477 Shares 3304 views

Tort „z Pawłowicza” będzie podobać

Truffle cake „z Pawłowicz” smaczne i niezwykła, nawet jeśli piec go w domu. Jego funkcja – zespół specjalnie przygotowanej gąbki z pianki powietrznej. Jeśli spróbujesz, można odtworzyć wszystkie przepisy kulinarne ciasto „z Pawłowicza”, w tym wspaniałym naleśniki z jagodami. Ale najpierw upiec „trufla”, bo to jest proste, a wrażenie na gości niezapomniane.


Najlepsze ciasto „z Pawłowicza” – ciasto czekoladowe z bezy i orzechów laskowych

Ciasto będzie uzupełniona bezy i nieodebranych mleko skondensowane w połączeniu z masłem śmietaną. Brzmi imponująco? Następnie zrób to! Liczba próbek pianki i może być następnie zmieniane w razie potrzeby. Ale najpierw zacząć równych proporcjach i wziąć na pięćdziesiąt procent obu. Te ciastka „z Pawłowicza” (katalog może zaoferować wiele różnych opcji, ale najbardziej prosty i efekt) to najlepiej zrobić na ciastko czekoladowe. Herbatniki z kolei do wrzącej wody (metoda kremem). Bita śmietana może być po prostu z masłem gotowanej skondensowane mleko. Orzechy zmieści się wszystko. W tym przepisie będzie obecny prażone orzechy laskowe. Może być dodawany do ciasta do ciast, ale można – w kremie lub pomiędzy warstwami. Orzechy mają się smażyć w piekarniku i szlifować.

Truffle cake „z Pawłowicza”: ciasta i ciastka

Aby przygotować ciastko wziąć trzy filiżanki mąki (może być dwa, ale to okaże się mniej gęsty), dwie filiżanki cukru, półtorej łyżeczki palone, sodę, proszek do pieczenia opakowanie (można wziąć dwa, drugi zamiast sody), sześć łyżek niesłodzonego kakao, dwa jajka, szklanka mleko, trzeci lub pół szklanki rafinowanego oleju roślinnego i szkła wrzącej wody. Najpierw zalać w dużej misce mąkę, a następnie kakao, sodę i proszek do pieczenia. Wymieszać w drugiej misce pokonać dwa jajka. Nie oddzielania białka od żółtek, ubij mikserem, przy najwyższej prędkości przez trzy minuty. Połączyć zawartość dwóch pojemników. Następnie mieszanina mąki z jaj, dodać olej roślinny (stosunek oleju zależy od zawartości kakao, jeśli celem jest zmniejszenie ilości czekolady w proszku, i konieczne jest, aby zmniejszyć ilość tłuszczu) i ponownie piany. Teraz trzeba wlać jedną trzecią szklankę mleka. Po ubiciu dodać dwie kolejne części. Gdy masa jest gładka, to jest konieczne, aby wlać do szklanki wrzącej wody i przebijania mieszalniku końcu. Piec powinien być już rozgrzana do sto osiemdziesiąt stopni Celsjusza. Piec do miękkości, sprawdzając stan meczu testowym.

Wytwarzanie i montaż bezy ciasta

Ubij trzy białka ze szkła cukru. Gotową mieszaninę umieścić w strzykawce cukierniczego lub torbie netto z obszaru cięcia. Dozowania małych identyczne kręgi na blasze, ułożonego pergaminu. Obrócić pieca i ciepło do medium, wysuszyć pół godziny i pozostawić w piecu do ochłodzenia. Tymczasem przygotowania kremu, mieszając olej (dwustu gramów) i mleka skondensowanego. Pokroić ciasto, krem, it obmazhte pokryte małe bezy. Szczeliny są wypełnione kremem i posypać orzechami. Pozostawić w lodówce na noc i rano wlać glazury i wypróbować ten wspaniały tort „z Pawłowicza”.