180 Shares 9063 views

Pies z pyska szczura. Walka pies Bulterier: opis, zdjęcia

Jesteśmy przekonani, że czytając słowo „pies z pyska szczura” w tytule tego artykułu, wielu właścicieli tych zwierząt byłby obrażony autora. Bo dla nich ulubionym czworonożnego przyjaciela – najmądrzejszy, najbardziej lojalny i najpiękniejsze. Może ktoś widzi podobieństwa ze słynnym gryzonia – nie będziemy ich oceniać surowo.


Niedawno media krajowe reprezentował terier byka jako błędne, głupi, brutalne i niezwykle nieatrakcyjne stworzeniu. W tym przypadku nikt nie wspomniał, że czasami nieszkodliwy na pierwszy rzut oka, pies, uroczy lub urokliwych dolmatinets chow terrier znacznie bardziej agresywny, i że te psy mogą być niebezpieczne.

To wszystko zależy od szkolenia szczeniąt, na jaki jest cel osoby przejmującej zwierzęcia. Ktoś musi wiernym towarzyszem, a ktoś chce zobaczyć następny zabójca psa. Najczęściej, w naszych czasach, w tej drugiej kategorii są właścicielami nastolatków, którzy tak pragną osiedlić się wśród rówieśników.

Ale niech emocje i spróbować dowiedzieć się, co to jest w rzeczywistości – „pies z pyska szczura” Być może po przeczytaniu tej historii, ktoś zmieni swoje zdanie na temat tego zwierzęcia.

Bulterier: opis

Niestety, nie wszystkie rasy psów osoba wywnioskować stać czworonożne zwierzę jest lojalnym przyjacielem i wiarygodnym partnerem. Gwałtowne ludzie rozrywkowe dyktować pewne ras psów inne wymagania – agresję, wytrzymałość, zwiększoną próg bólu. Były one wykorzystywane do walk psów, przynęty zwierząt. Bulterier – walcząc psem średniej wielkości, o wadze 25 kilogramów. Wysokość – 40 (kobiety) do 55 cm (mężczyźni).

głowa

Zdjęcia Bull Terrier, który można zobaczyć w artykule ma bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny jajowatą głowę. Ona jest dość nisko na silne, mięśni szyi. Szczęki i zęby są bardzo wydajne, o przekroju przekąskę. Prawdopodobnie te cechy zewnętrzne pozwalają niektórzy ludzie mówią, że jest to pies z pyska szczura. Chociaż naszym zdaniem, porównanie jest dość wątpliwa.

Trójkątne uszy stać usytuowanych blisko siebie. Nos jest duża, nozdrza dobrze rozwinięte. Ogon jest krótki, zwęża się ku końcowi. Oczy są małe, trójkątne, szeroko rozstawione.

budowa ciała

Ten potężny i muskularny zwierzę – byk terier. charakterystyka rasy sugeruje, że skrzynia on zaokrąglony. Kończyny mięśni, silny. Choć pozornie masywny bull terrier jest bardzo zwinny, zwinny i ruchliwy. Wykazuje doskonałą zdolność skakania.

kolor

Bull terrier, fotografia, co widać we wszystkich edycjach psa może być czysty kolor biały i kolor. Pierwsza opcja jest korzystne, powinien być pręgowany go. Inne kolory nie są małżeństwem lub vice.

charakter

A teraz zobaczmy, jest niebezpieczny pies z pyska szczura. Bulterier rasa jest inna siła i zwinność. Jej związek z osobą, podobnie jak inne psy, 99% zależy od wychowania szczeniaka. Gdyby wiedział, od najmłodszych lat, że właściciel – lider, Dostarczenie dokumentów, które powinny być ukryte, najlepszy przyjaciel jest trudno znaleźć.

Rasa Bull Terrier, lub raczej jego przedstawicieli, ma następujące cechy: jest zabawny, niespokojny i aktywne stworzeń. Decydując się mieć terier byka, gotowy do wielogodzinnej codziennych spacerów. Dlatego też, ten pies jest bardziej odpowiedni dla młodych i energicznych gospodarzy.

Jeśli wymienić nazwę tej rasy psa pojawił się na twarzy szczura, to znaczy, że jesteś pod wpływem czarnego PR, wdrożonej w naszej prasie w odniesieniu do zwierzęcia, pod koniec lat 90-tych. Właściwie jest to zabawa, wesoły i bardzo ładny pies.

