353 Shares 3809 views

Hotel Klas Dom Anex. Alanya: zarezerwuj pokój w hotelu Alanya Najlepsze hotele w Turcja 5 gwiazdek

Czterogwiazdkowy hotel Klas Dom Anex położony jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w malowniczej miejscowości Mahmutlar. Jego opis jest przedmiotem tego artykułu. Usługi turystyczne dla turystów w miejscowości Mahmutlar (położone w regionie Alanya), tradycyjnie uważane za najbardziej ekonomiczne dla prowincji Antalya. Oczywiście taka polityka cenowa ma miejsce ze względu na odległość z lotniska. Hotele, różne w swojej klasyfikacji w branży hotelarskiej, słynie z Alanyi. 4-gwiazdkowe hotele zajmują ważne miejsce w nim. Zapewniają one ekonomiczną jakość typu pokładowego i klasyczną.


Aktualny ranking hoteli Alanya

Dlaczego turyści często wybierają mniej komfortową czterogwiazdkowy? W końcu istnieją bardziej zaawansowane hotele, które zapewniają ich potężniejszą infrastrukturę pięcio- i sześciogwiazdkową służbę? Dlaczego hotel 4 * nadal wybierze osoby, których obfitość umożliwia korzystanie z usług 5 *? Uzasadnienie warto zwrócić uwagę na najbardziej udane instytucje. Zwróć uwagę na ocenę hotelu w tabeli 1 . Alanya zaprezentowała pierwsze dziesięć hoteli, które zasłynęły w 2014 roku.

Tabela 1. Ocena najlepszych hoteli w Turcji według recenzji w bieżącym roku

Zapoznanie – hotele z czterema gwiazdkami

Zauważ, że 40% hoteli wymienionych w tabeli to nadal hotele czterogwiazdkowe. Jak pokazuje praktyka, dobre hotele 4 * z dobrą, zasłużoną renomą mają stabilną klientelę. Oceny są jednak względne, absolutne i zasłużone zawsze – tylko reputacja. Tutaj i przedstawiony przez nas w tym artykule hotel od 1996 roku pracuje stale w sektorze spa.

Jaki jest sekret popularności hoteli czterogwiazdkowych? Niektórzy turyści uważają, że nie trzeba przepłacać za wybór miejsca do odpoczynku. I oszczędzone pieniądze, wybierając niedrogi, pięcio- i bardziej ekonomiczny czterogwiazdkowy hotel, mogą być skierowane w szczególności do aktywnego wypoczynku i zwiedzania przez starożytną krainę Kraina Gwiazd i Krainy Crescentów.

Tu i lojalni klienci hotelu Klas Dom Anex (Alanya) są zmotywowani do preferowania podstawowych podstawowych usług tego hotelu oraz menu o średnim zasięgu. I wszystko dlatego, że wierzą, że bardziej widzieć i odczuwać preferuje się niż niepotrzebnie uzależnia się od gastronomii.

Hotele 5-gwiazdkowe w Turcja

Oczywiście jest grupa turystów, dla których ceny nie mają znaczenia. Ich wybór dokonywany jest w oparciu o jakość oferowanych usług. W szczególności dla nich prezentujemy w tabeli 2 najlepsze hotele w Turcji 5 gwiazdek, określone przez klientów głosujących w Internecie.

Tabela 2. Najlepsze pięciogwiazdkowe hotele w Turcji

Kiedy turysta ma powód, aby wybrać pięciogwiazdkowe miejsce wypoczynku? Odpowiedź jest prosta: jeśli urlopowicz zamierza spędzić całe wakacje, nie wychodząc z terytorium wybranego przez siebie hotelu. Wszakże takie kompleksy hotelowe mają taką rozwiniętą infrastrukturę wewnętrzną, że jest samowystarczalna do wysokiej jakości pasywnego wypoczynku.

Resort Alanya

Jest to jeden z najbardziej ruchliwych ośrodków wypoczynkowych Kraju Gwiazdy i Crescentu w ogóle, a jego regionu Antalya jest kurort Alanya. Mapa hoteli w tym regionie jest podobna do perła naszyjnik rozrzuconego wzdłuż wybrzeża. Najbardziej zachodnim hotelem jest pięciogwiazdkowy hotel Holiday Park, a najbardziej wschodnim hotelem jest Beach Club Doganay 5 *.

