527 Shares 934 views

Legendarny producent Aaron Spelling serii: biografia, ciekawostki i zdjęcia

Aaron Spelling za jego życia zdobył wielomilionowe państwo. W swojej serii wzrósł więcej niż jedno pokolenie nastolatków. I słynny „Dynastia” w swoim czasie oglądania wszystko od małych do dużych. Pisownia dwukrotnie wymienione w Księdze Rekordów Guinnessa: najbardziej udanych producenta na świecie i jako właściciel największego na świecie w domu. Jego biografia jest pełen ciekawych faktów i zdarzeń. W nastąpiło jego życie tak wiele przygód, które ona sama przypomina serię.

Jak to wszystko się zaczęło

Aaron Spelling urodziła się w Dallas w 1923 roku w biednej rodzinie, która wyemigrowała z Żydów Europy Wschodniej. W świecie kina wznieść się pogłoski, że przodkowie Ortografii pochodziła z Rosji. Ale to tylko niepotwierdzone dowody. ojciec małego Aarona był krawcem, a jego zarobki ledwo wystarczająco, aby wyżywić liczną rodzinę, składającą się z sześciu osób.

Chłopiec poszedł do zwykłej szkoły, która znajdowała się obok fabryki włókienniczej. W jego pobliżu są regularnie zbierane przez miejscowych punków, którzy stale niepokoi chłopca. Z tego powodu, w wieku ośmiu małych Aaron Spelling doznał poważnego załamania nerwowego, w wyniku którego nie mógł chodzić. Cały rok dziecko nie może chodzić, ale leżąc w łóżku, był zaangażowany w samokształcenia: dużo czytania i umiejętności osobistych szlifowane gawędziarzem.

Nawet jako dziecko przyszły producent zrozumiał kto chce być. Jego rodzice byli biedni, ale zawsze znaleźć pieniądze na zakup biletów do kina dla jego syna. Po ukończeniu studiów, Aaron Spelling udał się podbój Nowego Jorku, gdzie chcieliśmy znaleźć scenarzystę pracy.

początek kariery

W 1953 roku poślubił aktorkę Aaron Kerolin Dzhons i para przeniosła się do Kalifornii. Pisownia młoda żona dostała pracę w jednym z teatrów, i nowy mąż zdecydował się pisać skrypty dla małych produkcjach. Po Aaron Spelling, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, spotkał się z producentem Dick Powell. Zaprosił młodego mężczyznę do pracy w swojej firmie. Obowiązki chłopców były bardzo nietypowe: musiał zadowolić artystów i wykonać wszystkie kaprysy Powell.

Pisownia była taka „Gofer”, ale bez względu na to jak mocno był, nigdy nie skarżył się na trudności. 1954 oraz spotkanie z producentem Alan Ladd stał się punktem zwrotnym w karierze pisowni. Alan poprosił Aarona dokonać pewnych zmian w swoim scenariuszu nowy western. Nie wiedział dokładnie, co należy zrobić i po prostu postanowiliśmy napisać nowy skrypt. Ladd bardzo wstrząśnięty i kierowane folia z Scenariusz pisowni. Więc młody Aaron był prawdziwym pisarzem.

Potem wręcz piorun wpadł do świata kina, usuwając jeden po jednej z takich popularnych seriali jak „Dynastia”, „Beverly Hills 90210”, „Melrose Place” i wielu innych. W trakcie swojej kariery, Pisownia był autorem ponad 70 serii i 140 filmów.

Najlepsza telenowela dzienne

Jego serial telewizyjny „Miłość i tajemnica Sanset Bich” Aaron Spelling aktorską rozpoczął w 1996 roku. Ta praca, próbował podnieść sukces dramacie. W połowie lat 1990, ocena dziennych programów telewizyjnych zaczęły gwałtownie spadać, a różnica ta próbowała wypełnić geniusza kina pisowni. W tym samym czasie, „Sanset Bich” był najdroższym „dolgoigraykoy”. Jeden film tygodniowo kosztuje milion dolarów.

W pierwszych miesiącach nadawania w telewizji pokazują, że było bardzo popularne, ale po kilku sezonach jego sukcesu zaczęła gwałtownie spadać, aż do show został całkowicie zamknięty w 1999 roku.

Seria z mistycznym gięte

Po Ortografii chciał wycofać serię z mistycznym psia. Epic „Czarodziejki” Aaron Spelling postanowił strzelać ze swoich dwóch ulubionych aktorek Shannen Doherty i Alyssa Milano. film fabularny natychmiast stał się sukcesem i został nakręcony osiem sezonów.

Seria ta pokazuje, że Pisownia -rounder, który może sprawić, że film na różne tematy, od miłości, a kończąc mistycyzmu. „Czarodziejki” – to historia trzech sióstr, które są obdarzone wielką moc magiczną. oczyszczają one na świat z różnych złych duchów: czarownice, demony i inne siły nadprzyrodzone.

Podczas nadawania serialu zyskał sukces komercyjny i została wyróżniona pochwały od krytyków.

Najpopularniejsze producent telewizyjny Pisownia

W trakcie swojej kariery, mnóstwo historii filmu wziął Aaron Spelling. Mydła, który stał się najbardziej udane i popularne są:

  • „Aniołki Charliego”. On sfilmował historię na lata 1976-1981. Film opowiada historię trzech pięknych kobiet detektywów. Pisowni Podczas pracy nad tym projektem, jest to ogromne ryzyko, bo nikt nie zrobił czegoś podobnego. Nie wiadomo było, jak publiczność przyjmie filmu, w którym główną rolę w teorii musiałby zagrać mężczyznę. Po tych wszystkich latach wierzono, że praca detektywa powinien sobie z tym poradzić facetów. Ale film był niezwykle udany.
  • „Dynastia”. W ciągu życia milionerów Carrington obserwował wszystko i wszystkich. Ludzie nawet czasu wolnego od pracy, by zobaczyć, co zakończy kłótnie pomiędzy Krystle i Alexis. Pisownia był to pierwszy producent, który uczy publiczność do naśladowania życia celebrytów i osób zamożnych.
  • "Hotel". Jest to kolejny długotrwały serial, który opowiada o śmietanki towarzyskiej. Wszystkie tajemnice świata świeckiego otworzy się w jednym z luksusowych i prestiżowych hoteli w San Francisco.
  • "Beverly Hills 90210". Ulubiona opera mydlana młodości 90-tych ubiegłego wieku. Seria drgnął w życiu wiele podmiotów działających. W tym projekcie, Aaron wziął córkę Tori.

Najbardziej luksusowy dom na planecie

Pisownia pewnością był bogatym człowiekiem. Cóż, bogaci ludzie mają tendencję do inwestowania w nieruchomości. Dom Aaron Spelling jest najbardziej luksusowa rezydencja w świecie i jest jednym z dziesięciu najdroższych posiadania ziemi. Nazywa dworku. Jest on zbudowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Los Angeles – Holmby Hills. Obiekt posiada 123 pokoi i oddzielnej skrzydle przydzielone pod szafą.

Dwór zajmuje powierzchnię 3390 m 2. Na jego terenie znajduje się basen, siłownia, trzy kuchnie, lodowisko i kręgielnia. Również tutaj znajduje się kino, osiem garaży, muzeum lalek, cztery bary, kina oraz ogród. Ponadto obszar można znaleźć tuzin fontanny i salę przeznaczoną do pakowania prezent.

Osiedle w czasie gdy została wprowadzona do sprzedaży późno producenta żony (zmarł w 2006 roku). Chciała, żeby dostać 150 milionów dolarów.