675 Shares 5341 views

Sekrety wędkarskie: Pike połowów na kole

Pike fishing na okręgu – jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów łowienia, nie tylko w wodach stojących zamknięte, ale na rzekach o łagodnym prądem. Metoda ta jest szczególnie skuteczna, jeśli wędkarz wie nawyki drapieżnika. Ponadto, należy przynajmniej być w stanie znaleźć miejsca parkingowe Pike. Że jest wpływ rybołówstwa zależy od prawidłowego ustawienia kół-postavushek.

Rzeczywiście, połowu szczupaków w kręgu w miejscach, gdzie zwykle zębaty, przy użyciu żywej przynęty nie mogą być catchability. Ponadto, jest to chyba jedyny bieg, że bez bezpośredniego kontaktu z rybaka jest w stanie poruszać się niezależnie od stawu. Oczywiście, rybak przewiduje jakiś sposób wokół kręgu przeniesie. Sojusznikami w tym przypadku nie będzie działać tylko na wiatr, ale także aktywność na żywca.

Tak, możemy z całą pewnością powiedzieć, że szczupaków w klubach Lato jest najbardziej skuteczny i łatwy sposób łowienia. Predator jest rozprowadzana równomiernie nad stawem i kanałów przez cały dzień. W przeciwieństwie do wielu zastrzeżeń, nie ma jednoznacznych aktywność szczupak granice czasowe. Chociaż należy zauważyć, że w godzinach porannych często złapać małe „travyanka”, a bliżej do 11 godzin – ponad godnych egzemplarzy. Nieco bardziej skomplikowana jest sprawa z chłodzie wieczoru. Aktywny szczupak wędkarstwo koło zaczyna się godzinę po zachodzie słońca. Dużo zależy od pogody. Na dzień pochmurny drapieżnika lepiej przejawia się w porannym i wieczornym ukąszenia można pominąć całkowicie. W dobrej pogodzie można także monitorować aktywne ukąszenia szczupaki w świetle dziennym godzin, a wieczorem po zachodzie słońca. Istnieje wiele czynników mających wpływ na drapieżniki karmienia. Najistotniejszą z nich – wysokie ciśnienie atmosferyczne. Przy poziomie powyżej 750 mm Hg piki się nieprzewidywalny i capricious.

Pike połowów na kole nie jest trudne, jeśli wędkarz wie, staw i często żerował na nim za toothy drapieżnika. Znacznie trudniejsze do prowadzenia połowów na nieznanym jeziora lub rzeki. W tym przypadku, tylko odpowiednia opcja – jest prowadzony przez niewielką liczbę klubów jak możliwych wód złożowych.

Należy zauważyć, że kręgi urządzenia do połowu szczupaków inny, więc racjonalne, aby szukać wszystkich zakładach postavushkami pin. Mają duży żagiel i, w konsekwencji, większą prędkością. Tak więc, zaczynając poszukiwania, konieczne jest sprawdzenie strefy przybrzeżnej i płytkich głębokości wody, ale należy pamiętać, że często jest mała „travyanka” lub okonia. Najlepszym rozwiązaniem byłoby półka znajduje się na granicy ze studzienek. Przy poszukiwaniu żywności szczupaki dzieje się w takich miejscach regularnie. Nie powinno się przeoczyć nachyloną stronę głębokiej brovok. Gryzie duże okazy występują tutaj.

Szukaj parkowanie szczupak staw przy użyciu sonaru dobre wyniki nie dają. Na tych głębokościach, gdzie urządzenie działa prawidłowo, drapieżnik pojawia się bardzo rzadko. I na płyciznach, gdzie szczupak żywi ciągu dnia, od niedrogich sonaru dużym błędem, tak aby uzyskać dokładne dane nie są możliwe.