664 Shares 8154 views

Jak otworzyć telefon drzwi bez klucza (Vizit i inne): profesjonalnych i ludowych sposobów

Domofon, widać, sprawa jest bardzo łatwy w użyciu i niezwykle konieczne, aby zwiększyć bezpieczeństwo na klatce schodowej. Nieznajomi tak w domu nie zostaną uwzględnione, nie nie namusoryat porezhut drzwi po prostu ze względu na fakt, że nie ma nic, a nie przestraszyć dziecko, który wraca ze szkoły, nie odwracaj ganek na podobieństwo publicznej toalecie. Jednak w niektórych przypadkach, jest to dobra rzecz, może znacznie skomplikować życie – jeśli utracone lub zapomniane klucze w domu, jeśli przyjdziesz do odwiedzenia, ale właściciel nie słyszy rozmowę. I tutaj staje się bardzo pilna kwestia , jak otworzyć telefon drzwi bez klucza (Vizit, Cyfral, Metacom lub Eltis – firmy, dokonał maszynę, tutaj nie ma znaczenia).


Kody i hasła

Najprostszym sposobem, aby to zrobić spetskodom z urządzenia. W teorii, podczas instalacji domofonu takie hasła muszą być określone indywidualnie i nie są otwarte na zewnątrz (niektóre instalatorów firm jednak, według mieszkańców wejściu, ale to nie jest zbyt powszechna praktyka). W rzeczywistości, często zapominają ten elementarny lub zbyt leniwy, aby zmienić kod fabryczny. Wtedy masz szczęście, kody nie są bardzo duże tajemnicą. Jak otworzyć telefon drzwi bez klucza – znaki rekord odzyskiwania Vizit * # 4230 # lub * 423, Metacom kolei – 6553512348, Eltis – V12342133123.

udarność

Ale powiedzmy, instalatorzy posiadają dobrą wiarę i kodów, haseł zmieniło. Można próbować na siłę. Wiele osób zaleca sposób jak otworzyć interkomu keyless Vizit – nieoczekiwanie ostro szarpać drzwi. W przypadku kobiet, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, to nie będzie działać z sytuacji i trochę „Nie” chwyt rękojeści. Czasami punktacji jest pukanie do drzwi, dziesięć centymetrów poniżej interkomu. Wątpliwe jest, że będzie stosować te metody na ich ganek. Po pierwsze, w tym przypadku łatwiej jest zadzwonić do kogoś z zaznajomieni z sąsiadami, a po drugie, jeśli nie obliczyć siłę i może spowodować uszkodzenie urządzenia. Więc jakie opcje jak otworzyć telefon Wspomaganie bez klucza Vizit bardziej odpowiednim do cudzego domu, chociaż nie można dostać w kłopoty wpadł na czujnych mieszkańców.

zamiast klucza elektroshoker

Mniej traumatyczne dla wejścia nie jest próbą przyciągnięcia urządzeń jako sposób otworzyć system intercom Vizit. Jeśli istnieje ohyda, powiedzmy, jego pozycja jest całkiem w stanie otworzyć drzwi najcenniejsze. Jednak jest mało prawdopodobne – producenci nie jest tak proste, większość z nich jest wyposażony w urządzenia uziemiających.

Porady rzemieślnicy

Jak otworzyć interkom „odwiedzić” bez klucza i bez dodatkowych urządzeń, wynalazcy wymyślić, uwięzione w podobnej sytuacji. Testowane – wydaje się być ważny, choć to brzmi śmiesznie. Wystarczy, aby się folię (odpowiedniego z paczki papierosów) i zwilżyć (najprostszy sposób – kawałek ciasta). Jednak metoda ta jest skuteczna tylko wtedy, gdy klucz interkomy postaci tabletki.

kluczem do kiszonki

Nationwide uważa się, że najbardziej niezawodny sposób, aby otworzyć telefon drzwi bez klucza – nabyć uniwersalny, który otwiera większości modeli interkomu. Wagon ten sprzedawany jest przez wiele firm, producentów, choć jego wszechstronność znaczna liczba osób w wątpliwość.

Czasami uczciwość niezawodny

Cóż, jeśli wszystkie te metody nie dają rezultatów lub nie chcesz ich używać ze względów, starają się przypadkowo wywołać dowolną mieszkania i rzetelnie opisać sytuację. Sąsiedzi Twój znajomy, możliwe jest przepojony współczucia i otwórz przednie drzwiczki.