243 Shares 4878 views

Wędkowanie w Krasnogorsk. Cechy i miejsca aktywnego ryb

Ściśle przylega do północno-zachodnich obrzeżach stolicy Krasnogorsk jest ulubionym miejscem dla wędkarzy zbierania zarówno latem jak i zimą. W okolicy wsi i mnóstwo stawów, gdzie można uzyskać dobry połów i cieszyć się jedność z naturą.


Miejsca do wędkowania

Wędkowanie w Krasnogorsk odbywa się w kilku miejscach. Central Park jest niesamowity urody kaskady stawów. Połowy tutaj, jak mówią miejscowi rybacy złapać wielkie obietnice, ale można spróbować szczęścia. Złowione karpie i okonie dobrze, dobrze „ma” haka Rotan. Przynęta stosowanym standardem: robaki, robaki, chleb, Bloodworms. Narzędzi jest lepiej wybrać pręt pływaka lub spinning.

Wiele jak w Krasnogorsk połowów na rzece Moskwie. Jig może złapać dobry walleye size lub okoń energiczny, i podajnik doskonale złowione leszcze, klenie i płoć. Jeśli „iść” w dół rzeki, można zróżnicować swój połów szczupaków, kleni, sum, a nawet klenia.

Należy zauważyć, że połowy w Krasnogorsk kontynuuje wraz z nadejściem chłodów. Wiele schwytany wędkarski Fly Fishing, które przynosi dobry połów – kleń, duży okoń, szczupak, okoń. Jig dobry zgryz zimą karpi, leszczy i płoci. Jeśli zdecydujesz prawo wślizgu, jak mówią lokalny, można nawet w zimie do połowu okoni haka. Szczupak najlepiej „iść” na zwykłym zherlitsy.

wędkarstwo opłata w Krasnogorsk

Ze względu na obecność kilku dobrze wyposażonych rybołówstwa i wędkarstwa opłaty rekreacyjnej w Krasnogorsk jest popularny przez cały rok. Płatne stawy – to nie tylko okresowe hodowli egzotycznych gatunków ryb, które nigdy złapać na haczyk „w” dzikim stawie. wędkarstwo opłata – to także wygodne dla relaksu, wypożyczalnia łodzi i sprzętu rybackiego, możliwość ogrzania się po połowów zimowych w rosyjskiej łaźni lub gotować na grillu świeżo złowione pstrągi.

Różnorodność ryb w wodach zapłacił

Dużych ryb w większości gospodarstw rybnych znajdują wypłacona:

  • Sturgeon i lustro karp,
  • Pstrąg i szczupak,
  • sum i karp,
  • amur.

Małe ryby są również wiele: karp i okoń, płoć i kleń, leszcz.

Krasnogorsk tama

Najbardziej popularny jest wypłacana na ryby w Krasnogorsk pobliżu zapory. dwa zbiorniki, które oddziela sztuczny kopiec znajduje się tutaj. Jeden staw jest wyposażony piaszczystej plaży, leżaki, i większość ludzi tutaj po prostu odpocząć, opalać się i pływać w czystej wodzie. Wędkowanie nie jest zabronione, jest możliwe, aby to zrobić za darmo. Ale ze względu na hałas, który panuje tutaj w gorący letni dzień, z powodu obfitości rybaków, którzy chcą spróbować swoich sił za darmo, ryby ugryźć niechętnie.

Drugi zbiornik wodny – jest to zupełnie inna rybacka Krasnogorsk. Zapora zapewnia odpowiednie usuwanie miejsc hałasu są ciche, wygodne i zaopatrzony zbiornik i jest gotowa udzielić każdy rybak bogaty połów. Jednakże połowy wywiązała się rybołówstwem.

Fish Farm pozycjonuje się jako miejsce, gdzie korzystny jest dany do innego rodzaju hodowli karpia. Lustro karp na hak – nie jest niespodzianką i regularności w tych miejscach. Ponadto, co roku napotkasz jesiotra staw i sumów, pstrągi i karpie, duże okonie i karpie.

Terytorium Rybołówstwa ma nieruchomą osłonę. Przy wejściu znajduje się wygodny parking. Część wewnętrzna jest ulepszone. Jest możliwość wynajęcia altany lub grilla, a także łodzi do połowu lub po prostu na romantyczny spacer na wodzie. Tutaj nie tylko odpocząć całą rodziną, ale także ryby rybacki zebrania z okazji urodzin, rocznic, wesel i imprez firmowych.

Inne miejsca dla płatnego połowów

Opłata za rybołówstwo w dzielnicy Krasnogorsk odbywa się na podstawie połowów „Nikolskaya Sloboda”. Oto jeziora z czystą wodą, w której zwykle pstrąg, lin i karp, karaś i płoć.

W sektorze rybołówstwa Buzlanovo może nie tylko cieszyć się dobrą gryzący leszcz, szczupak, pstrąg potokowy, płoć, karp, karp i amur, ale również w pełni spędzić weekend. Restauracja i kawiarnia, a także plac zabaw dla dzieci, zadaszony grill, altanka ze sklepu i wypożyczalni narzędzi połowowych – wszystko odbywa się tak, że ludzie spędzali czas na ryby z maksymalnym komfortem.