723 Shares 6474 views

„Heroes: Resurrection”: aktorzy i postacie z serii

Aktorzy serii „Heroes: Rebirth” nadal opowiadać wyobraźnię ludzi z nadprzyrodzonymi mocami, który rozpoczął się w oryginalnej serii Tim Kring. W tym projekcie, NBC pełni funkcję producenta wykonawczego. Trinadtsatiseriyny mini-seria rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku i otrzymał mieszane publiczności, czekamy na kontynuację poprzednich sezonach.


Prehistoria

Stwierdzając, że zamierza zwolnić kontynuację udanych serialu „Heroes”, zarządzanie kanałem, aby podkreślić fakt, że fabuła będzie całkowicie autonomiczny, choć bardziej szczegółowe informacje na temat bohaterów zostały otrzymane. Wiadomym jest, że kilka dni po ogłoszeniu, Robert Knepper, który grał rolę szefa Carnival Samuel Sullivan, zostało ogłoszone do udziału w nowym projekcie. Chciał ucieleśnieniem tego samego znaku, jednak odpowiedź stała się znana dopiero po premierze. W nowej serii, to nie jest.

W lecie do informacji okazało się kilka miesięcy przed premierą, że widzowie wciąż zobaczyć niektóre znajome postacie w epizodach „Heroes: Rebirth”. Aktorzy, którzy zagrali Noah Bennet (aka Człowiek w okularach z rogowych okularach), Matt Parkman, Mike Sanders i innych postaci z oryginalnej serii, ponownie pojawi się na ekranie. Niestety, zdecydowano się zrobić bez Siler.

Jak piękny „Brave New World”

Po Kler Bennet skoczył ze szczytu przejażdżki i otworzył ludziom istnienie ludzi z Supernormal pięć lat minęło. W tym czasie społeczeństwo zmieniło: ukrywanie wielu zatrzymał i zaczął przesyłać filmy demonstrujące ich możliwości do Internetu. Jest podział na tych, którzy wierzą, że nowe moce – to kolejny etap w ewolucji i tych, którzy są szczerze boi się takiej siły. Wiele rządów wprowadziło przepisy dotyczące obowiązkowej rejestracji „bohaterów”. Warzenia zderzenia dwóch frontach.

Fabuła i postacie

Na tym tle, i rozkładania główne wydarzenia z cyklu „Heroes: Rebirth”. Aktorzy przedstawiają postacie ze znanych lub zupełnie nowe możliwości: Czas skoki, umysłu czytanie, zarządzanie ognia. Istnieje centralne postacie, które uosabiają dobra i zła. Tak jak poprzednio, negatywna postać jest szef korporacji wielu milionów planuje gigantyczne zmiany i dominację. Jej szef Eric (Rya Kihlstedt) rekrutuje dziewczyna z daru wyjątkowej generacji ciemności, jest przeciwna unii kilku potężnych bohaterów o różnych zdolnościach.

Liczne zakręty, intrygi i kombinacja wielu sposobów, jak można się spodziewać, że tworzą lwią fabuły serialu „Heroes: Rebirth”. Aktorów, znanych widzom z poprzednich sezonów, pojawiają się w tradycyjnych rolach: niestrudzony badacz Mohinder Suresh (Sendhil Ramamurthy), mistrz elektroniki Mayk Sanders (Noah Gray-Cabey), szlachetny Hiro Nakamura (Masi Oka), konspirator Angela Petrelli (Kristin Rouz). krwawe „Avengers” Łukasz i Joanna (Zakari Levi i Dzhudit Shekoni), panem czasu i przestrzeni, Tommy (Robbie Kay) pojawiają się także, jak również wiele innych. W centrum opowieści Noy Bennet (Dzhek Koulman), który stracił córkę Claire, ale który zyskał typu twin wnuków.

wniosek

Pomimo wszystkich wysiłków twórców, widzowie bez większego ciepła wziął serii „Heroes: Rebirth”. Aktorzy i rola niektóre z nich wydają się być wystarczająco nie silny, motywacja bohaterów powierzchni, a fabuła jest słabo rozwinięty. Ze względu na słabe oceny, rozszerzenie nie zostanie usunięty. Tak, że odcinki „Heroes: Odrodzenie” (aktorów, którzy naprawdę gorsze w porównaniu do oryginalnej serii) będzie ostatnią serię słynnej sagi.