137 Shares 8430 views

Jak zrobić koralik tulipan? Tkać Tulip Bead dla początkujących

Tulipany – piękne wiosenne kwiaty, najbardziej delikatne i większość kobiet. Jest z nimi przez większość płci pięknej jest związany wspaniały wypoczynek w dniu 8 marca. Tulipany kwitną wczesną wiosną, aby zadowolić wszystkie dziewczyny. Dzisiaj pokażę ci, jak zrobić piękne rośliny w rozkwicie w domu przez cały rok. Aby to zrobić, po prostu trzeba nauczyć się tkać zgrubienie tulipana. Bukiet wiosennych kwiatów będzie wspaniałą ozdobą dla Twojej kuchni, łazienki, a także doskonały prezent na święta. Uczynić ten uroczy rzemiosła nie jest trudne. Najważniejsze jest to, aby uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się techniki równoległego oplotem.

materiał na

Tulipany z koralików dla początkujących są wykonane z drobnych koralików. Trzeba będzie zielone i fioletowe perełki. Można zrobić kwiat dowolnym kolorze. Na przykład, różowy, żółty lub biały. Oczywiste jest, że musimy być i kulki odpowiedniego koloru. Do naciągania przewodów i wymagają igły i nici. Musimy również zieloną gwintu trzpienia i ramą (twardy drut) do trzonka. Do wytwarzania tulipanów w doniczce i gotować glina, odwodnienia, gips, PVA kleju i nici wełniane zielony. Bukiet tulipanów można „uprawy” w garnku lub konwencjonalnym kosza. Jako dekoracji można użyć dekoracyjny trawa i motyli.

Wygląd modelu

Tulipan stopki będzie się składać z sześciu płatków: trzy wewnętrzne i trzech zewnętrznych. Wewnątrz znajduje się on z pręcikami tłuczka. kwiat łodyga jest ozdobiona dwoma liśćmi. Jest możliwe, aby produkować kwiat. Taki model będzie wyglądać świetnie w małym szklanym wazonie. Jeśli planujesz wykonać tulipana jako dar, można „zasadzić” go w ozdobnej doniczce. Dno garnka jest wypełnione kamieniami lub posypane paciorków kleju. Większość mistrzów pacjent może zrobić oryginalny bukiet tulipanów z koralikami. Praca ta będzie prawdziwym arcydziełem sztuki i projektowania, idealna do wnętrza łazienki lub kuchni.

Dokonywanie petal

Aby zrozumieć, jak tkanie koraliki tulipany, nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Najważniejsze jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami i porównać wyniki swojej pracy ze zdjęciami i rysunkami zaproponowanych w tym artykule. Lepestochek każdy składa się z dwóch połówek. Przez pierwsze dywany potrzebują długość przewodu 40 centymetrów. Najpierw nawleczone dwa rzędy fioletowych koralików, 5 sztuk każdy. Przekręcać drutu na dole, a następnie naciągnięty na nowym cyklu po każdej stronie 6 perełek. Umieszczenie ostatni ścieg każdego wiersza do ostatniego ściegu poprzedniego rzędu. A potem zaczniemy kręcić w następnym rzędzie w kierunku przeciwnym z każdej strony. W trzecim rzędzie, dostać jeszcze jeden koralik bardziej, że jest 7 sztuk. W ten sposób czynimy 6 rzędów po prawej i po lewej stronie. Ostatni cykl składa się z 10 kulkami powinna powrócić do polulepestka bazowej. Nadal splot zgrubienie tulipan i rozpoczęła produkcję swoją drugą połowę. Również drut ma 40 cm długości i wykonywać ten sam wzór tkacki. Dopiero teraz przegap drutu przez koraliki skrajnych odpowiednią serią pierwszej połowie. Na koniec na koniec drutu poprowadzony jest przez perełek zewnętrznych rzędów drugiej połowie delikatnie dokręcić podwójnym wydmuchuje je przez ostatniego ściegu. Tak więc mamy jeden płatek. Wszystkie one muszą być 6: trzy zewnętrzne i trzy wewnętrzne.

