148 Shares 9436 views

Ulubieni aktorzy: "Mike's Tales"

W 2012 roku pojawiły się nowe komedie "Tales of Mityaya" na ekranach. Bohaterka przeniosła się do własnego życia filmowego z innego, nie mniej ukochanego projektu "Matchmakers".


"Opowieści Mityi": pomysł stworzenia serii

W 2011 roku Alexei Kiryushchenko i Vladimir Zelensky postanowili strzelać do serii "Matchmakers". Głównym bohaterem nowego programu telewizyjnego został wybrany jednym z najzdolniejszych przedstawicieli "Matchmakers" – sąsiada Mitii.

W serii o dwóch zupełnie odmiennych starszych parach, którzy zostali przeznaczeni do bycia krewnymi z woli losu, Mityai stał się tym drugorzędnym bohaterem, który wprowadził różnorodność i trochę przyjemności w życie towarzyszy. Oczywiście, zgodnie z opinią publiczności, stało się jasne, że oceny "Matchmakers" nie byłyby tak wysokie bez Mityy.

Reżyser oglądał materiał, współpracował z pisarzami i wyrealizował małe komedie, które mogłyby sprawić, że widza się śmiać. Uczestnicy krajowi zostali zaproszeni na testy. "Opowieści Mityaya" – seria, która zgromadziła dobry zespół specjalistów. Naturalnie główną rolą – pijackiego alkoholika z serduszkiem i życzliwym umysłem – grał aktor Nikolai Dobrynin. Nominacja bohatera nie była nawet dyskutowana, ponieważ w rzeczywistości grunt dla nowej serii został napisany wyłącznie dla tego obrazu.

Działka

W Kuchugury PGT mieszka niewiara romantyczna i marzycielka Mityai. On, podobnie jak wielu mieszkańców jego małego kraju, lubi pić, jeść, rozmawiać z przyjaciółmi, a co najważniejsze – opowiedzieć historię. Mitya ma dar, aby wpaść w różne nie do pomyślenia, czasami wrażliwe sytuacje. Aby wydostać się z wody, główny bohater wymyślił własną taktykę – skłaniał rozmówcę, aby opowiedzieć niesamowitą historię z jego życia. Oczywiście wielu jego przyjaciół i słuchaczy uważa, że jest absolutnym kłamcą, ale tak wiernie mówi, że chce uwierzyć. Tak więc Mitiai powiedział, że jest pierwszym, który latał na Księżyc, był osobistym kierowcą Breżniewa, służył w sekretnych siłach, sprawdzał tajne uzbrojenie, był zaangażowany w córkę meksykańskiej mafii i prawie stracił życie.

Seria "Opowieści z Mityayi" nadawana była na "Inter", miała dobre oceny oglądalności. Pomogło to fakt, że w filmie było tylko 19 epizodów – optymalna ilość materiału, aby nie drażnić widza. Ponadto ogromną rolę odegrały nie same opowieści, ale aktorzy. "Opowieści Mikeya" otrzymały różne opinie od widzów: ktoś nazywał show stupid, ktoś – śmieszny, gra głównych bohaterów otrzymała ciepłą reakcję ze strony publiczności.

Obsada

W centrum fabuły jest beznadziejna romantyczna Mitya Buchankina, a raczej jest osobą, która po życiu życiowym zdaje sobie sprawę, że mógłby żyć inaczej. Prawdziwie żyje w sytuacjach, w których, jak powiedział, wpadł. W głębi serca żałuje, że nigdy nie zdołał opuścić ojczystego PGT i reinkarnować się w kogoś innego. Dlatego opowiada wszystkie swoje opowieści, aby jakoś zdywersyfikować nudne życie. W tytułowej roli Nikolai Dobrynin ujawnił swój komiczny i dramatyczny talent.

Widz zna Nikolay na wielu serialach krajowych. Był bandytą, hitmanem i romantycznym, ale, co dziwne, że rola Mityi stała się jednym z najbardziej udanych w jego karierze. Dzisiaj w filmografii aktorki 112 ról zagrała w kinie i pracy w teatrze. Nikołaj jest popytem i kochamy widownię.

Dużym wkładem w tę serię był Nikołaj Dobrynin, ale drugorzędne aktorzy odgrywały ważną rolę. "Opowieści Mikeya" to seria, w której każdy odcinek jest odrębną opowieścią, dlatego w strzelaninie brało udział wiele podmiotów.

Mniejsze znaki

W filmie wzięło udział dziewiętnaście aktorów. W epizodycznych rolach robi się nawet reżyser Alexei Kiryushchenko. Ponieważ film został wyprodukowany przez studio "Kwart 95", to zaangażowani aktorzy. "Opowieści Mityi", gdyż niektóre z nich stały się pierwszą pracą w kinie, a ktoś już znał mechanizm filmowania. Ze względu na dość skromny budżet obrazu ten sam aktor mógłby pojawić się w filmie jako inni bohaterowie.

Uznani komicy Evgeny Koshevoy, Jurij Krapow, Jegor Krutogolov, Maxim Nelipa zagrał różnych fikcyjnych bohaterów Mityaem. Victor Andrienko zamienił się w przewodniczącego zbiorowego gospodarstwa Kuchegura. Aleksander Ignatusza uosabiał charakter lokalnego milicjanta Aleksiejewicza. Postacie kobiece ukazały się na ekranie Diana Malaya (zagrała żonę Mityi i wszystkich jej fikcyjnych kochanków), Elenę Skripkę (matkę Mityi), Olgę Radczuk (senior pielęgniarka).

Seria była śmieszna, ironiczna i śmieszna z powodu wyjątkowej opowieści i bohaterów, które mistrzowsko urzeczywistniały się na ekranie aktorów rosyjskich i ukraińskich. "Opowieści Mityaya" to film szczególnie lubiany przez ludzi starszego pokolenia i tych, którzy doświadczali wiejskiego stylu życia z własnego doświadczenia.