879 Shares 9061 views

Role i klub rebelianci aktorów. " Recenzje filmu „Club buntownicy”

Aktorzy z filmu „buntownicy Club” – obiecujący młodzi Anglicy, których nazwiska znajdują się na ucho na całym świecie w ciągu kilku lat. Film w reżyserii Lone Scherfig Duńczyk pokazał realia bogatej złotej młodzieży prestiżowej Oxford University. Oczywiście, ta rola może pochodzić tylko od obywateli Wielkiej Brytanii z ich uroku i zrozumienia tradycji, wewnętrznego rdzenia i niezrównanego angielskiej wymowy.


sprzeczne emocje

Ta taśma z wydaniem w 2014 roku, nie otrzymał szeroki rozgłos i nie było reklamowane. Jednak nałogowy widzowie nie przechodzą przez siebie, bez folii stojąco. Ten los spotkał „Club buntowników”. Recenzje filmu były tak emocjonalne, że były lepsze niż jakiekolwiek reklamy. A teraz, dwa lata po wydaniu zdjęć, stracił nic ze swej ostrości, znaczenie i zdolność do jeszcze szok.

Ludzie rozumieją, że zamknięta społeczność i pobłażliwość, z którym obok siebie istnieje „złotej młodzieży” może pojawić się w dowolnym miejscu, w dowolnym miejscu na świecie. Można powiedzieć, że po obejrzeniu tego nikt nie pozostanie obojętny i po długim czasie, aby zrozumieć, co stało się na ekranie. Widziałeś już „buntownicy Club”? Aktorzy i role, a także zwroty akcji i obroty będą prezentowane na swojej uwagi w materiałach raz publikacji na dobrego kina.

We wspólnocie nie jest rygorystyczna selekcja

Jeśli pojawi się gotowy, aby zobaczyć w filmie scena jest bardzo brudne, można wydzielać z ulgą. To nie będzie. Jednak świadomość tego, jak dzieci odchodzić z wysokich rangą urzędników i panów, w jaki sposób zachowują się z ludźmi, którzy nie mają wysoki status w sobie sprawia, że jest w cichej naciśnij horror w fotelu. Tylko 10 członków powinny znajdować się w zamkniętym osiedlu „buntownicy Club”. Recenzje filmu powodować reakcję publiczności. Ludzi pogrąża się w szoku nawet proces poszukiwania brakujących dwóch kandydatów, jak pokazano na rysunku.

Teraz pozostała osiem zadaniem jest znalezienie nowego, nie mniej „godne” członków spośród pierwszaków. Wielu studentów nie słyszał o tajnym społeczeństwie i są chętni do przyłączenia się do jego szeregi. Jednak nie wszystko jest takie proste. Rekrut musi spełniać wszystkie kryteria: absolwentka prestiżowej szkoły, mają połączenia Noble rodziców, mają charyzmę, solidny tryb życia, atrakcyjność wizualną i nigdy nie przestać, aby osiągnąć cel. Dlatego na ekranie zostanie spełnione tylko atrakcyjne młodych aktorów. „Club rebelianci” – elity społeczeństwa brytyjskiego, całkowicie impregnowany skorumpowanego, pozbawionego zasad i fałszywej moralności.

Przedstawiamy głównych bohaterów

Głównymi bohaterami są wprowadzane razem na poświęcenie z pierwszaków. Kontaktowy mil (Maks Ayrons) natychmiast spotkał się z Laurą, grany przez Hollidey Greyndzher. Obok nich przy stole jest zamknięty i arogancki Alistair (Sam Claflin). Najczęściej w takiej sytuacji wśród młodzieży związany przyjaźnie. Ale nie w tym przypadku. Alistair jest tak zanurzony w jego własnej koncepcji świata jest tak kojarzy sprawie przyszłego sukcesu w społeczeństwie, jego związek z Miles całkowicie przeniknięta duchem konkurencji.

Pojawiające się waśń

Hero Sam Claflin nigdy nie nawiązywał kontakty z kobietami, ponieważ uczęszczał do szkoły z internatem dla chłopców. Z tej strony czuje się nieco wadliwy, nie wiedząc, jak przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Alistair przyzwyczajeni do tego, że wszystko pójdzie łatwo, jest tylko wskazówką. Nawet jeśli Laura nie jest tak bardzo podoba mu się fakt, że wybrała inny, powoduje tajne niechęć i zazdrość w nim. Już, że pragnie, aby umieścić wszystko na swoim miejscu, kładąc nacisk na dzielenie łazienki z Miles. Żyje na zasadzie „nigdy nie zawodzi, i kompensuje nimi jak to tylko możliwe.”

dziwny zbieg okoliczności

Dziś mówimy film „buntownikom Club”. Być może życie zdarza się to rzadko, ale w filmie, wszystko jest możliwe. Zgodnie z planem przez pisarza Laura Wade, że Max i Alistair są kandydatami na wolne miejsca w ekskluzywnej osiedle. Starszy brat sam Alistair był kiedyś członkiem klubu i ma solidną reputację w nim.

Członkowie klubu zabawy wieczór, przypadkowo spotyka młodego mężczyznę i natychmiast zaprosił go do ich szeregów. Miles też szczęście, bo przyszedł wszystkie wymagania tajnej społeczności. Tutaj Alistair nie mógł nie zauważyć, łatwość, z jaką jego rywal został zaproszony do klubu. Tak w duszy bohatera Sam Claflin dalsze wzmocnienie tajne nienawiści.

Czy istnieje linia, która nie powinna być przekroczona?

