348 Shares 6871 views

Burt Reynolds: Biografia aktora, oszczędny i ciekawostki

Burt Reynolds – człowiek, który w późnych latach 70-tych był częścią kategorii najdroższych gwiazd Hollywood. Utalentowany aktor i równie łatwo poradzić sobie z trudnych ról mężczyzn i obrazach wesołych żartownisiów. Są laureatami wielu prestiżowych nagród, w tym „Emmy”, „Golden Globe”. „Boogie Nights”, „Wszystko albo nic”, „Policja ucieka” – najbardziej znanych obrazów z jego udziałem. Co jeszcze możesz nam powiedzieć na ten temat?


Burt Reynolds: dzieciństwo

Przyszły zwycięzca „Emmy” i „Golden Globe” urodził się w USA, w stanie Michigan, był radosnym wydarzeniem w lutym 1936 r. Wśród przodków chłopca byli przedstawiciele różnych narodowości, w tym Indianie Cherokee plemienia. Burt Reynolds – nie jest jedynym dzieckiem swoich rodziców, rodziny i dwie dziewczynki urodziły. Ojciec z gwiazd był policjantem, jego matka gospodynią domową i edukacji dzieci.

W pierwszych latach życia potomkiem plemienia Cherokee Indian było niewiele różni się od swoich rówieśników. Bert badane podłoże korzystne lekcje wychodzisz z przyjaciółmi. Wiadomo też, że chłopiec lubił sportu, a nawet nie mógł sobie wyobrazić, co by zostać sławnym aktorem.

Od sportu do filmów

Po szkole, Burt Reynolds kontynuował naukę w jednym z University of Florida, gdzie chętnie zaakceptowane ze względu na wybitne osiągnięcia sportowe. Przez pewien czas był poważnie zaangażowany w futbolu, był liderem drużyny uniwersyteckiej. Młodzieniec chciał nawet zrobić sobie markę w sporcie, ale jego plany nie były przeznaczone do zmaterializować w rzeczywistość.

Koniec marzeń o karierze sportowej umieścić kontuzji kolana, że Reynolds kiedy stał się stroną w wypadku, winowajcą okazał się inny kierowca. Przyznawanie wykształcenie wyższe młody człowiek nie czekał, rzucił nudne lekcje, ignorując protesty rodziców. Już zdecydował, że dostać upragniony sławę, stając się znanym aktorem.

Początki kariery

Wypadło, Burt Reynolds ściśle rozpoczął swoim nowym śnie. Jego droga do sukcesu rozpoczęła się młodego człowieka w tłumie filmowanie różnych filmów, wkrótce stał się bywalcem studia New York, częstym gościem talk show. Chcąc przyciągnąć uwagę opinii publicznej, że łatwo zgodził się na sesję zdjęciową nago, więc jego pierwszy smak sławy było łatwe skandal.

Stopniowo rola, jaką dostał Burt, stawał się coraz bardziej zauważalne. We wczesnych latach swojej kariery wystąpił w wielu filmach i serialach, „FBI”, „Perri Meyson”, „Alfred Hitchcock przedstawia”, „Miłość w amerykańskim”, „Anielskie dziecko”, „Navajo Joe”.

Finest godziny

Aby dowiedzieć się, jak wyglądają prawdziwe sławę dopiero w 1972 Masz pomysł Burta Reynoldsa. Filmografia wtedy mało znany aktor ma swój pierwszy obraz „gwiazda”, to thriller kryminalny „Wyzwolenie”. Taśma opowiada ekstremalnych przygodach czwórki przyjaciół, którzy chcieli spróbować swoich sił jako zdobywców natury.

W ciągu następnej dekady, aktor rywalizowali o tytuł najjaśniejszej gwiazdy w Stanach Zjednoczonych z samym Robertem Retford. Widzów przybyło do dowolnego filmu, jeśli nazwisko osoby został wymieniony w napisach końcowych. Dziennikarze nadana słynną powieść z najpiękniejszych aktorek, piosenkarzy i sportowców.

