779 Shares 7111 views

Viburkol: Świece dla dzieci

"Viburkol" (świece dla dzieci) zawiera w swoim członkostwa: rumianku (D1), babki (D3 1,1 miligramów) belladonny (D2), poprzecznie łąką (2,2 mg D2), psiankowate (D4), węgiel wapnia przez Hahnemanna D8 (4,4 mg). Lek jest wskazany w pierwszych dniach życia chorych i starszych w stanie wzbudzonym z lub bez gorączki, w leczeniu objawowym różnych zakażeniach nieskomplikowanych.

"Viburkol" (świece dla dzieci). instrukcja

W ostrych warunkach podanych w odbycie (w odbycie), czopków, co piętnaście do trzydziestu minut do dwóch godzin. Ponadto, po zwolnienia, korzystanie z dwóch (maksymalnie trzy) razy dziennie ze świecą. Dla niemowląt (do sześciu miesięcy) może korzystać nie więcej niż dwa razy na dobę przez jeden czopek.

Matricaria recutita, część preparatu „Viburkol” (czopki dla dzieci) jest skuteczna w zapaleniu dróg oddechowych, ból podczas ząbkowania. składnik leku pomaga radzić sobie ze skurczami przewodu pokarmowego, depresja.

Belladonna jest stosowany w leczeniu uszkodzeń narządów układu moczowo-płciowego, stawy i skóra. Rośliny skutecznie i z wysoką gorączką zapalenie migdałków, przewodu pokarmowego i dróg oddechowych.

Jagoda jest także zawarte w kompozycji leku „Viburkol” (świece dla dzieci) stosuje się gorączką zakażenia skóry, stawów, układu moczowo-płciowego systemów spowodowanych hipotermii. Czynny składnik leku, a zapalenie przewodu pokarmowego i dróg oddechowych.

Banan jest stosowany do łagodzenia bólów głowy, nietrzymanie moczu, w celu wyeliminowania wysypki skórne, biegunkę.

Lumbago łąka skuteczne w skłonności do przeziębień, zapalenia dróg oddechowych, pęcherza moczowego, ucha środkowego, zaburzenia trawienia, ze świnki, odry. Składnik wykorzystywany jest również do bólu, zaburzeń psychiatrycznych, bezsenność, depresja.

Hahnemann węglan wapnia jest stosowany w leczeniu zaburzeń metabolizmu wapnia, przewlekłego zapalenia błon śluzowych i skóry, jak również jako środek do konstytucyjnej wysiękowego skazy.

Zgodnie z kompozycją leku „Viburkol” (świece dla dzieci) jest wyznaczony jako objawowym leczeniu gorączki, zapalenia, niepokoju i różnych zaburzeń psychicznych. Skutecznie narzędzie i bezsenność, gwałtowne zmiany nastroju, a po interwencji terapeutycznej przed ich wprowadzeniem w stanach depresyjnych.

Zastosowanie w stanów gorączkowych odciążając temperaturze i mają litycznej efekt bez powodowania zaburzeń krążenia hipotoniczne. Lek może być podawany w leczeniu objawowym zaburzeń przewodu pokarmowego u dzieci, w szczególności, wzdęcia. Lek jest w stanie wyeliminować drgawki.

szybko Korzystanie czopki ma antyhomotoksycznej detoksykujący efekt terapeutyczny charakter. Towarzyszy aktywacji układu zabezpieczającego i wzmocnienia aktywności enzymatycznej.

„Viburkol” dla dzieci – lek homeopatyczny. oznacza, że nie ma tylko rozkurczowe, działanie przeciwzapalne i przeciwdrgawkowe, a środki przeciwbólowe (przeciwbólowy) efektu.

W rzadkich przypadkach, po wsadowym wyraźne reakcje alergiczne. Gdy objawem niepożądanym (niepożądanych) zaleca się wizytę u specjalisty i odstawienie leków.

Wyznaczyć leku, jeśli występuje nadwrażliwość (indywidualna nietolerancja) części „Viburkola”.

Przed użyciem narzędzia należy odwiedzić lekarza. Bezpośrednio przed użyciem zapoznać się z instrukcją.