Mówiliśmy już o trzech głównych bohaterów filmu. Każda taśma charakter, pomimo wyłączności ma swoje miejsce. Jest to doskonale pokazały młodych aktorów. „Klub rebelianci” wprowadza nas w przystojny Harry Villiers (Duglas But), który już otworzył drzwi do wybranych miejsc. Pomimo faktu, że prezydent nie jest wspólnota trwa, Harry jest inicjatorem wielu imprez, zazwyczaj kończąc zamachów na obyczajność lub pijackiej bójce. Wszyscy pozostali członkowie klubu ślepo podążać za ich nieoficjalnego lidera.

Do tej pory wszystko radość „złotej młodzieży” nie wykracza poza granice dopuszczalności, dla których byłoby to niemożliwe, aby zapłacić pieniądze. Tak więc młodzi ludzie bawią swoją samoocenę. Szydziliby i upokorzyć zwykłych ludzi, organizowanie bałagan w miejscach publicznych, które są daleko od Londynu. Ale za to zapłacić później. Teraz Alistair Ryle twarz Harry Villiers ma konkurenta, wykończona po kilku kieliszkach alkoholu przekroczyć tę cienką linię, poza którą nie pomoże nawet pieniądze i władzę rodziców.

Jak okazało się młodymi aktorami?

Większość widzów, oceniając aktorstwo są jednomyślni w ich opinii: główny „buntownik” Alister Rayli przez młody brytyjski talent Sam Claflin okazał się dobrze. Kiedy praca aktora jest kilka emocji, gdy publiczność w krótkim czasie można naprawdę nienawidzę znak, że mówi dużo. Prawdopodobnie nikt nie mógł poradzić sobie z odpowiedzialnością lepiej Claflin. Jest to godne oferta na sukces, a wkrótce, najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć go w dramatach czcigodni dyrektorów.

Maks Ayrons i Duglas Ale również nie udało się ich zadania. W rezultacie otrzymaliśmy trzy takie różne postacie męskie, całość stanowiącą jeden zespół. Znamienne jest, że charakter bohaterów ujawnia nowe kolory w całej narracji. Widz odkrywa wewnętrzne demony Alistair ukryte tak głęboko i uciekł w końcu na zewnątrz. Miles Richards rozdarty sprzecznych emocji, a w końcu zdrowy rozsądek przeważa. Cóż, Garri Vilers jest tchórzem, bo wszyscy jego błyszczące, a nie do odparcia.

Role drugoplanowe i aktorów

„Club rebelianci” zapoznaje nas nie tylko z członkami tajnego stowarzyszenia, gdzie prezydent Sam Reid odgrywa rudowłosa Hugo Fraser-Tyra. Widzimy nie tylko początkujący związek między Miles i Linda, zmuszony do zarabiania pieniędzy w celu opłacenia czesnego w Oksfordzie. Paradoksalnie, widz widzi bunt zwykłych ludzi, nie chcąc pogodzić się z tyranii bogatych chłopców. Dziewczynka z usługi towarzyskie Charlie (Natalie Dormer) nie chce tonąć statusu prostytutki uliczne.

Linda, który spowodował Alister Rayli za pomocą telefonu Miles, nie chce służyć dość kierunków Podpis nawet dla pełnej zapłaty czesnego na uczelni. Instytucja gospodarza, w którym nie ma innego bijatyka (Maykl Dzhibson), wyrażone uczestnikom tajnego stowarzyszenia wszystkie myśli o nich. Ze swej szczerej i prostej pozycji, na ich niechęć do tolerować bezprawia, mężczyzna cierpiał. Alister Rayli brutalnie pobili go na miazgę. Jeśli już widział obraz „Club buntowników” (Ben Shnettser zagrał rolę młodego mężczyzny zabezpieczonej greckich korzeniach), to wszystko staje się jasne. Nawet w klubie istnieje wyraźna hierarchia. A jeśli ktoś ma pieniądze, ale nie stan szlachcic nawet nad nim może być trochę przekomarzania.

Krótko o opiniach

Publiczność zauważyć, że w całej obrazach nie czując czai się strach. Jak daleko można pójść bezczelnych kierunków w jego dążeniu, aby wskazać, zwykli ludzie, aby zająć ich miejsce w społeczeństwie? Jak długo będzie bezkarność się rozwijać, dając początek jeszcze większej grozy? Chwalę autora skryptu. Po tym wszystkim, w teorii, ten obraz mógłby się skończyć jeszcze bardziej smutny. Niektórzy widzowie zastanawiają się, co mógłby dostać Alister Rayli więzienia, jeśli w przypływie wściekłości pozbawione jakiegokolwiek niewinnego życia ludzkiego? Wydalenie z uniwersytetu wydaje się zbyt łagodne kary.

Jeśli nic nie zrobisz, to nie znaczy, że jesteś niewinny

Kiedy bezdeystvuesh i milcząco potvorstvuesh zło, nie jesteś po prostu płaszcz przestępstwem i staje się współsprawcą, robisz straszny grzech. Kręgosłupa Maylz Richards całej narracji nie mogę uwierzyć, że istnieje w tej rzeczywistości. W końcu miał odwagę, aby zadzwonić na policję. Jednak ta okoliczność, a także fakt, że w przyszłości młody człowiek zdecydował się na stałe przymocować z tajnych stowarzyszeń, słabo to uzasadnia. Warto zauważyć, że w tym filmie na wszystkich aktorów próbował chwały. „Rebels Club” sprawia wiele do myślenia i przemyślenia wielu rzeczy.