715 Shares 1723 views

Wiersz „lokajów wieczna Europa” Puszkin napisał

Czas teraz łatwe. Rosja – kraj, który wielu ekspertów geopolityczne realia we wczesnych latach '90 czuł się skazany, a wkrótce będzie rozczłonkowania, – nagle zaczął ponownie, aby pokazać swoje wieczne buntowniczy temperament. Próby ignorowania interesów władzy i wpadł niespodziewanym oporem. Na tle tragicznych wydarzeń odbywających się w sąsiednich krajach, było naturalne zainteresowanie, jak radzić sobie z takimi sytuacjami najlepsi ludzie w Rosji wieku temu. gryzące werset „lokaje wieczna Europa” został opublikowany na łamach publikacji w mediach elektronicznych. Puszkin, wielki poeta rosyjski, został uznany przez autora. Według innej wersji, produkt pochodzi z pióra Tiutchev.


Czy ta informacja jest prawdziwa? W tej kwestii należy starannie uporządkowane.

Filologiczny sprzeciw lub że wierszyk ze słowem „Europa”

Eksperci Filologia natychmiast zakwestionował dwie główne wersje dzieł autorskich „wiecznych lokajów Europy.” Puszkin i Tiutchev ledwie zaczął rymować „Europa” z „doświadczenia” – nie jest w pełni zgodne z koncepcją literatury pięknej, zdominowany dwudziestych-trzydziestych XIX wieku. W połowie wieku, takie próby dość sarkastycznie wyśmiewany poetów Zhemchuzhnikova braci Aleksieja Tołstoja i dołączył do nich A. Ammos zjednoczeni w zbiorowym pseudonimem Kozmy Prutkova. Taki nowoczesny wierszyk sugeruje pochodzenie późniejszych prac, może nawet dzisiaj. Stylistycznie, to przypomina innym wierszem Puszkina. „Lokajów wieczna Europa” w zgodzie z Ody „słońce poezji rosyjskiej”, znany jako „oszczerców Rosji”.

poemat Puszkina z 1831 roku

Rosja – kraj jest tak ogromny, że pokusa, aby zmniejszyć jego rozmiar wielokrotnie mylone umysły władców europejskich. Do tego celu użyli żadnego usprawiedliwienia. W 1830 roku na terenie imperium zamieszki wybuchły, później zwany powstanie. Alexander, pomimo bardzo krytyczny stosunek do wielu aspektów życia rosyjskiego swego czasu, był patriotą, i wszelkiego rodzaju separatyzmu (w nowoczesnych warunkach) postrzegane z wrogością. Jego stanowisko w tej sprawie, to wyraźnie zaznaczone w ich pracy pisemnej – retorty do oszczerców Rosji. Wydaje się, że większość współczesnych czytelników mylić tego odę napisany w Carskim Siole, 2 sierpnia 1831 roku wierszem „lokajów wieczne Europy”. Puszkin był rozgniewany intencją rządu francuskiego, aby zapewnić bezpośrednią pomoc wojskową do polskich powstańców, prorokował naprawdę nie przebierał w słowach, wrogowie smutnym losem „wśród nechuzhdyh trumien”, przypominając wydarzenia z osiemnastoletnią stary. Historia, jak wiemy, jest powtarzany.

źródła pierwotne

Does wiersz „lokajów wieczna Europa” Puszkin pisał? Historia tego produktu, gdy próbujesz go znaleźć, jest nieznany. materiał odniesienia w postaci kompleksowych kolekcji dzieł wielkiego poety również nie dają żadnych informacji. Chronologicznym żadnych wskazówek, nie to nie należy do żadnej ze znanych okresów twórczości. Wyniki te dają i spróbować znaleźć coś podobnego w Tiutchev. Krytycy tego podejścia do wyjaśnienia autora mogą twierdzić, że niektóre bardzo ostre prace nie ujęte w oficjalnym PSA dla różnych powodów. Może poemat Puszkina „lokajów wieczna Europa” była tak obrazoburczy, że pod króla, ani w czasach sowieckich cenzorzy nie odważył się przedstawić swoją publiczną czytania? Ale w tekście nie ma nic, co by przeszkadzać „satrapów”, choć król, chociaż Sowietów. Oraz informacje o zakazanych produktów, które nie są bardzo wiarygodne. Większość z „tajnych” i nieprzyzwoicie nadużycie-dzieł przypisywanych wielkiego poety, w rzeczywistości nie mają żadnego związku z nim. Dowodem na to jest przede wszystkim przez ich przeciętność.

Dlaczego przypisują autorstwo Puszkin?

Aleksander stał się „nasz wszystkich”, to fakt, że, niestety, grał dziwną rolę w promowaniu wielkiego rosyjskiego poety. Uczniowie są dosłownie zmuszony zapamiętać swoje prace, często bez podejmowania prób uchwycić fascynujące piękno i mądrość, które promieniuje z każdym wierszem Puszkina. „Lokajów wieczna Europa” przypisane „głównym poeta rosyjski” może czasami świadomie – dać wagę tego produktu w oczach niewtajemniczonych publiczności. Nadal trzeba to no no. W A. S. Puszkina istnieje wiele wersety jasny patriotyczny, a jeśli to nie wystarczy, można odczytać jego korespondencji z przyjaciółmi, w którym wyraźnie nie toleruje pogardę dla kraju, zwłaszcza z cudzoziemcami. A tym bardziej żadnych szkodliwych zniekształcenie prawdy, gdy wiersz jest prawdziwym autorem.

Prawdziwy autor

Elena Fominichna Lavrenteva, stał się w 1971 roku członek Związku Pisarzy, wydany dwa tuziny książek (pierwszy opublikowana w 1964 roku), współpracował z czasopismem «Młodzież» na dekadę, niezwykły poeta jest autorem poematu «lokajów wieczne Europy». Puszkin nie pisać. Pierwsza znana publikacja miała miejsce 23 października 2003. Nazwa produktu :. „tak zwane elity galicyjska” To po prostu tak się stało, że stawała się coraz bardziej ważne, ale ponieważ popularność poematu rosła, a na Ukrainie i za granicą. Został on napisany w Doniecku i był poświęcony „bohaterowie Majdan”, kolejny pierwszy. Poeta, lub raczej, poeta, niczego nie słyszał.

Elena Fominichna na pewno miło było, że nie przypisują wiersz dla nikogo, oprócz siebie Aleksandru Sergeevichu. Jest to – to nie ma znaczenia, to jest – dzięki. I to, w słowach innego niezwykłego poety, mistrz słowa uznane. ludzie własnych.