264 Shares 5722 views

Dwojaką funkcje pistolet i najlepsze modele

Niestety, dzisiaj ulice nie były tak bezpieczne, jak byśmy chcieli, a czasami niektóre perswazji, aby poradzić sobie z agresywnymi ludzi, nie wspominając o opakowaniach psów, które nie zawsze są poprawne przechodniów. Dwukrotnie lufą pistoletu z gazem lub traumatyczne – najlepsza broń do samoobrony, która pozwoli zaoszczędzić nie tylko swój majątek, ale także na zdrowie, a czasem nawet ich życie. Najbardziej popularne wśród modeli krajowych to: „Wasp”, „Szaman”, „PM”, „Pioneer” strażnik „, a niektóre zagraniczne wydarzenia. Rozważmy najlepszych przedstawicieli bronią samoobrony.

drugiego wieku

Ten podwójny lufą pistoletu został stworzony przez rosyjskich i włoskich projektantów. Został on zaprojektowany na podobieństwo modelu „Colt M-1911.” Warto zauważyć, że w tej modyfikacji wykorzystuje niektóre szczegóły bojowej analogowej. Ponadto istnieje wiele oryginalnych elementów, które są wysokiej jakości.

Nowego rozwoju można zwolnić 16 opłat w ciągu zaledwie pięciu sekund. Według producenta – to tylko dwukrotnie lufę pistoletu maszynowego z szybkością pożaru, z wyjątkiem odmian automatycznych z wybuchami trybie filmowania. Jednocześnie broń produkuje dwa pociski, z których każdy waży 15 gramów. Opłaty wchodzą w docelowej w pewnej odległości od siebie, przez 20-50 mm (współczynnik ten uzależniony jest od zakresu wypalania). Pistolet klatka 16 może pomieścić kaset akumulator połączone ze sobą za pomocą uchwytu, połączone uchwytem 8 szt.

Urządzenie i cechy

Pistolet dwucylindrowych drugiego wieku składa się z pojedynczej ramki bramy iglicy z parą wyzwalaczy, skrzynki na zakupy z dwoma gniazdami. Istnieje również podwójne gniazdo na głównej sprężyny, z tulei prowadzącej, w rodzaju mającego dźwignię uchwytu bezpiecznik migawki.

Przez zamiennie z „colt” szczegóły są wsparcie wiosna, Sears, niemal całą wiosnę oddziały uderzeniowe. Poniżej przedstawiono główne cechy broni:

 • Kaliber – 11.43 * 23 mm (45 ACP);
 • długość – 22 cm;
 • Wysokość – 14,5 cm;
 • Szerokość – 5 cm;
 • pni wzdłuż długości wynosi 12,5 cm;
 • masa – 1850 gramów.

Pistolet dostępny zakup jeden wyzwalacz lub jedna para (lub wyzwala niezależną pracę synchronicznie, w parach).

"Pioneer"

Jednostka ta ma zasadę sprayu. Broń przeznaczona jest do obrony przed dzikimi lub agresywnymi zwierzętami, a także przestępców i nieodpowiednich ludzi. Korozyjny strumień gazu przebiega w odległości pięciu metrów poprzez aktywny atakujący uderza podrażnienie oczu, nosa i jamy ustnej. Można używać hałasu amunicji, a także system „sygnału myśliwy”.

broń gazowa dubeltówka aerozol „Pioneer” to kompaktowe urządzenie z czarnego plastiku. Uchwyt kształt jest idealny dla dłoni każdej wielkości. Pnie ustawionej pionowo (nałożonymi na siebie). Zmierzające do oczu jest i pasek koralik znajduje się na górze. Spust jest w pozycji standardowej (za baryłkę), wyposażona w osłonę spustu przed przypadkowym odpaleniem. System wyzwalania jest częściowo obramowane elementów metalowych. Urządzenie jest wysoce niezawodny, praktycznie uniemożliwia niewypałów, niszę na wolnym magazynu z kilkoma puszkami.

Pistolet gazowy „Pioneer”

Następujące cechy są posiadane przez podwójną lufą pistoletu w pytaniu:

 • ilość wsadu – dwa kawałki;
 • amunicja używana – ASB (18 * 51/13 * 50), "sygnał Hunter";
 • Grubość – 2,25 cm;
 • Opłata odległość wylotu – pięć metrów;
 • Dokładność – 250 mm;
 • Naciśnięcie spustu 50 oznacza H;
 • gwarancja od producenta – 12 miesięcy.

Następujące aspekty można wyróżnić wśród zalet tej broni:

 • zwartość i lekki;
 • łatwość stosowania i szybkiego przeładowania;
 • dobra dokładność i zasięg strzału;
 • wytrzymałość materiału.