Wielu turystów uważa, że ten region jest idealnym miejscem wypoczynku. W rzeczywistości, oprócz wspaniałych plaż jest chłodno cytrynowej, pomarańczowej, cyprysowej gajów.

Dla urlopowiczów w każdym oddzielnym regionie Turcji, ich ocena hotelu jest zestawiana. Alanya też to ma. Na listach instytucji pochwalił turystów m.in. hotele trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowe. Ludzie, którzy chcą zrelaksować się w tym regionie, powinni zwracać uwagę na najlepsze z nich, pokazane na zdjęciu.

Więcej informacji Klas Dom Anex

Hotel Klas Dom Anex to kompleks hotelowy składający się z trzech sześciopiętrowych i jeden czteropiętrowych budynków. (Jest częścią jednej sieci hoteli Klas). Budynki A i B znajdują się jeden obok drugiego. Czteropiętrowy budynek C nie jest daleko – po drugiej stronie ulicy od A, budynek D – w odległości 250 m. Hotel położony jest na powierzchni 6000 m 2 . Budynek A – główny, mieści się w holu, w recepcji. Według klasyfikacji – jest to przeciętny hotel, w którym są wyposażone dla turystów z 194 pokojami.

Odwiedzający hotel Klas Dom Anex zostali powitani przez przedstawicieli firmy turystycznej. Droga z lotniska w Antalyi trwa około dwóch i pół godziny. Dla nowo przybyłych przybywa 10-15 minut. Okna hotelowe oferują wspaniały pejzaż morski, a także widok na basen hotelowy. Pokoje wyposażone są w łazienkę, toaletę, balkony. Większość hoteli tak zwanych pokoi typu standard. Powierzchnia mieszkalna wynosi 20 m 2 . Są wyposażone w klimatyzację, mini bar, telewizor, telefon, sejf. W hotelu znajduje się również kilka rodzinnych apartamentów o powierzchni 40 m2. Jest też miejsce dla osób o specjalnych potrzebach.

Plaża

Plaża piaszczysta w miejscowości Klas Dom Anex jest zwarta, jej długość wynosi około 50 m. Istnieje wystarczająco dużo topchanov i parasoli. Ręczniki są wypłacane. Woda jest bardzo widoczna. Wejście do wody jest małe, piasek i żwir, w innych miejscach jest niewygodne wejść. Tu stale odpoczywają. Jednak ta niedogodność w porównaniu z przyjemnością, jaką daje morze, jest względna.

Inny Homer z miłością nazywa się śródziemnomorskim winem, a nasi rówieśnicy, mieszkańcy Sardynii, – namalowali. Jasność i krystalicznie czysta kolorystyka wód można zobaczyć na plaży hotelu Klas dom Anex. Opinie Gości o hotelu świadczą o akceptowalnej jakości wypoczynku na plaży. Jest bar, można zjeść obiad. Na plaży lepiej odpocząć od 9 00 do 11 00 i 16 00 do 19 00 , tj. W czasie, gdy nie ma ciepła.

Zasilanie

Restauracja, oferująca główne potrawy, znajduje się w budynku A. Mieszkańcy mają śniadanie od 7 00 do 10 00 . Rano posiłek zakłada w zakresie potraw warzywnych, sałatek, jajek. Dzieci takie jak płatki z mlekiem, ryżem mlecznym. W przypadku lunchu i kolacji (od 12 00 do 15 00 i od 18 00 do 22 00 ) traktuje się kiełbasą, kurczakiem, rybą typu makreli, mięsem sojowym, a mniej niż w hotelu Klas dom Anex. Opinie sugerują jednak, że jedzenie jest smaczne i jest w wystarczającej ilości. Ponadto, urlopowiczom oferuje się kilka rodzajów zdobień: ziemniaczane, spaghetti, ryż, makaron. Bardzo smaczne w menu sera, a zwłaszcza sera. Do wszystkich posiłków w restauracji serwowane było wiele sałatek i zieleni. W przypadku arbuzów deserowych melony i oliwki są oferowane.

