822 Shares 4139 views

Czeboksary uniwersytety: Top-10 lista agencji ratingowych

Czeboksary – edukacyjnym, kulturalnym, rekreacyjnym, przemysłowe, handlowe centrum Chuvash Republic. W tym kontekście nie dziwi fakt, że w tym mieście, aby skupić więcej (nacisk na pierwszą sylabę) najwyższej państwowych i prywatnych instytucji edukacyjnych.


Czeboksary uniwersytety: wykaz zakładów oceniono w 2016 roku

Ten artykuł analizuje główne instytucje szkolnictwa wyższego w Czeboksary. Zostaną one podane krótki opis ich działalności. Taki artykuł będzie przydatny dla uczniów szkół średnich, przyszłych uczniów i ich rodziców, studentów i tych, którzy zamierzają dostać drugi (lub kolejny) wyższe wykształcenie i dowiedzieć się więcej na temat kolegiów Czeboksary. Wykaz zakładów zostać utworzona zgodnie z ratingiem instytucji Czeboksary w 2016 roku w Rosji i Republiki Chuvash. Dane dostarczone przez SITE Vuzoteka.

Muszę powiedzieć, że na tej liście nie są uniwersytety Czeboksary miejsca budżetowe. Informacja ta powinna być określona w miejscu już w danej instytucji na danym wydziale.

CSU

Pierwsze miejsce w mieście i Czuwaszja republiki zajmuje jedną z mastodontami wyższych – Chuvash State University nazwanych Uljanow. W 2017 roku będzie to dokładnie pół wieku, jak to jest nauka, edukacja i młodsze pokolenia. Można otrzymać pierwszy, drugi (i dalsze) tworzące pełne w czasie, w niepełnym wymiarze lub wieczorne formy na jednej (lub kilku) w 16 kierunkach. Według Rosji, CSU odbywa … 168 na wynikach badań absolwentów i jakości kształcenia.

Czelabińsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny

Nasza lista „uniwersytety Czeboksary” kontynuuje Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny. Czelabińsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny jest drugim co do wielkości w mieście i 283 w Rosji (według rankingu Vuzoteki). W nadchodzącym 2017 roku będzie obchodzić 87 lat jako uniwersytet regularnie wykonuje swoje obowiązki w zakresie szkolenia nauczycieli i doskonalić swoje umiejętności. Dla dobra ojczyzny zatrudnia pięć dziesięć krzeseł uczelni i wydziałów.

CHGSKHA

Uniwersytety Czeboksary nawet geograficznie położony stosunkowo blisko siebie. Po drugiej stronie ulicy od głównego budynku ma wyżej wymienione instytucje są wyższe pedagogiczne Państwowa Akademia Rolnicza, która jest o rok młodsza od swojego poprzedniego kolegi Edukacji. Na trzecim miejscu w mieście i … 546 Federacji Rosyjskiej. Ściany te zapewniają nasze rolnictwo specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie: Bioinżynierii, agronomów, specjalistów transportu zwierząt, weterynarzy, inżynierów, ekonomistów, i tak dalej ..

A nasza top lista „uniwersytety Czeboksary” trwa.

Instytut Kultury i Sztuki

W czwartym (Miasto) miejsce na naszej liście jest Instytut Kultury i Sztuki. On jest na 619 miejscu w Rosji. Jest to stosunkowo młoda instytucja, której działalność na rzecz Czuwaszja w 2017 roku 17 lat. W ciągu nauczane są te mury, praktykowane i doświadczenie zysk przyszłych aktorów, artystów, śpiewaków, reżyserów, dyrygentów i inne typy twórcze. Szczególnie chętnie i sukcesy studenci zdobywają szeroką popularność, która niewątpliwie gloryfikuje Alma Mater.

oddział MADI

To dopełnia top pięć uniwersytetów Czeboksary filii Moskiewskiego Automobile i Instytutu Drogowego. W Rosji jest 683 miejsce. Instytucja z prawie 90-letniej historii w Moskwie. W Czeboksary taka sama od 2000 roku został otwarty oddział Volga instytucji, wydając na świat, ekspertów i specjalistów w sektorze transportu drogowego.

RANHiGS

Następnie na miejscu Czeboksary to jest oddział Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji prizident RF. Instytucja ta ma już prawie 18 lat profesjonalnie kształcić i szkolić pracowników w służbie publicznej na rzecz małych i dużych kraju. W kraju instytucja zajmuje 816 miejsce.

RSSU

Na siódmy Czeboksary i 887 w Rosji głębokiej oddziału Rosyjskiej Państwowej sotsuniversiteta. Umocniła swoją pozycję na terytorium Rzeczypospolitej … i zamknięty w czerwcu 2016 r. Innymi słowy, ta gałąź w Czeboksary już nie istnieje.

IHEI

W kontynuacji naszej top listy szkół w Czeboksary na ósmym miejscu w mieście (i 942 miejsce w kraju) powinien być następny oddział. To Moskwa Humanitarna-Ekonomicznych Instytut. W Czuwaszja, otwarto 19 lat temu, w czasie których formacja otrzymała ponad osiem tysięcy uczniów w tych murach. Zaznajomiony z odpowiednimi kierunkach przez wywołanie w instytucji lub odwiedzając go.

Economics and Management Institute

W rzeczywistości jest to kolejny oddział. Na dziewiąty (1247) i miejscu idzie Petersburg gospoliteh 25-letnią historię, uwalniając ekonomistów, menedżerów i finansistów.

Prawo i Zarządzania Akademii

Kończy w pierwszej dziesiątce uczelni Akademii Prawa, która kształci w różnych dyscyplinach: humanitarne, cywilne / publiczno / prawo karne (prawnej). Uniwersytety Czeboksary, przywołanie w tym artykule są wymienione według miasta i federalnych Ocena tego roku. W tej instytucji, on kończy.

Muszę powiedzieć, że jest to niepełna lista uczelni z Czeboksary. Jeśli to konieczne, wszystkie adresy i kontakty uczelni można znaleźć w domenie publicznej.