267 Shares 7969 views

Lek jest „De-Nol„: Opinie i instrukcje użytkowania

Preparat „De-Nol” oznacza środek przeciwwrzodowy zawierające w swoim składzie, jako aktywny składnik subcytrynian bizmutu. Lek ten ma wpływ na procesy zachodzące w trakcie powstawania wrzodów. Jej głównym działaniem jest spowodowane ściągające, przeciwbakteryjne i właściwości gastrotsitoprotektornymi.


Wskazania do stosowania preparatu „De-Nol”

Liczba gastroenterologii zaleca się stosowanie leków na różne dolegliwości przewodu pokarmowego, występujące z naruszeniem integralności błony śluzowej żołądka lub dwunastnicy. Oznaczeniami należą wrzody żołądka i jelit, które powstają w wyniku oddziaływania z H. pylori, ostre i przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i wrzodu trawiennego, choroby błony śluzowej układu pokarmowego, związanych z użyciem niehormonalnych leków przeciwzapalnych. Dzięki tej terapii lekowej wykonywane dyspepsji i defekacji zmian powodowanych przez zespół jelita drażliwego.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu „De-Nol”

Opinie lekarzy i instrukcji stosowania zakazują stosowania leków z indywidualnej wrażliwości na jego składników, a także w trakcie leczenia lekami zawierającymi związki bizmutu. Nie należy zażywać pigułki z ciężką niewydolnością nerek, a także dzieci w wieku poniżej 14 lat.

Zabrania się stosować leku w okresie ciąży. W okresie laktacji powinna zawiesić karmienia piersią.

Skutki uboczne leku, „De-Nol '

Recenzje pacjentów przyjmujących środki wskazać niektóre z negatywnych skutków po użyciu narkotyków. Należą naruszeń układu pokarmowego, zaparcia lub biegunki, zmiana języka kolorze, zachęcam do wymioty, reakcje alergiczne (wysypka, świąd, wysypka). Z długotrwałego stosowania leku jest ich akumulacja w mózgu, co jest obarczona rozwoju gąbczastej. Po zakończeniu leczenia, wszystkie efekty uboczne są sami.

Lek jest „De-Nol„: analogi

Środków o podobnym działaniu terapeutycznym jest lekiem „ventrisol”. Podobny efekt ze względu na obecność w kompozycji leku tripotasowy bizmutu dicitrate. Podobnie jak lek „De-Nol” analog jego „ventrisol” posiada właściwości antyseptyczne i ściągające jest wskazany schorzeń przewodu pokarmowego i ma podobne skutki uboczne i przeciwwskazania.

Lek jest „De-Nol„: połączenie z innymi lekami

Skuteczność leku zmniejsza się, podczas gdy zastosowanie produktów mlecznych lub środki zobojętniające kwas. Dlatego odstęp pomiędzy przyjęciem tych leków (produktów) i oznacza „De-Nol” powinna wynosić nie mniej niż pół godziny. Aby uniknąć poważnych skutków ubocznych, lek nie powinien być stosowany razem z innymi bizmutu preparatów.

Niedopuszczalne jest, aby korzystać z niezależnego agenta: jego dawkowanie i czas trwania leczenia ustala jedynie gastroenterologa indywidualnie dla każdego pacjenta. Przeciętnie trwa cztery tabletki dwa lub cztery razy dziennie. Okres leczenia wynosi od jednego miesiąca do dwóch.

Po wykryciu H. pylori w leczeniu ciała odbywa się równocześnie z przyjmowaniem leków z grupy tetracyklin lub środki oparte na klarytromycyna, amoksycylina lub metronidazol. Ponadto, przez dwa tygodnie muszą się z tak zwanych inhibitorami pompy protonowej – środki przeciwwydzielnicze (na przykład „omeprazol”).

Przedawkowanie narkotyków „De-Nol '

Liczba farmaceutów i instrukcje dotyczące stosowania leku wskazują, że gdy możliwe jest obserwowanie przedawkowania objawy podobne do objawów ostrego zatrucia. U pacjentów z zaburzeniami funkcjonowania układu trawiennego w usta i ciało wysypki pojawiają się i na dziąsłach – ciemne plamy. Regularne stosowanie wysokich dawek nieodwracalnego procesów patologicznych, występuje w nerkach. Przedawkowanie obróbkę prowadzi się standardowymi metodami: płukanie żołądka, węgiel aktywowany i soli przeczyszczający.