553 Shares 5111 views

Niewydolność zastawki dwudzielnej zawór

Niedomykalność niewydolność zaworu powodowany przez zaburzenia funkcji zamykania. Nie ma zakłóceń z powodu deformacji w klapki są na ogół charakter włóknisty. Wpływ na rozwój tej choroby zmian struktury podzastawkowym jak integralność pewnych zaburzeń elementów zaworowych. Równie ważna jest dylatacja w anulus włóknistego. Wszystkie z powyżej, prowadzi w końcu do ruchu powrotnego krwi z lewej komory do lewego przedsionka skurczu, co powoduje ograniczenie przepływu krwi w minut i rozwoju nadciśnienia płucnego.


Awaria od zastawki mitralnej odizolowane charakter należy do bardzo rzadkiego zjawiska. Taki stan zauważyć tylko dwa procent wszystkich przypadków. W zasadzie funkcję zamykania naruszenie towarzyszy zwężenie zastawki dwudzielnej zaworu lub wad serca, aorty.

Choroba ta może być charakterze funkcjonalnym lub organicznym.

W pierwszym przypadku, uszkodzenie zastawki zaworu rozwija się podczas procesu rozprężania objętości lewej komory w wyniku chorób serca. Takie choroby powodować powstawanie hemodynamicznego przeciążenia działu mięśnia sercowego.

Przyczyną tego typu awarii może być autonomiczny dystonia i brodawkowatego zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Należy zauważyć, że zaburzenie funkcjonalne nie związane z chorobami serca.

Brak organicznej natury mitralnej następuje w wyniku zmiany anatomicznym lub ścięgien gwinty wprost siebie.

Choroba może być klasyfikowane jako ostry lub przewlekły.

W pierwszym przypadku brak jest konsekwencją uszkodzenia pierścienia przez jego powstawania ropnia na tle infekcyjnym zapaleniem wsierdzia lub urazów (głównie podczas zabiegu). Ponadto przyczyną ostrej choroby mogą się płaty przepływu naruszenie integralności w wyniku perforacji lub zniszczeniem, śluzaka.

Taki rozwój choroby i charakteryzuje zaburzenia lub uszkodzenia mięśni brodawkowatych.

przewlekłe choroby zapalne (na powstaje twardzina, gorączka reumatyczna, toczeń rumieniowaty układowy) i neurodegeneracyjne (zwapnienie pierścienia włóknistego, zespół Ehlersa-Danlosa i zespołu Marfana, pseudoxanthoma) zmiany. Wpływ wrodzona i geneza. W takich przypadkach należy kierować fibroelastosis wsierdzia, całkowite przełożenie wielkich pni tętniczych, anomalii w rozwoju lewej tętnicy wieńcowej. Przewlekła niewydolność występuje w sprawie naruszenia przepisów w okresie płodowym połączenia zaworu formacji zawiązki. W związku z tym, nie ma poduszki związek osierdziowego. Myxomatous zwyrodnienie zastawki mitralnej (jego klap) rozwija się również w postaci przewlekłej.

Oczywiście, naruszenie funkcji zamykania mogą być wywołane i zmiany strukturalne. Wyrażają one zwykle w kardiomiopatii przerostowej, przerwa akordy ścięgna (w wyniku wtórnego mięśnia sercowego, wypadanie, traumy, jak i spontaniczne) paraproteznoy przetoki powstałych w wyniku erupcji szwów.

przewlekłą niewydolność może być wynikiem zapalenia wsierdzia, utworzonej w natywnej lub protezy zastawki.

W zależności od nasilenia niedomykalności są trzy stopnie.

Pierwszy – niewypłakaną – charakteryzuje wykrywania żądania powrotu krwi, jedynie na zaworze. Po drugie moc obserwowano umiarkowane ekspansji atrium. Zatem postback cechą jego środkowej części.

W trzecim stopniu istnieje znaczne poszerzenie. Tak więc prąd reguritatsii dotrą tylnym obszarze ściany w lewym przedsionku.