Dokonywanie tłuczka

Nadal zrobić koralik tulipana. Teraz wykonać słupkami. W tym celu, przewód kulki 20 centymetrów nitkuje 5, biała lub żółta, to dwa wyprowadzenia przewodów aż do ostatniego ściegu, a następnie również nawleczone dwukrotnie pięć kulki. To będzie nasz piętno słupka. Weźmy inny przewód – o długości 30 centymetrów. Pleciona preformy wykonywać równolegle w trzech rzędach po pięć kulek. Element blokujący do probówki przepuszczając drut z ostatniego rzędu pierwszego. Ostrożnie dokręcić przewód. Teraz bierzemy piętna, rozciągnąć do tej rury i przekręcić końce wszystkich przewodów razem. W ten sposób możemy uzyskać ładny tłuczka.

Dokonywanie pręciki

Aby pręcik, musimy drutu 20 centymetrów. Można wziąć koraliki zielone lub czarne. Do wytwarzania każdego z pręcików 9 kulek nitkuje. Wszystko, co musisz zrobić 3 pręciki. Skręt w lewo razem drut podstawy słupka i pręcików. Słupek miejsce w centrum miasta, a pręciki w naprzemienny sposób względem piętna wokół niego.

zespół kwiat

Teraz musimy zebrać nasze oryginalne tulipan koralik. Pierwszy wokół pręciki i słupek postaci czystej szereg wewnętrznych płatach skręcania drutu razem. Następnie przymocować do zewnętrznych płatków się, umieszczając je w sposób rozłożony w czasie w stosunku do pierwszego rzędu. Nadal skręcać drut, tworząc grubą łodygę. Sztywno zamocować u podstawy naszego modelu.

Liście łodyg produkcja

Dla tulipana trzeba dokonać dwóch liści. tkania schemat będzie taki sam, jak w przypadku płatków bud. Tylko trzeba być zielone kulki. Dla płatki muszą być nawleczone na drut dwa rzędy 50 paciorków, wyginać drut w środku. Następnie dolny naciągnięty drut skręcenie jednej kulki jest większa niż tkanie dalej drugiego rzędu. Dlatego należy wykonać sześć wierszy, kończąc na dole, gdzie trzeba skręcić drut, kartę zabezpieczającą.

Dokonywanie trzpień

Zgodnie z naszą tulipan był silny, trzpień może być dodatkowo skręcić szkielet. Dalsze łodygi szczelnie splatają przewlec nici zielony od podstawy zarodku. Następnie przymocować liści do łodygi. Podstawa kwiat naprawić przewód, a następnie splatają nawlec nici. Delikatnie wyprostować wszystkie liście, nadając im naturalny wygląd. Tak, teraz wiesz jak zrobić ścieg tulipana. Daje to bardzo delikatny i romantyczny. Ten kwiat jest wielki dekoracji pulpicie lub kuchni. Jeśli masz cierpliwość, a następnie wytwarzać kilka tych pięknych wiosennych kwiatów. Z nich można zrobić piękny kosz jako prezent na 8 marca, lub innego święta.

ozdobić rzemiosła

Do produkcji dar, trzeba garnek lub kosz, gliny, drenaż, tynk, klej PVA i wełniane wątki zielony. Na początek bierzemy trochę gliny i rozprowadzić ją na dnie garnka lub kosza. Kładziemy kwiaty, mocując je z plasteliny. Weź drenażu i wlać do garnka z koszem nie było zbyt ciężkie. Następnie wlać rzemiosła gipsowe i pozostawić na kilka godzin, aby dać tynk do wyschnięcia. Top Fill z białego kleju i rozprowadzić wełnianej nici lub ozdobnej doniczce. Zastrzegamy rzemiosła przez trzy godziny. Kompozycja może być ozdobione oryginalnym motyl, który jest dołączony do kwiatów kosz na uchwycie. Taki prezent przyniesie uczucie wiosna, ciepło i stworzyć romantyczny nastrój. Maszyny do produkcji tulipan mogą być stosowane do tworzenia kulek rzemieślniczych. Na przykład, system bazowy pączek może stać się podstawą do pięknej broszki lub szpilki. To będzie bardzo miły w noszeniu i można dać do współpracowników, przyjaciół lub krewnych.