140 Shares 1597 views

26 dżinsy rozmiar – jest wielkości rosyjski, międzynarodowy i amerkansky

Każdy z nas ma co najmniej jeden raz, jeśli nie więcej, taką sytuację: nowe dżinsy są bardzo popularne kolor / styl, ale nie pasuje głośność. Szczególnie istotne w sytuacji, gdy sprawa jest objęta bez próby. A czasami jest to w niektórych przypadkach nie odpowiednich nosisz jest darem lub zakupiony w sklepie internetowym. Nowe rzeczy cię proszę, nie tylko jego wygląd, ale również od tego, jak dobrze oni siedzą na ciebie, konieczne jest znać swoją objętość. A jeśli jesteś tutaj, to pewnie myślisz, że pasowała do rozmiaru 26 dżinsy. Jest to rozmiar w centymetrach według standardów międzynarodowych, USA i rosyjskie normy, uczyć się.

Jak przenieść 26 centymetrów?

Czy pasują spodnie z konretno objętości zależy od dwóch kryteriów: biodrach i obwodu talii. I sprawdzić rozmiar 26 dżinsy – to jaki rozmiar jest na tyle, aby pokazać trochę pomysłowości. 26 – obwód talii w calach, co przekłada się na cm wynosi 66. Jednak wartość ta może się zmieniać od 60 cm do 66 cm obwodu Hip powinny być 92 cm, ale może być również od 88 cm do 92 cm ..

26 dżinsy rozmiar – jest wielkość rosyjskiego?

Często tego typu odzieży jest szyte producentom importu. Z reguły jest to Chiny czy Turcja, dlatego, aby zmierzyć wartość przyjętą dla obwodu talii w calach. Można jednak spotkać i produkty AGD, którego objętość jest wskazana zgodnie z siatki Rosyjskiej. Jak więc wybrać opcję, która będzie spełniać wymaganą ilość? Nie panikuj. Nasze wskazówki pomogą zrobić to zadanie łatwe. Według rosyjskiej siatki, trzeba spodnie oznaczone 42. A jeśli nagle model z tego znaku nadal nie będzie działać, szukać produktów, które są oznakowane 42-44.

Spodnie ze znakiem 26: Spójrz na nas i międzynarodowej siatki

Druga tabela jest uważany międzynarodową popularność. Według niej, spodnie ze znakiem 26 ścisłego przestrzegania dżinsy oznakowane S. Ale może się też zdarzyć, że produkt będzie trochę tłoczno. W tym przypadku zaleca się, aby zwrócić uwagę na modelu S / M.

Jak dla amerykańskiej tabeli, to jest najmniej popularna na krajowym rynku odzieżowym. Niemniej jednak uważamy, odpowiedź na pytanie: „dżinsy rozmiar 26 – jest rozmiar US?”. Ale model amerykańskich znaków też mają miejsce. Jeansowe spodnie z oznaczeniami 26 mecz z dżinsów oznaczony 2. Produkt pomerte, na którym stoi rozmiar 2-4, jeśli to konieczne.

Teraz, gdy wiesz rozmiar 26 dżinsy – to wielkość rosyjski, międzynarodowy i USA. Niech ta wiedza pomoże Ci znaleźć idealne opcję, w której poczujesz się komfortowo.