344 Shares 3307 views

Co przygotować na Nowy Rok?

Prawie każdy lubi świąt, szczególnie dotyczy to Nowy Rok. I każda gospodyni chce zadowolić swoich gości czymś niezwykłym, ale pyszne w tym bajecznym wieczorem. Wiele osób, gdy do czynienia z problemem, co do przygotowania do nowego roku, zaczynają poszukiwać ciekawych receptur, które mogą zaskoczyć gości. Być może najważniejszy posiłek świąteczny stół jest gorąco, również nie zwalnia z różnych przekąsek i sałatek.


Wiadomym jest, że każdy posiłek zaczyna się od przekąsek, więc wziąć pod uwagę kilka receptur, które gotować na Nowy Rok.

1. serowe kulki.

Składniki: polkiloramma tłusty twaróg, dwa jajka, dwie cebule, dwie łyżki parmezanu mielona papryka, kminek, pietruszka, chleb żytni i sałatka pozostawia do dekoracji.

Twaróg należy wymieszać z żółtkami, posiekaną cebulą, tartym serem. Z otrzymanej masy, tworząc małe perełki, a następnie opada część z nich papryka, części – z kminku, pozostając w drobno posiekanej pietruszki. Osobno podsmażyć grzanki w ilości równej kulek serowych. Na dużym talerzu umieszczone liści sałaty, grzanki na szczycie tej spreadu, a w centrum – kulki.

Można powiedzieć, że przygotowania do Nowego Roku to danie nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu, a goście z pewnością docenią go.

2. bakłażan rolek.

Składniki: siedemset gramów małych bakłażany, sto gramów oliwy z oliwek, sól i przyprawy do smaku, sto gramów sera, co dwa chili, trzy ząbki czosnku, cztery łyżki octu winnego, jednej cytryny, pietruszka.

Bakłażany powinny być umyte, pocięto na cienkie paski, posypać soli i pozostawić na pewien czas w celu wytworzenia soku, to powinny one być na mokro tkaniny. Przygotowane kromki posmarowane masłem po obu stronach, smażone i przyprawione solą i przyprawami. Gdy bakłażany są chłodne, na każdy pasek jest położyć plasterek sera, zwinięte rolki i przebić szpikulca.

Następnie przygotowanie marynaty. Do tego cięcia pieprz pierścieni, dodano kruszony czosnek, sól, ocet łyżką połowę i pięćdziesiąt gramów oleju i dobrze wymieszano. Lemon oczyścić i pokroić w cienkie pół-pierścieni.

W dużym naczyniu umieścić bułki na nich cytryny i zalać marynatą. Gotowa potrawa jest umieścić w chłodnym miejscu na jedną noc, a następnie posypać pietruszką.

Należy zauważyć, że w celu przygotowania do Nowego Roku to uczta po prostu dlatego, bakłażan można kupić w supermarkecie, nawet w zimie.

3. Dolma.

Składniki: trzysta gramów marynowanych liści winogron, jeden kilogram mielonej wołowiny, dwa jajka, dwie cebule, pół łyżki wody, sól i przyprawy do smaku, trzy łyżki oleju roślinnego dwieście pięćdziesiąt gramów białego wina, dwa żółtka, trzy ząbki czosnku.

Liści winorośli są moczone w wodzie przez godzinę. Funt Rozdrobnione mięso jest mieszane z jaj, pociętych cebuli, wody, soli i przypraw. Każdy arkusz jest umieszczony na jednej mięsa łyżką, rzutowane poprzez kształtowanie koperty i umieszczane na patelni do smażenia. To również dodać dwie łyżki oleju i stu dwudziestu gramów wina i dusić przez około piętnaście minut. Dolma następnie przewrócił, dodać kolejną łyżkę oleju i dwadzieścia gramów wina i dusić przez dziesięć minut ponownie. Ukończony dolma szaszłyki Pierce'a i umieszczony na dużym talerzu. Uzyskany rosół z ubitych żółtek jaj i pokruszonego czosnku i gotowano przez parę minut, a następnie wylewa się do naczynia.

Trzeba powiedzieć, że przygotowania do wypoczynku może być wiele różnych potraw. A jeśli uroczystość odbędzie się w formie bufetu, trzeba zwrócić uwagę na początek. Bardzo często, w tym przypadku, tabele przedstawiają kanapki z różnymi nadzieniami.

1. Wypełnienie ryby.

Musisz Konserwy rybne w oleju, cebula, ogórki i jajka dobrze zmielić, wymieszać i doprawić majonezem. Otrzymaną masę rozprzestrzenia biały chleb, pocięto na plastry o tym samym rozmiarze lub grzanki.

2. Wypełnienie wątroby.

Zrobione trzystu gramów wątroby pięćdziesiąt gramów masła i sera, cebula, olej dwadzieścia gramów tłuszczu, soli i przypraw do smaku. Wątroba jest cięty na małe kawałki, smażyć w tłuszczu, po czym wlewa się ją trzy łyżki wody i dusić przez pięć minut. Gotową gras i mielone cebula dodaje tarty ser, masło, sól i przyprawy i dobrze wymieszać. Ta masa jest rozłożona kromki białego chleba.

Tak więc okazało się, że aby przygotować ucztę jako przekąskę. Można również dokonać tarty, sałatki z kurczaka lub przekąska na szaszłyki. Wszystko zależy od wyobraźni kucharza.