Żywe rola 70

Więc, co odegrało znaczącą rolę w tym okresie, Burt Reynolds, którego filmy są uważane w tym artykule? Widzowie byli zachwyceni thrillerze „Białej Błyskawicy”, który został wydany w 1973 roku. Aktora postać w tym filmie – klasyczny „facet”, uroczy i naturalny. Obecny wyścig na drogie samochody, piękne kobiety uśmiechnięte i silnych mężczyzn. Z takim samym entuzjazmem został przyjęty przez fanów filmu Star „Cop i bandyta”.

Oczywiście, Reynolds wystąpił nie tylko w filmach akcji, świadczy o tym krwawym dramatem więziennym o piłce nożnej, w której grał kluczową rolę w 1974 roku – „Longest Yard” Imponował publiczność i jej roli w komedii „Lucky Lady”, dedykowane do czasów prohibicji. Sukces saga czekał i „Nickelodeon”, który otwiera tajemnice niemego.

Jakie inne obrazy zaskoczyła swoich fanów w tym okresie, aktor Burt Reynolds? Jeden z jego najlepszych filmów jest uważany za dramat „Polukrutoy”, bohater, który jest gwiazdą futbolu. Jak publiczność i czarnej komedii „The End”, w czasie pracy, na którym aktor po raz pierwszy w fotelu reżysera. Warto również zauważyć, taśma „Starting Over”, który opowiada o próbach rozcieńczyć człowieka, aby rozpocząć życie na nowo.

Porażka i zwycięstwo

Już w gwiazdy statusu połowie lat 80-aktora zachwiał. Obrazy, w których zagrał, postrzegane publiczność coraz gorzej. Okres, kiedy filmowcy zaczęła oferować tylko rolę wczorajsza konkurent Roberta Redforda w nisko czoło komediach, nad którymi nikt nie chciał się śmiać. „Szorstki cięcie”, „Best Friends”, „Styks”, „Ojcostwo” – trudno wymienić wszystkich swoich taśm, nie na polu.

Po raz kolejny zwrócić uwagę Burt Reynolds, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, udało się przez dramatu „Bugbears”. Krytycy następnie ogłosił, że był to pierwszy prawdziwy charakterystyczna rola aktora. On doskonale ucieleśnia obraz starzejącego Safecracker, który przychodzi na korku młodych zawodników. Został także aktywnie zaangażowany w gry głosu, na przykład, pracowałem na popularnym filmie animowanym „Wszystkie psy idą do nieba”. Wśród udanych obrazów z jego udziałem można wpisać ciosy „szaleństwo”, „Półtora gliniarza”, „Boogie Nights”. Najnowszy dramat nawet dał mu nominację do „Oscara”, ale nagroda poszła do rąk.

życie osobiste

Jak już wspomniano, u szczytu sławy Bert ledwo miał czas na zmianę znajomych gwiazd. Temmi Vinet, Adrienna Barbo, Lyusi Arnas, Syuzen Klark, Christine Evert – historie z tych wszystkich znanych pań potem przypisywanych dziennikarzy. Reynolds nie potwierdzić, ani zaprzeczyć pogłoskom dotyczących jego romantyczne interesów.

Clown Dzhudi Karne – pierwsza kobieta, która poszła do ołtarza Burt Reynolds. Dzieci pary nie został urodzony wkrótce rozstał kochanków, nie mogąc znaleźć wspólnego języka. Gwiazda drugie małżeństwo skończyło się rozwodem również, aktorka Loni Anderson żył już od kilku lat i ma syna jej Quinton. Obecnie Bert nie jest żonaty.

ciekawostki

Najbardziej niezwykła opowieść, bohater, który w pewnym momencie był Reynolds przypisać do niego takich chorób jak AIDS. Te plotki nie mają nic wspólnego z prawdą, że powstały ze względu na fakt, że Bert w bardzo złym wyglądem przez długi czas. Jednak choroba, którą skutecznie pokonany, nie było AIDS.

Aktor, kiedyś należał do grona najlepiej opłacanych gwiazd Hollywood, został oficjalnie ogłosił upadłość w 1996 roku, ale kilka lat później był w stanie poprawić swojej sytuacji finansowej.