200 Shares 6268 views

Top – co to tajemnicze słowo?

Te dni, każdy dąży do doskonałości, a może nawet bardziej niż w jakimkolwiek innym czasie. Mężczyźni i kobiety są w stałym dążeniu do ideału. Dotyczy to na zewnątrz, wewnętrznych cech pracy, żadnych osiągnięć i bogactwa. Modne jest być najlepszym, to jest modne wyróżniać. Tak więc istnieją różne klasyfikacje i topy, aby w który jest uważany za prestiżowy. Top – co to pojęcie? Powiedzmy sobie!


Co jest w górę?

Słowo „top” ma angielskie korzenie i oznacza dosłownie „tip”. Jeśli rozwijać tę koncepcję, staje się jasne – tip, top, top, przede wszystkim. Oznacza to, że aby być w „top” znaczy być na szczycie, wyprzedzając wszystkich stanowiskach kierowniczych.

To właśnie przywództwo i poszukiwane przez wielu ludzi. Pierwsze w każdej ocenie, osoba automatycznie staje się znany, sławny.

Ta sama definicja odnosi się nie tylko do ludzi, ale również na ich obszarach działalności, w ogóle, do żadnej grupy i koncepcji, które mogą być ze sobą porównywane.

Jest zatem możliwe, aby przeznaczyć dużo ocen top-end. Zazwyczaj są one podzielone na top 10, top 20 i inne, w zależności od potrzeb. Rozważmy najbardziej popularne.

Działalność zawodowa

Każdy, znalezienie pracy lub zaczynają angażować się w żadną działalność, która przyniesie mu zysk, pierwotnie zobowiązała się do ciągłej poprawy wyników, do wzrostu. Oczywiście dotyczy to tych, którzy są nieodłączne ambicji.

I te Wyraziste kroki na drabinie kariery i doprowadzić ostatecznie pozycję lidera. Od zwykłych pracowników, ludzie zwracają się do czołowych ekspertów.

Na przykład, w środku menedżer staje się najlepszym menedżerem, regularne stylista fryzjer stylista wznosi do góry, standardowy model na górę modelu, nieznana osoba kamerą wideo, staje się z najlepszymi blogerów, i tak dalej

Zakres sukcesu

Osiągnąwszy pewien sukces i materialny dobrobyt, ich miejsce w społeczeństwie, sława, każda osoba chce również dostać się do popularnego rankingu. Po tym wszystkim, studiując profili bogatych, sukces, sławnych ludzi, którzy są w każdej ocenie, każda osoba, która nie ma takich świadczeń, otrzymuje pewną zachętę dla własnego wzrostu. I dotarł do szczytu osobę przejmującą zdolność do zwiększania swój status i uzyskać jeszcze większą chwałę. Staje się jasne, że absolutnie top oznacza dla wyższych warstw społeczeństwa. Rozważmy popularne ocen:

 • najbogatsi ludzie;
 • Najbardziej udane ludzie;
 • Najpopularniejsze gwiazdy (aktorzy, piosenkarze i muzycy, producenci, reżyserzy);
 • Najwybitniejsi twórcy;
 • najbardziej utalentowanych sportowców.

Najważniejsze dzieła

Na podstawie art dzisiaj można rozumieć nie tylko arcydzieła kultury światowej. Teatru i filmu, animacji, literatura, fotografia, malarstwo – to także sztuka. Teatr, kino, bajki, książki, fotografie, obrazy mają także ich oceny w zależności od popularności i dostać się do top 50, top 20 lub nawet „w desyatochku”. Popularność, określane przez widza, czytelnika, jednym słowem, użytkownik postrzega i ocenia dany produkt.

te szczyty można zidentyfikować:

 • przedstawienia teatralne;
 • Ulubione filmy (fabularne, dokumentalne, art-house, itd.);
 • cartoon (rosyjski, zagranicznych, anime);
 • literatura popularna i autorzy;
 • fotografie i fotografów;
 • obrazy w określonym stylu, a także wystawach i salonach;
 • Ulubione utwory.

Top bogactwa

Top – co to pojęcie bogactwa na świecie?

Mówiąc o coś materialnego, rozumie się nabycie pewnych przedmiotów gospodarstwa domowego, pojazdów. Ponadto, nieruchomości, biżuteria, ubrania, buty. A w ogóle, wszystko, co nas otacza i nadaje się do systematyzacji można wydzielić w konkretnym ratingu. Na przykład, górne nowoczesnych samochodów.

Lub globalna ocena może być zawężony do listy najlepszych samochodów dowolnej klasy, określonej marki, kraju i tak dalej, opcje są nieograniczone.

Inny przykład – rating kraju nieruchomości. Zawęża: lista najlepszych budynków z drewna lub cegły. Ocena oddalenia od zaludnionych obszarach, położenie geograficzne, powierzchnia domów sami i okolic. Może on być wymieniony przez długi czas, ponieważ temat jest dość obszerna.

Ranking najlepszych biżuterii i biżuterii gatunków metalu przez obecność kamieni w wyglądzie, w zależności od kraju produkcji.

Wszystko związane z odzieży, obuwia i akcesoriów – ocena z najmodniejszych trendów pewnym sezonie najmodniejsze kolory, fason, krój itp Może to również obejmować projektantów i domów mody, jak i marki.

Oczywiście, artykuł ten wymienia kategoria nie jest wszystko, co można umieścić w różnych listach najlepszych i popularne. Opisuje on tylko niewielką część przykładów, że odpowiedź na pytanie, czy góry – że środki zostały ujawnione.