538 Shares 9302 views

Koniec przyjaźni, czyli jak przestać rozmawiać z przyjacielem?

Mówią, że żeński przyjaźń nie zdarza. Niemniej jednak, trudno jest wyobrazić sobie kobietę, która nie ma przyjaciół. Oni (przyjaciele) są częścią życia każdej dziewczyny. Tylko z nimi do omówienia nowych i starych fanów, testowanie kosmetyków, podziwiać modne ubrania, zrobić zakupy, spędzać godziny w kuchni, wlać duszę, gdy nie ma gdzie pójść. Tylko z przyjaciół (nie z matkami i siostrami) udział najbardziej sekretne i intymne szczegóły swoich fantazjach erotycznych spotkań, lub cierpiących na nowego pana lub nowej sukience. Wielkie szczęście, gdy taka przyjaźń naprawdę szczery, prawdziwy i przechodzi przez te wszystkie lata. Ale to rzadko: często relacje zakończyć ze względu na codzienne problemy, nieporozumienia, zazdrość, podłość, etc … Jeśli tak się stanie, jak przestać rozmawiać z przyjacielem, na przykład, nie gromadzą się w twarz wroga? Oni (przeciwnicy) są całkowicie bezużyteczne, a inteligentne relacje dziewczyna, kobieta, więc przerwa. To jest mądrość i przyjaźń powinna być zredukowana do „nie”, a jednocześnie pozostawić ładnie. I nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć w życiu? Ziemia jest okrągła, a spotkanie może się zdarzyć w najbardziej krytycznym momencie życia.

Jak przestać rozmawiać z przyjacielem tips dziewcząt

Tak więc, jeśli z jakiegoś powodu postanowił zerwać przyjaźń z inną dziewczyną, można zrobić to tak. Na przykład, wyraźnie powiedział, że nie chce więcej niż komunikować się z nią, i że w przyszłości między wami nie może być relacja zaufania. Jednak musi to być poprzedzone jakimś konkretnym wydarzeniem, które wykazały jej przyjaciel nie z najlepszej strony. Jak przestać rozmawiać z przyjacielem, jeśli jest, na przykład, stał się zbyt nachalne i pozwala się nieprawidłowych działań, które są nieprzyjemne dla ciebie? Na początek, można wyjaśnić na osobę w taktowny sposób, że jego zachowanie jest trochę poza zakres przyjętych norm, co ona musi brać pod uwagę potrzeby innych ludzi i tak dalej. D. Jeśli nie, to jak przestać rozmawiać z przyjacielem? Zrób to. Spróbuj najpierw przynieść komunikacji do minimum: nie reagują na jej zaproszenie, odnoszą się do zatrudnienia w ramach różnego rodzaju pretekstów, aby uniknąć jej osobistego spotkania. Odbieranie 3-5 odbić na szóstym będzie ona zrozumieć, że oczywiście nie chce komunikować się z nią. Ale nie odbiera telefonu – to jest po prostu niegrzeczne. Ponadto, dajesz do zrozumienia, że jawnie ignorować ludzkie. I to nie można zrobić. Konieczne jest, aby zerwać przyjaźń, tak aby nikt nie zorientował się, że zrobiono to celowo. Wtedy i „zachować twarz”, a wróg nie skończyć się. Po zatrzymaniu komunikowania się z jej najlepszą przyjaciółką, pomyśl jeszcze raz, a nie czy to było zrobione na emocjach i jeśli pożałujesz później.

Konkludując

Wiadomym jest, że „dobrymi przyjaciółmi na drodze nie leży”. Jeśli myślisz, jak przestać rozmawiać z przyjacielem, więc nie było takie. Ze ci ludzie chcą jak najwięcej, aby komunikować się, spotkać, spędzają dużo czasu razem. Relacje z nimi kochać, pielęgnować je. I ten człowiek był prawdopodobnie „nie przyjacielem, nie wrogiem, a” … W każdym razie, łamiąc wszystkie rodzaje relacji, powinno się to odbywać przy zachowaniu godności ludzkiej. Wtedy nie pozostawiają ludziom złe wrażenie o siebie, co jest bardzo ważne dla normalnego, cywilizowanego człowieka.