579 Shares 7423 views

Elektroforezy dla niemowląt

Większość młodych rodziców dzisiaj zgodzi się ze mną w tej chwili, że nie są tak łatwo przestraszyć nazwiska wszystkich metod leczenia. Jednak określenie „elektroforezy dźwięków niemowląt jak coś w szczególny sposób złowieszczo. Przynajmniej tak mi się wydawało, kiedy nasz rejon wyznaczony pediatra mojego dziecka tego typu procedury. Teraz jak człowiek z doświadczeniem podzielą się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy jeszcze do takiego kursu.

Po pierwsze chciałbym zwrócić uwagę, że do tej pory, większość młodych rodziców wciąż muszą uciekać się do pomocy lekarzy i specjalistów. Nasze matki, babcie, traktuje siebie i swoje dzieci z domu środków, przy użyciu minimalnej ilości leków. Ale ten czas minął, przyszedł wiek nowych technologii, metod i tym podobne. Elektroforezy dla niemowląt jest nieszkodliwy i, co ważniejsze, bezbolesny zabieg. Jest to prawdą tylko w przypadku, jeśli wszystko odbywa się prawidłowo. Korzystając z tej metody ciała dziecka specjalne leki podawano. Jednak sposób podawania nie jest dość tradycyjny. Chodzi o to, że w tej sytuacji nie trzeba wepchnąć swoje okruchy tabletki, syropy, iniekcje. Lek podaje się przez błonę śluzową lub przez skórę, za pomocą prądu elektrycznego. Elektroforezy dla niemowląt wskazany wzmożone napięcie mięśni. W ten sposób lek „Eufillin”, na przykład, gdy podaje się go pod skórą dziecka wspomaga krążenie i nasycenie typu tkanki chrzęstnej. Co do samej procedury, to często nie trwa długo. Warto zauważyć, że nie ma żadnego dyskomfortu podczas jej dziecko nie czuje. To jest idealny. Wraz z dzieckiem specjalnej elektroforezy masażu leczniczego może zostać powołany.

Według statystyk, elektroforezy dla niemowląt przypisanych do sześćdziesięciu procent przypadków identyfikacji niewielkich zaburzeń neurologicznych. Ponadto okazuje się, że lekarze często ubezpieczony. To z tego powodu, nie panikuj, jeśli dziecko jest przypisane do elektroforezy. Dla dzieci nie ma ścisłych kryteriów rozwoju. Trzeba skonsultować się z ekspertem nie jeden, ale kilka.

powiem trochę o metodzie. Elektroforeza jest stosowany w wielu przypadkach. Wskazanie może być ryzyko poronienia u kobiet w ciąży, bóle pleców, słabe krążenie w mózgu, i więcej. Elektroforezy można przypisać praktycznie każdą chorobę. Jeśli chodzi o wydajność, w tym przypadku, to wszystko zależy od charakteru choroby, czasu trwania kursu. Elektroforeza ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, uspokajające. Prąd elektryczny rozluźnia mięśnie, ściana mięśni naszego ciała. Poza tym wszystkim, tego rodzaju procedury znacząco poprawia metabolizm i krążenie krwi.

Jak już wspomniano, w wielu przypadkach, pacjent może być przypisany do elektroforezy. Skutki uboczne są niemal całkowicie wyeliminowane. Powód jest dość prosty. Istotą jest to, że bezpośrednio lek nie ma wpływu na błonę śluzową i naczyń krwionośnych. Jednak w trakcie tej procedury, osoba może odczuwać pieczenie lub mrowienie w miejscu kontaktu ze skórą. Nie rób elektroforezy siebie lub małego dziecka, jeśli jest uszkodzenie skóry. Czasami po zabiegu, wysypka może pojawić się u dzieci. Jest to prawdopodobnie reakcją na leki. W takiej sytuacji lepiej jest przerwać bieg na jakiś czas.

Niestety, pomimo procedura zwana elektroforezy nieszkodliwe, dziecko może się pojawić nie tylko na podrażnienia skóry, ale również nerwowość. W naszym przypadku, po dwóch wizytach w gabinecie fizjoterapeuty moje dziecko zaczyna płakać, krzyczeć i kapryśna, nie tylko w momencie, gdy lozhili na kanapie, ale kilka godzin po zabiegu. Postanowiłem skonsultować się z naszym pediatrą, który przez kilka dni przerwany bieg. Po tym czasie postępowanie wznowiono, ale dziecko wychowane w ten sam sposób. W końcu, nasz ekspert całkowicie zastąpić elektroforezy masaż terapeutyczny.

Na zakończenie chciałbym powiedzieć, że teraz czekam na drugie dziecko, a ja też został mianowany elektroforezy. W ciąży, ten rodzaj postępowania jest często używane. Wskazania zróżnicowane. Ryzyko poronienia, macicy ton i więcej.