Rodziny z dziećmi chętnie kupują orientalne słodycze od lokalnych przedsiębiorców Mustafa. Naprawdę oferuje wysokiej jakości towary po przystępnych cenach. Na przykład hotel w hotelu kosztuje tylko 4 dolary, które jest kilka razy tańsze niż w innych punktach sprzedaży detalicznej.

Dobrym ćwiczeniem dla gości Klas Dom Anex Hotel 4 * jest spacer po miejscowości Mahmutlar. Natura tutaj jest malownicza i cieszy się widokiem z przepięknym widokiem na morze i góry

Wycieczki

Jak każdy inny hotel, Klas Dom Anex Hotel 4 * ma w przewodnikach państwowych organizujących wycieczki dla swoich gości. Jednak analiza recenzji turystów wskazuje, że stosunek ceny do jakości w programie przeglądu z hotelu nie jest wyższy niż np. Agencja turystyczna z Alanyi. W tym kontekście zbadaliśmy opinie wielu turystów. Najbardziej doświadczeni z nich zarezerwowali sobie wycieczki poznawcze przez Internet jeszcze przed lotem do Turcji, a przy okazji okazali się bardzo zadowoleni z tego.

Oczywiście wszystkie hotele w Turcji są "all inclusive". Ceny są jednak dwukrotnie wyższe niż w przypadku profesjonalnych agencji. Faktem jest, że nawet na etapie planowania hoteli przewodniki zaczynają przecenić rentowność. Stosując metody nieuczciwej konkurencji, starają się zaoferować swój własny program : powiedz urlopowiczom o ryzyku kradzieży lub gorzej na "obcych" wyprawach. Mówią też, że ubezpieczenie "działa" tylko podczas wycieczek (ten ostatni nie odpowiada prawdzie). Jednak w praktyce takie "ciężkie" argumenty okazują się blefą, a fakty świadczą tylko o jednej rzeczy: stosunek ceny jest dwa razy lepszy niż agencja wycieczkowa z Alanyi.

Pamukkale

Jednym z najbardziej oczekiwanych wycieczek turystycznych jest Pamukkale Natural History Museum. To miejsce, zwane "zamek bawełny", jest trudne do przeoczenia. Rozróżnia się z daleka od białego koloru. Jego piękno doceniano jeszcze przed naszą erą. W tym miejscu wybudowano starożytny basen. Liczne malownicze kąpiele trawertynowe w czasach starożytnych były otoczone portykiem z kolumnami (czas był silniejszy, starożytna struktura została zniszczona).

Woda płynie – bardzo czyste, mineralne (z pęcherzykami) i bardzo ciepłe. Głównym źródłem ciepła Pamukkale jest romantycznie zwane Kotlina Kleopatry. Jest dość przestronny, ma płytką i głębszą część. Są to naturalne łaźnie – trawertyny. Są pokryte malowniczym śnieżnobiałym złożem soli. Jednak legendarna królowa nigdy nie odwiedziła tego miejsca. I jej imię przynosi do tego celu tajemnicę. Woda w basenie jest podgrzewana przez gejzer. Nad nim zbudowano starożytne łaźnie rzymskie, które niestety nie wytrzymały czasu na próbę. Ich zniszczone kolumny nadal leżą tutaj, tworząc specjalny smak antyku owego naturalnego zdumienia.

Kapadocja

Tradycyjnie turyści zażądali wyjazdu na Cappadocia – unikatowy obszar wulkaniczny. Skały o wysokości 40 metrów mają stożkowe kształty. Do tego dochodzi tu osobliwa skała, stworzona przez przyrodę, z starożytnymi podziemnymi miastami i dużymi podziemnymi prymitywnymi świątyniami chrześcijańskimi. Ten fascynujący spektakl wydaje się nurkować turystów w zagubionym świecie. Nawet domy współczesnych mieszkańców tej starożytnej ziemi są wycięte na skały. To hołd dla tradycji.

Park Discovery

Jednym z ulubionych miejsc do zwiedzania turystów w Antalya jest Discovery Park. Tradycyjnie dorośli i dzieci przyciąga olbrzymie postacie dinozaurów. Są to dość skomplikowane mechanizowane urządzenia z automatycznymi elementami sterującymi. W szczególności, symuluje się oddychanie starożytnych jaszczurek. Czujniki ruchu zainstalowane w ich ciałach przechwytują ruch zbliżających się widzów i powodują, że te olbrzymie manekiny przemieszczają się i wydają dźwięk. Wygląda imponująco i bardzo podobna do dzieci.

