700 Shares 3781 views

Pokemon Chimchar: Wszystkie informacje na temat zwierzaka

Pokemon Chimchar jest początek jest czwarta generacja kieszonkowych potworów. Okaże się w regionie Sinnoh oraz posiada własną linię ewolucyjną. Dość silne myśliwskich, a fani powinni wiedzieć o nim wszystkie informacje.

Podsumowanie natury

Pokemon Chimchar należące do innego rodzaju ognia, co jest dość rzadkie w grach i serii. On jest jak małpa, choć i ma łagodny charakter. Lubi poruszać wiele drzew, skał i nawet płaskim terenie. Że wojownik nie może długo zachować pokebole, w przeciwnym razie pojawi się ono szkodliwe. Pokemon Chimchar różni się tym, że jest to bardzo trudne do oswojenia. Jednocześnie uważają, że do połowu w otwartym świecie, jest bardzo trudne. Oni zawsze trzymane w grupach i chronić siebie z niespodziewanych gości. Jeśli trener będzie w stanie złapać i przyjaciele z tym pożaru dziecko, to będzie prawdziwe, i zaciekle bronić właścicielowi w każdej sytuacji. Pomimo niewielkich rozmiarów, Chimchar może pokazać niesamowitą odwagę.

Zdolność i ewolucja

Ewolucja gier Pokemon Chimchara odbywa się na poziomie 14. i 36., jak wszystkie stworzenia zacząć. Po pierwsze, przekształca się zaciętej i przenoszenie małpa Monferno i ostatnia forma jest Infernayp. Urządzenie posiada silne płomienie na głowie i potężnych łap i nóg. Z kończyn może to spowodować poważne ataki fizyczne, które mogą działać w którym płomień nie pomaga. Sam Pokemon Chimchar ma wrodzoną zdolność do ognia. Najpotężniejszym z nich jest „Polyhanie”. Dzięki tej umiejętności pet wzmacnia cały swój atak przy użyciu płomienia o połowę. Dodaje fury w walce, a Chimchar więc może walczyć z wrogiem jest znacznie silniejszy od niego. Wśród innych ataków warto zauważyć możliwość rozwijania „Wheel of Fire”, „cios ogonem”, jak również „strumieniem ognia.” Na każdy trener mieć w kolekcji Chimchara będzie prawdziwym dobrodziejstwem, a jeśli to możliwe, ponieważ na pewno warto wzrok.