104 Shares 5758 views

Jak zrobić stolik z rękami

Prawie każdy dom ma stolik. Reprezentuje ona komfort i ciepło. W sklepie można kupić stolik dla każdego smaku i koloru. Nie powoduje złożoność i wybór stołu do konkretnego wnętrza mieszkania lub domu. Jednak te tabele prawie wszystkie wyglądają tak samo. W ten sposób wnętrze element zaskoczenia kogoś jest trudne, oczywiście, jeśli tabela nie jest zrobione własnymi rękami. Tym bardziej, że sprawiają, że nie będzie trudne nawet dla osoby, która nie ma absolutnie żadnych umiejętności, aby stworzyć coś samemu.

Nadzwyczajne stolik z rękami

W celu dokonania niezwykły stolik własnymi rękami, będzie musiał ściąć drzewo. Ta tabela będzie wyglądać świetnie, jak w mieszkaniu znajduje się w mieście i na wiejskiej. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić szczególną uwagę na wytwarzaniu takiej tabeli – idealnie gładka powierzchnia, na której będą musieli pracować dłużej niż jedną godzinę szlifierki. W użyciu jako wsparcie, obu nóg i kół.

Tabela strych kawy

Aby utworzyć stolik na poddaszu będą musiały drewniane skrzynie. Najlepiej jest brać nowe. Jeśli jednak okazja do nabycia nowych drewniane pudełka nie można używać już używany, po ich umyciu. Szeroki wybór szufladami potencjalny nabywca znajdzie w Ikeja.

Skrzynki są pokryte lakierem lub plamy. Różnorodność materiałów stosowanych jako podłoża. Najczęściej jest to kawałek sklejki lub OPS. W celu zabezpieczenia skrzynki trzeba kleju lub wkrętów. Stół gotowy spoczywa na nogach lub na kółkach.

stolik Współczesna

Aby wyprodukować taką tabelę, trzeba będzie:

  • nogi lub koła do wsparcia (ilość – 4 jednostki);
  • obrabiany;
  • krawędź;
  • rogi;
  • klej.

Wykroje dla tabeli na własną rękę lepiej nie widział, więc jak to zrobić dokładnie, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Warsztaty będą cięte lepiej i szybciej. Po tym klej musi krawędź przedmiotu obrabianego. Następnie do podstawy przyszłej tabeli przykręcone rogach. Blat stołu jest zamocowany na nich. część sekcji mogą być połączone w inny sposób, na przykład za pomocą kleju. W tym przypadku będziemy musieli ciężko pracować, aby naprawić części tak wiarygodne, jak to możliwe. Rogi zapewni sto procent utrwalenie przeciwieństwie do kleju.

To będzie interesujące patrzeć stół, osobiście malowane farbą. Także to jest ozdobiony techniką decoupage. Niech każdy członek rodziny napisać swoje życzenia na gości stół w domu. Ze względu na to, że będzie to prawdziwa atrakcja.