273 Shares 8552 views

„Festiwal” Strawberry – niezasłużenie zapomniany gatunek

Czy ktoś może powiedzieć, że nie kocha truskawki? Prawdopodobnie nie, ponieważ jest bardzo soczysty, słodki owoc z przyjemnym posmakiem. Jednak nie tylko jakość jagody są godne uwagi, ale także ich zastosowanie. Mimo wszystko, na truskawkach zawierają wiele witamin i korzystne dla ludzkiego ustrojowymi. To, co spowodowało większą uwagę na truskawki od rolników, którzy rośnie go, Hodowla nowych odmian interesujące.

Ale, niestety, wiele bardzo dobrych klas jagody zostały zapomniane. Nie tylko ze względu na fakt, że stały się gorsze owoce lub utraci swój smak, po prostu nie było czymś nowym, bardziej interesujące. Zajęcia te obejmują i „festiwal” truskawki. Około dziesięć lat temu było bardzo popularne i jest uważany za klasyczny. Specjalne funkcje obejmują odmiany jagód forma: stożkowe i lekko zaokrąglone, bardzo duże i szkarłatne. A gęste krzaki i, co najważniejsze, o dużej pojemności edukacji wąsy.

„Festiwal” Strawberry powiedział odmiana rosyjska, więc jest odporna na choroby i suszę. Każdy ogrodnik oczekiwać obfite żniwo, ale nie każdy wie, cechy uprawy tej odmiany. Aby to zrobić, należy wybrać sadzonki, wstępnie zamówić go i uzyskać zdrowsze. A także trzeba wziąć pod uwagę średnicę szyi korzeniowej (który jest nie mniej niż sześć milimetrów) i obecność włóknistej systemu korzeniowego (o powierzchni od siedmiu do dziewięciu centymetrów).

Najlepiej jest wykopać sadzonki do sadzenia nowych roślin uprawnych w późną jesienią, zimą muszą one być przechowywane w chłodnym miejscu. I powinny być sadzone wczesną wiosną lub wczesną jesienią. Oto najważniejsze – aby nie tracić czasu i zrobić wszystko, co w ścisłych warunkach. W jesienne sadzonki sadzi się w okresie od dziesiątego sierpnia 25 września, pożądane jest, że stało się to po dobrym deszczu. Ponieważ wilgotnej gleby – najbardziej odpowiednia dla truskawki ogrodowego. Ale znowu, konieczność monitorowania poziomu wilgotności: musi być w granicach normy.

W procesie sadzenia system korzeniowy jest zrównana z ziemi i korzeni – pionowo. Natychmiast po nawadniania mogą tworzyć skorupę, ale to się nie stało, wilgotna ziemia posypane suchej gleby lub humusu. „Festiwal” Strawberry nie toleruje chwasty, więc konieczne jest, aby regularnie czyścić ołtarza z nich.

Uprawa tej odmiany, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że najlepszą jakość jest wąsy uprawy na młode rośliny, które są obsadzone w pierwszym roku. Konieczne jest, aby jasno określić krzewów owocowych, a potem wyciąć wszystkie wąsy, podobnie jak w okresie wzrostu zużywają dużo elementów z najbardziej systemu korzeniowego, co powoduje obniżenie jakości owoców stać. Proces ten odbywa się na początku lata, kiedy „festiwal” Strawberry zaczyna kwitnąć. Ważne jest, aby pamiętać, że wąsy młodego systemu korzeniowego – najmocniejszy i płodne. Pojawiają się one w okresie od maja do czerwca. W okresie letnim, aby w pełni otworzyć wylot, a także najlepsze łodygi forma kwiat, którego po roku wyprodukowany najwyższą wydajność.

Lądowanie sadzonek truskawek produkowane w najbardziej oświetlonym i żyznej gleby. Ale truskawki „festiwal” można sadzić w półcieniu pod drzewami. Daje to możliwość znacznie zaoszczędzić przestrzeń.

Po rzuceniu sadzonki w ziemi w potrzebie wiosny do cięcia wszystkie kwiaty, pozostawiając jedynie jego wąsy. To właśnie te rośliny i będzie płodne. Ta odmiana truskawek ogród może produkować plony wielu lat regularnie miejscu. I nie mylić z wyborem gniazdka elektrycznego wysokiej jakości, trzeba pamiętać, że musi mieć dobrze rozwinięte liście i (opcjonalnie) silne początki korzeni. Zazwyczaj są one najbliżej buszu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie zalecenia profesjonalnych ogrodników, truskawka „festiwal” zadowoli jego pyszny żniwa każdego ogrodnika.