełnie odmiennego rozwoju wydarzeń. Warto zapomnieć o seksie na chwilę, jeśli nie chcesz stracić doskonałych relacji z tym gołębią.

Melnikov w swojej książce snów opisał bardziej szczegółowo najbardziej zróżnicowane warianty marzenia z udziałem gołębi:

 1. Jeśli te ptaki latają w dużych ilościach w zamkniętej przestrzeni, wtedy musisz tylko poczekać na rodzinne radości.
 2. Jeśli ptaki śnią, siedząc na dachu – to jest dobre i dobre wieści. Tak mówi książka marzeń. Białe gołębie na dachu – do szczęśliwej przyszłości w domu.
 3. Para gołębi marzy tylko o weselu.
 4. Proces karmienia tych ptaków może wskazywać, że osoba śpiąca musi zrobić bardzo ważne, ale niewiarygodnie użyteczne i dobre czyny.
 5. Jeśli morderstwo tego pokojowego ptaka jest wymarzone, wkrótce będzie to z jakiegoś powodu stracić bardzo bliskiego przyjaciela.
 6. Polowanie na gołębie jest również nieprzyjemnym znakiem, który ostrzega przed zdradą.
 7. Wyzwolenie sobie snu z własnych rąk oznacza możliwe oddzielenie od bliskiej osoby lub bliskiej.
 8. Ale zdaniem Melnikowa samotny gołęb w snach, jeśli zdarzy się wypadek.

Zwykły gołębi zawsze marzy o miłości, szczęściu i pokoju. To jest pewny znak sukcesu w biznesie, zwłaszcza na froncie miłości. Dlatego też nie bój się tych spokojnych stworzeń, nawet we śnie. W rzeczywistości przynoszą szczęście!