634 Shares 2729 views

Honda Gold Wing – jakość, sprawdzone od dziesięcioleci

Ponad trzydzieści lat minęło od czasu, kiedy świat zobaczył motocykl Honda Gold Wing. Ale do tej pory jest uważana za prawdziwy wyznacznikiem jakości i komfortu, prawdziwy światowy standard.

transformacja

Warto zauważyć, że nowa Honda Gold Wing znalazła inne opcje, aby stać się jeszcze lepszym. Ale jest to niezbędne, aby wrócić do odległej 70., podczas gdy motokultura była nieco inna. W tamtych czasach takie historie były modne jak Commando lub Norton Atlas. Warto zauważyć, że Niemcy, zarówno teraz, jak iw tym czasie, nacisk kładzie się na motocyklach neubivaemye. Więcej o Włoszech nikt nie wiedział, a Ameryka była daleko od Europy. Honda Gold Wing – znanym modelem. W 73. roku po raz pierwszy w tym samochód został zaprezentowany na wystawie. I poszła do dealerów w ciągu dwóch lat – od kiedy jest niezwykle popularne wśród wielu fanów silnikowych.

ergonomia

Dużo do powiedzenia na temat Honda Gold Wing. Dane techniczne – jeden z głównych aspektów, które wymagają szczególnej uwagi. Bank paliwa znajduje się pod siedzeniem. Osoba, która siedzi za kierownicą, widzi mały schowek. Należy zauważyć, że nie znajdują się w jakiś system motocykl. Dzięki „suchą” masę 260 kilogramów, on przyspiesza do 200 km / h. Dziesięć lat później, model zmieniło. pojemność silnika została zwiększona o 100 bloków, łącznie z tym, co stało się coraz zawieszenie i rozstaw osi. Poza tym, nie był siedzibą jego stylu marki stadium. wziął również swoje miejsce i oprawę muzyczną. Nieco później, silnik ponownie wzrosła do 100 takich samych kostek. Od tej chwili na żądanie motocykl stał się jeszcze większy. Wiele osób nazywa ten czas momencie, gdy stał się sławny. I po serii udoskonaleń, stał się doskonały rower do podróży na długich dystansach. Oczywiście, nie można jednak powiedzieć kilka słów o wyglądzie roweru – gładkie linie, które najpełniej przejawia zwykłe modele filozofii producenta.

2011th roku

Przez ten czas, Honda Gold Wing przeszedł wiele zmian. Ale nadal rower udało się pozostać taki sam, jak został wydany wiele lat temu. W szczególności należy zauważyć, że pierwszy został przedstawiony roweru z zamocowanym silnikiem, której objętość wynosiła 1,5 litra (6-cylindrowy). Jednak silnik musiał długo czekać. Uczucie doświadczonych przez jeźdźca podczas jazdy na nim, nie porównać z niczym. Po tym wszystkim, w samym sercu roweru – podwójną ramą miękkiego i twardego aluminium. Ten rower ruch gwarantuje miękkie i gładkie. Oraz dodatkowe opcje uczynić ten rower wyjątkowy. przynajmniej niektóre z nich powinny być wymienione. Ten odwracalny układ elektryczny przycisk, regulacja tylnego zawieszenia, przeprowadzone przez silnik, automatycznej kontroli prędkości i, oczywiście, system muzyczny.

Idealny dla osób podróżujących

Honda Gold Wing 1500 – motocykl z silnym turystycznym. Ten wygodny fotel pasażera, duża baza, waga sprzętu dodatkowego, mocny silnik, o objętościowej pojemności bagażnika. I powinna ona dokonać rezerwacji, a nie całą listę w liście cech tego roweru. Oczywiście, niektórzy ludzie używają go jako transportu miejskiego, ale to najbardziej wygodny do jazdy na długich dystansach, gdzieś poza miastem. silnik motocykla śmiało można nazwać odwiecznym – nizkoformirovanny, z imponującymi objętości. Silnik ten będzie służył wiernie przez nie jeden, nie dwa lub pięć lat. Ale jest cechą – w „pasza” więc po prostu mieć dobry rower z benzyną, złe węglowodany nie może tolerować. Ponadto, należy zauważyć, takie ładne akcesoria takie jak podgrzewane siedzenia i uchwyty, system ogrzewania stóp, regulowaną szklaną szybą przednią, tempomat, i więcej.

Honda Gold Wing 1800

Model, wydany w 2008 roku, jego wygląd jest podobny do swojego poprzednika, jednak i różnice są znaczne. Ciekawostką jest fakt, że pierwszy prototyp, który został przedstawiony na więcej niż 35 lat temu, miał silnik o pojemności półtora litra i 6 cylindrów i podobny silnik w produkcji motocykli został serii pojawiły się znacznie później. Od 2008 model posiada jeden z najlepszych, można powiedzieć, zaawansowane silniki. Objętość pracy o pojemności 1,8 litra – 118 KM, moment obrotowy – 167 Nm. Rower ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego i długiej podróży – z systemem ABS i kończąc na eleganckiej oprawy muzycznej. Na tym rowerze jest bardzo łatwy w obsłudze, mimo, że waży 366 kilogramów. Najważniejszą rzeczą jest to, że rower jest super trzymanie się drogi. Trwałą i miękką obsługa jest ze względu na podwójną ramę wykonaną z aluminium. Należy zauważyć doskonałe dynamikę, która zapewnia niezawodne, wydajne i elastyczne silnik. Co można powiedzieć o innych dodatkowych opcji, takich jak sterowanie tylnego zawieszenia, tempomat, radio RDS i wiele innych miłych niuansów. To jest naprawdę wyjątkowy motocykl, który będzie cieszył przez miłośników szybkiej i wygodnej jazdy.