Oprócz pokazania modeli olbrzymich tajników, które żyły na Ziemi miliony lat temu, w Discovery Park regularnie pojawia się wystawa piaskowej postaci.

Tutaj, w połączonym terrarium-oceanarium, widzowie mają okazję osobiście zobaczyć różne węże, pająki i bardzo fotogeniczne ryby. Są atrakcje dla dzieci, jest miejsce do jedzenia.

W pamięci pobytu w tym bajecznym miejscu, zwiedzający są fotografowani z papugą, iguaną, lewem.

Wycieczka po Alanya

Klas Dom Hotel 4 * często i chętnie wybierają wycieczkę po Alanyi. W końcu ośrodek ten jest bogaty nie tylko w czyste powietrze górskie, gaje palmowe, ciepłe morze i złote plaże, ale także historyczne zabytki, a także nowoczesne centrum rozrywki i kulturalne.

Zakupy w Alanii

Wielu turystów odwiedzających ten hotel ogranicza zakupy w Turcji tylko odwiedzając pobliskie sklepy. To daje im niekompletny obraz tureckiego handlu i ogranicza ich kontakty i zakupy. Powinni zwrócić uwagę na zalety zakresu cen produktów lokalnych przemysłu lekkiego (w szczególności jakości i cen wyrobów ze skóry). Przede wszystkim warto odwiedzić wschodni bazar Alanyi z niekończącymi się rzędami handlu.

W Alanii jest wiele sklepów z biżuterią i butików. Wielu turystów szuka ciekawych i wyrafinowanych wisiorków, broszek, kolczyków, wisiorków, naszyjników w sklepie Baran Jewellery, położonych w centrum Alanyi.

Dobre zakupy słynie ze znanego w Turcji supermarketu "Alanium". Może kupić wysokiej jakości markowe ubrania i buty.

Ich-kale

Pozostała przy życiu bizantyjska twierdza Ich-Kale z mocnymi murami twierdzy, zbudowanymi wokół obwodu 7 km, zasługuje na szczególną uwagę. Wewnątrz starożytnej twierdzy zwiedzający mogą zobaczyć obiekty zbudowane 800 lat temu: kościoły, ruiny zamku, zbiorniki wodne.

Grota Dalmataş

Powstanie przyrody, utworzone ponad 15 tysięcy lat temu i położone w pobliżu Alanyi, jest grota Dalmatash. Samo to jest poniżej poziomu morza. Charakteryzuje się stałą temperaturą w skali roku +22 ° C. W grocie sam w sobie jest niesamowity spektakl stalaktytów i stalagmitów, dzięki specjalnemu oświetleniu. To miejsce ma historię związaną z piractwem: tutaj, gdy korsyki były ukryte przed wzrokiem.

Jaskinia Miłośników

Oczywiście nie tylko warto zobaczyć, ale także odprężyć się na plaży Kleopatry, jednej z najlepszych w Turcji. Ale odwiedzając Jaskinia Miłośników (co wcale nie jest łatwe do wykonania), zgodnie z istniejącymi przekonaniami, gwarancje dla pary, która popełniła ten odważny czyn, długie życie rodzinne.

Wnioski

Dla wielu Rosjan słowa Alanya stały się synonimem pełnego, wysokiej jakości wakacji. Hotele 5 * lub 4 * hotele … Co to ma znaczenie? Najważniejsze jest to, że gość powinien zostać obciążony za odpoczynek. Nawet w kraju gwiazdy i półksiężyca, gdzie przemysł uzdrowiskowy początkowo gwarantuje turkus śródziemnomorski i jakość pensjonatu, urok tego urlopu zależy od wybranych wycieczek.

Warto też zauważyć, że ważnym czynnikiem w jakościowym wypoczynku turysty jest jego kultura i tolerancyjna, przyjazna postawa wobec personelu hotelu. Wszakże filozofia dobrego samopoczucia jest niezwykle prosta: uśmiech na świat – a on będzie uśmiechał się do ciebie w zamian.