Wady to brak lasera z przewodnikiem, ograniczoną liczbę opłat, dość wysoką cenę i napięty uwolnienie młota.

Dwukrotnie lufę pistoletu, „Premier”

Broń ta ma niewielkie rozmiary, jest umieszczona w torebce, łatwy w użyciu. Pewni odległość Klęska do siedmiu metrów. Dostępne w dwóch podstawowych zmian w dwóch lub czterech pojemników. Pistolet jest zasilany przez baterię litową, która jest łatwo zmienić. Chodzi o paszport, samego pistoletu, główne i zapasowe magazynki.

Dokonując strzał z lufy idzie do przedniej powierzchni przeciwnika, a następnie naciśnij dowolny spust. Opłaty latać na przemian klip zmienia się bardzo szybko, wystarczy kliknąć na specjalnej blokady na górnej części obudowy. Wkłady są dostępne na wolnym rynku, mają bardzo rozsądną cenę.

Cechy pistolety gazowe „Premier”

Ten podwójny lufą pistoletu na zasadzie działania przypominający gaz pieprzowy. Jednak konstrukcja pistoletu sprawiają, że czujesz się pewniej, gdy nieprzyjemne spotkania z łobuzami. Substancją czynną opłat stosowany ekstrakt z ognistym czerwonym pieprzem, co wpływa śluzowe ciała osób, co powoduje chwilową dezorientację w przestrzeni, która umożliwia niezawodną ochronę przed agresywnymi zwierzętami i ludźmi.

Cechy konstrukcyjne pozwalają broń do strzału w rozsądnej odległości od atakującego. W tym przypadku pistolet jest miły w dotyku, wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, ma małą wagę i rozmiar.

Podwójne lufie armaty obrony: krótko o innych

Poniżej przedstawiamy inne popularne marki „w traumy” i ich krótkie charakterystyki:

 1. Jednym z najmocniejszych modeli uważane traumatyczne pistolet „Wasp”. Wystąpienie jest kaliber 15,3 mm, a jego pobliżu odbiornika energii 120 kJ. Pierwsze modyfikacje zostały wyposażone w cztery beczki i można łatwo wbić osobę off their feet, umieścić straszne siniaki i po prostu zrobić pęknięcie czaszki. Ponieważ koszty użyto gumowych kul o wadze 11,6 grama. Kolejne warianty energii wylotowej została zmniejszona w celu uniknięcia spowodowania ciężkiego obrażenia ciała, to jednak pozostaje instrumentem na liście jednego z najpotężniejszych w swojej klasie.
 2. Innym rozwój wewnętrzny, który jest często nazywany Gun – pistolet „Shaman”. broń kalibru jest więcej niż 20 milimetrów, że ustawodawstwo krajowe jest numerowany wśród grupy artyleryjskiej (najwyraźniej, stąd przydomek „gun”). Standardowy pojemnik 10,5 * 45 mm z energii wylotowej 120 J łatwo obniżyć nawet najbardziej człowiek-znacznik. Egzemplarz ten jest produkowany w małych partiach Tula Zbrojowni i jest uważana za jedną z najbardziej zabójcy w kategorii traumatycznych broni.

TRIMMINGS „Cześć”

Ta marka Warto wspomnieć osobno ze względu na specyfikę jego konstrukcji. W rzeczywistości broń dubeltówka to traumatyczne pistolet shotgun ze strzelby. Nazwa pochodzi od angielskiej marki ciężarówki pistoletów dużego kalibru. Ta opcja jest zaprojektowany jako broń do samoobrony i polowań i drapieżnikami. Wsad w postaci a kule gumowe, wyposażonych w mosiądzu tuleja 12 gauge długość 35 mm.

Parametry tej rośliny pozwala na jego wykorzystanie jako obronę domu lub innej własności prywatnej. Wynika to z jego masywności i godnej wagi. efekt zniszczenia takiej broni bardziej skuteczne niż 9 pistoletów kalibru. Warto zauważyć, że „Cześć” bez ładowania może tylko dwa strzały, a reaktywacja wymaga umiejętności i korzystanie z obu rąk. Wśród wady są również obserwowane szorstkości części zewnętrznych cięcia.

Na koniec

Początkowo traumatyczne broń została wyprodukowana przez redukcję i rafinacji modele pistoletów bojowych. W tej dziedzinie jest światowej sławy krótki rewolwer „Bulldog”, który został wyposażony w skróconej lufie w kagańcu czterema otworami. Później było wiele różnych symulacji nie tylko rewolwery, ale „TT”, „Makarow”, „Browning”, „beret” i inne odmiany. Nowoczesne wersje są wykonane z lżejszych, ale mniej praktyczne materiały mają dobre właściwości i są idealne do samoobrony.