799 Shares 8550 views

Alize Lanagold – przędze do tworzenia unikatowych rzeczy

Masters-szwaczka wiedzieć, że jakość surowca jest nie tylko wynikiem pracy, ale również proces jej tworzenia. Łatwość obsługi, wydajność i atrakcyjny wygląd produktu – to co mówią o przędzy dziewiarskich Alize Lanagold. Co jeszcze trzeba wiedzieć o tych rzeczach?

producent

towar turecki zyskał popularność na rynku ze względu na jakość i przystępne ceny. Przędza jest również jednym z nich. „Alize Lanagold” – najpopularniejszy Turcji wyprodukowane. Jest on stosowany w pracach nie tylko profesjonaliści, ale także ręcznie dziane kochanków.

Ta przędza jest produkowany w fabryce Yunteks od 1984 roku. W tym czasie stał się marką, która słyszał każde szwaczka. Duża różnorodność typów przędzy, ogromna paleta kolorów, znaczenie faktury – jest kluczem do popularności wszystkich „Alize” w wielu krajach na całym świecie.

Klienci mogą kupić domowe przędzy lub w sklepach internetowych.

Alize Lanagold (przędzy) Skład i właściwości

Ten rodzaj przędzy jest 49% wełny, 51% – akrylowy. Jego popularność to zdobył dzięki właściwościom – dobrą gęstość, miękkość i praktyczność. Polar jako element procesu podejmowania ciepły rzeczą, miękka i chłonna.

Przędza do dziewiarstwa i szydełkowania, która poszerza zakres jej stosowania w czasie. Od „Alize Lanagold” szwaczka wykonane rzeczy dla jesieni i zimy.

Swetry, czapki, rękawiczki i inne produkty uzyskane skarpety, praktyczne i trwałe. Nawet jeśli coś takiego nosić przez kilka sezonów, to wyglądają jak nowe.

Elastyczność i wytrzymałość przędzy pozwalają na użycie dowolnego wzoru na drutach – od prostych do najbardziej skomplikowanych warkocz dziąseł. jakości przędzy przejawia się w tym, że gwint w motek holistyczne, nie podarte i bez sęków.

Charakterystyka Alize Lanagold

Alize Lanagold – przędzy – różni się pewne cechy, a zatem jest podzielony na kilka odmian. Klasyczna wersja stu gramów przędzy wynosi 240 metrów i jest przeznaczony dla liczby szprych 4-6. Semi-wełniana przędza „Alize Lanagold 800” – wariant z cienkiej nici. 100 gramów jest 800 metrów. Nieco grubsze „Alize Lanagold Fine” z 390 metrów do szprych № 2,5-4. Najgrubsza struna jest „Lanagold Plus” – 100 g 140 metrów.

Przędzy na drutach na „Alize” ma bardzo szeroką gamę kolorów. Jest on przedstawiony w kolorach pastelowych (krem, miód, mleko, beżowy, mieszaniny), a także w nasyconym głębokich (bordo, błękit, rubin) i jasne (chaber, czerwony, purpurowy). Tylko około 60 odcieni.

Co do gęstości dziania, może być obliczona na podstawie wzoru. Odnośną część 10 x 10 cm, wymaga 17,5 pętli w 22 seriach.

Zalety przędzy wełnianej pół

Alize Lanagold – przędzy wełnianej pół. Oprócz naturalnych składników, zawiera akrylowe – sztuczne części. Ten syntetyczny włókna ma wiele przydatnych właściwości:

 • Włókna są bardziej trwałe;
 • termoplastyczność;
 • Produkty nie blakną i nie znikną;
 • przędza dobry plama, która zwiększa liczbę swoich kolorach;
 • mniej podatna na szkodliwe efekty owadów (np mole);
 • rzeczy mniej obieranie (tworzenie się osadu);
 • przypomina pod względem właściwości naturalny materiał, aby produkty te charakteryzują się ciepło, miękkość, komfort, oddychalność;
 • rzeczy z mieszanki wełny i akrylu lepiej zachować swój kształt, mniej rozciągnięty lub siedzieć;
 • Przędza jest bardziej dostępna w sensie materialnym.

Że przędza tie "Lanagold"?

Skład przędzy i różnorodność kolorów pozwalają na stworzenie dowolnego ciepłe rzeczy: miękkie swetry i kardigany, wygodne sukienki i sundresses, wszelkiego rodzaju czapki, szaliki, mitenki, rękawiczki, skarpetki, kapcie, i tak dalej.

Zużycie przędzy zależy od wielkości produktu i trójwymiarowej strukturze. Średnio okazuje się stosowania:

 • od kobiet sweter – 500 g przędzy;
 • na męskiej sweter – 600-800 g;
 • dla dzieci sweter (do 3 lat), – 200 g;
 • zestaw wieczek i szal – 400 g;
 • chusta pomiaru 1 kwadrat. M – 600

W oparciu o cechy, można stwierdzić, że Alize Lanagold – przędzy dość wszechstronny i łatwy w użyciu. Elastyczna nić jest praktycznie nie rozdzieliły się wzór dziania, aby uzyskać jednorodną i wyrażony. Wszystko co jest potrzebne – odpowiednio dobrany szprychy lub haka i podstawowe umiejętności dziewiarskich.

Opinie klientów o przędzy Alize

Klienci, których wybór był przędzy dziewiarskich na „Alize”, mówić o nim całkiem pozytywnie. Najczęściej zauważyć praktyczność: ponieważ nić nie jest w 100% z wełny, produkt jest mniej rolki, bardziej trwała, odporna na zużycie. Nici nie znikają, nadaje się do prania maszynowego w delikatnym cyklu.

Przędza „Alize Lanagold” dobrze trzyma formę dowolnego wzoru, nawet plecionki i warkocze. Jest to ułatwione przez jej sprężystą strukturę. Figura uzyskano obszerny i przewiewne. Ponieważ przędza nie jest poruszeni, można dzianiny z rzeczy swoich dzieci (nie będą one powodować dyskomfort dla dziecka).

Należy również zauważyć, że gwint ciasno zwinięte, nie odkształca się na produkty kwitnienie, posłusznego pracy, nie zelektryfikowanych. Nadaje się do urządzenia i drutach.

Kupujący mile zadowolony stosunek „cena – jakość” przędza – od 140 rubli. za motek.

Szczególną uwagę poświęcono wiele palet kolorów: cień, można wybrać na każdy gust – od jasnego do wyciszony pastelowych.

Produkt ten pozwala być trend. Teraz szczególnie popularne szydełkowane elementy: krótkie sukienki, swetry, poncza, oversayz, peleryny, szale, swetry rozpinane, Snudy a nawet akcesoria. Nawet daleko od przypadku dziewczęta zaczynają uczyć się umiejętności dziewiarskich. To dlatego, że stworzy wyjątkową rzecz, odpowiedni dla wszystkich parametrów, których nie można znaleźć w szerokiej produkcji. Ponadto, jest to okazja, aby osobisty prezent i po prostu zadowolić bliskich.