Wbrew twierdzeniom dziennikarzy, bull terrier ma wysoki poziom inteligencji. Tak, jest kapryśna i zazdrosny. nie przedstawi, jeżeli uzna bezzasadną właściciel zespołu. Od właściciela potrzebują miłości, cierpliwości i opieki, aby podnieść psa prawidłowo. Nie wolno nam zapominać, że potrzebuje wczesnej socjalizacji. Ponieważ jest to bardzo mądry pies, ona chętnie odpowie na przyjazne i pozytywne nastawienie i być skłonny do poddania się tylko pana.

Pielęgnacja i konserwacja

Gładki pies (terier odnosi się tylko do tych gatunków) nie wymaga wyrafinowanych zabiegów konserwacyjnych. Dwa razy w roku – wiosną i jesienią jest y wylinka. Wełna jest łatwy do usunięcia małego pędzla lub specjalną rękawicę. Po spacerze nie jest konieczne, aby wykąpać psa – wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbką.

Konieczne jest, aby sprawdzić, oczy i uszy zwierzęcia do stanu zapalnego, chociaż rzadko cierpi na choroby uszu terrier. charakterystyczna rasa wskazuje na bardziej poważne problemy ze słuchem genetyczny, szczególnie wśród białych ludzi. Często rodzą się całkowicie głuchy.

Ponieważ bull terrier jest bardzo mobilny, idąc z nim powinny być długie i aktywne. Dać mnóstwo domowych być zmęczony z systemem o, gra w piłkę, skakać nad poprzeczką. Będzie ona wspierać doskonałą kondycję fizyczną zwierzęcia, jak te psy są podatne na otyłość. Pies też będzie cicha i spokojna po takim aktywnym iść do domu.

Wybór szczeniaka

Szczenięta tej rasy – bardzo ładne dzieci. Jest mało prawdopodobne, że ktoś zmieni język dziecka do opisania tego obraźliwego frazę – „psa z pyska szczura” Ta szczególna rasa, więc jeśli zdecydujesz się na zakup zwierzęcia, należy skontaktować specjalistycznego przedszkola lub do dobrze sprawdzonej hodowcy. Nie kupuj psa na rynku lub na reklamę. W tym przypadku istnieje ryzyko zakupu chory lub kundel szczeniaka.

Dziecko może być pobrana z matką w wieku dwóch i pół miesiąca. W tym czasie w hodowli wszystkie niezbędne szczepienia będą do niego. Przy zakupie obejrzenia zębów. W tym wieku szczeniak powinien być 1206 na górze i na dole.

Koniecznie sprawdź uszach (rozmawialiśmy na ten temat). To wystarczy, aby ręce klaskać i zobaczyć czy jest reakcja szczeniaka. Wskazane jest, aby zapoznać się z dzieckiem rodzicom spojrzeć na ich rodowody. Zazwyczaj oczywiste odchylenia od normy nie są nawet specjaliści są widoczne.

edukacja szczeniak

Bull Terrier – Pies nadpobudliwy, więc aby zacząć kształcić szczenię musi być od pierwszych dni od jej pojawienia się w domu. Nowy najemca musi być miejsce do rekreacji, zdecydowanie miejsce do jedzenia, które powinny być miski na jedzenie i wodę.

Pierwszy właściciel musi uświadomić dziecku, że jest panem domu. Nie można iść o szczeniaka, co pozwoliło mu wspiąć się na sofie lub żebranie przy stole magisterskiej. Małe bull terriery są bardzo mądre. One szybko dowiedzieć się, że z innymi ludźmi nie można wziąć jedzenie lub wybrać go z ziemi i tak dalej. D. Jeśli rozumiesz, że nie można podnieść swoją szczeniaka, należy skontaktować się z profesjonalną kinologów.

Ile to bull terrier?

Koszt każdego zwierzęcia zależy od kilku czynników – obecność drzewa genealogicznego, „zasługi” rodziców, stanu fizycznego dziecka, jego wystawy perspektyw. Odpowiadając na pytanie: „Ile jest Bulterier” Należy zauważyć, że różnice w cenach mogą być dziś od 15 do 70 tysięcy rubli. Średnia cena za szczenięta bull terrier w hodowli znanych waha się od 30 do 40 tysięcy rubli. Niższy koszt powinien poinformować nabywcę.

podsumować

Krótko opisać przedstawicieli rasy Bulterier w kilku słowach: silny, zwinny, mądry i PIN, zaangażowanych i rodzaju. Te psy potrzebują wczesnej socjalizacji i edukacji obowiązkowej. Odpowiednie doświadczeni i aktywni właściciele. Musisz wiedzieć, że Bull Terrier, jak również wiele innych ras psów, nie będzie postrzegany jako lider osoby nerwowy i niepewny, jak również okrutnego bólu zwierzęcia. Ten pies złożą odpowiedzi do opieki i miłości, i być wierny tylko temu, kto szanuje i taki szacunek trzeba sobie zasłużyć.