308 Shares 9585 views

Krasnojarsk, eko-park „Admirał”: opinie i zdjęcia

Turyści często pojawia się pytanie o wybór rekreacji, kiedy przychodzą do odwiedzenia Krasnojarska. Eko-park „Admirał” – wyjątkowa lokalizacja z dala od miejskiego obszar 47 km. Jest to szczególnie dobre poczucie czystości natury, jako kompleks jest chroniony przed wpływem Zatoki metropolia szumu i masywne góry.


lokalizacja

Zbliżając się do obszaru, który obsługuje eko-park „Admiral” (Krasnojarsk), zwiedzający podziwiać piękno otaczających wzgórz oraz malownicze krajobrazy. Co z kolei przynosi nowy wspaniały krajobraz. Powietrze jest czyste, zapach impregnowane Taiga na Syberii.

Turysta od razu czuje się spokojna, obserwując taką urodę, zapomnieć o codziennych troskach i kłopotach. Ludzie re-gain utracone w równowadze z naturą, dostając się w eko-park „Admiral” (Krasnojarsk).

Complex Adres: Krasnojarsku regionu, Divnogorsk Buzz Bay, 5/33. Aby się tu dostać, trzeba postępować zgodnie z autostrady M-54 przez HPS. Jej pojawienie się na drodze oznacza, że do celu jest tylko 10 min. Obok wskaźnika „Sea-3” skręcić w lewo.

opis

Eko-park „Admirał” (Krasnojarsk) – miejsce, gdzie jest to możliwe, aby podziwiać brzegu rzeki Jenisej, wycieczka do lasu iglastego, nasycając organizmowi tlenu. Jeśli jest to konieczne, aby dostać się do centrum miasta, na drodze nie wydawać więcej niż godzinę.

Święto tutaj okazuje skomplikowane. Turyści odwiedzają sauny, gdzie ich usługi przewidzianej do czyszczenia basenu i czcionki. Po tym miło pójść do pokoju odpocząć i zrelaksować się. Wentylatory i wygodne dobry czas w sali kominkowej. Działa amerykańskich i rosyjskich bilard.

W kuchni jest wykonane na zamówienie i zróżnicowane, regularnie zbiera gratulacje od gości. Air-turyści cieszyć Tandyr i grillem. Merry Go karaoke, w razie potrzeby. Prowadzone w Internecie. Jest to jeden z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc w całej Krasnojarsku. Eko-park „Admirał” jest pod nadzorem ochrony zawodowej.

Charakterystyka kompleksu

Odwiedził tutaj ludzie pozytywnie mówić o campingowych, łaźnie, domy, hotele, altanach na grilla, sauna. Na scenie koncertowej regularnie odbywają się ciekawe wydarzenia.

Turyści przywrócić zasilanie i cieszyć się dobre jedzenie w restauracji i kawiarni. Zatrudnić jakości sprzęt sportowy do wynajęcia. Krasnojarsk, eko-park „Admirał” – miejsce wspaniałych uroczystości (firmowe imprezy, urodziny, wesela, seminaria). Doświadczeni specjaliści pracują ciężko, aby ludzie nie przychodzą tu nudzić na minutę.

Zakwaterowanie jest dostępne w wiosce i kempingu „Admiral”, „Aurora” hotel. Każdy pokój śpi 2-4. W dni powszednie, wynajem jest tańszy niż w weekend, około 30%, a więc czynnik ten jest brany pod uwagę, zastrzegając apartamentów. cena Amplituda: 2600-7500 rubli. za dobę dla dwóch osób (sobota i niedziela), 3800-8200 rubli. (Poniedziałek-piątek). Śniadanie jest wliczone w cenę mieszkania.

Oceny gości

Nawet tu przyjechać na tydzień, wiele zauważyć, że nie jest to czas, aby cieszyć się pełnią wszystkich atrakcji oferowanych przez eko-park „Admiral” (Krasnojarsk). Sugerują, że ludzie stają się wielkie wakacje w saunie, która znajduje się w „Aurora” budynku hotelu. Jednocześnie 10 osób umieszczone są tutaj.

Hol wejściowy jest przestronny, posiada basen i osobną czcionkę, łaźnia parowa, lodówka w pokoju przerwy. Nie mniej popularne wśród odwiedzających kompleks saun na drewno dla 8 osób. Na sąsiedniej stronie są zamknięte grilla, oglądanie telewizji. Parowy klasyczny typ rosyjski ogrzewać ich jakość.

Nie ma nic, że rozjaśnia letnią noc jako w otwartej altanie z rodziną lub przyjaciółmi.

Ponadto, nie jest ciepły uwaga ważne wydarzenia blisko. Istnieją dwie ławki, stół i grill. Drewniane ściany z otworami jest dobrze zdać powietrza, dzięki czemu jest wygodny być, można ukryć w ogniu tego lata wyprzedza Krasnojarsk. Eko-park „Admirał” – miejsce, gdzie wielu gości byli zadowoleni zrobić grilla.

W specjalnie wyznaczonym konstrukcji drewnianej jednocześnie zmieścić 10-20 osób. Zwiedzający potwierdzić, że nie komfortowo w każdej porze roku, ponieważ drzwi i okna zamknięte. Nawet znakowanie ważnym wydarzeniem w zimnych porach roku, ludzie mają możliwość bycia w naturze, a przy tym ciepły czasu.

fascynującą rozrywką

Aktywny odpoczynek jest dostępny w laser tag. Wiele umieścić go w programie z okazji urodzin, prowadzeniu firmowej. Rozrywka jest bezbolesny, nie wymaga skomplikowanego biegu i znaczne koszty. Każdy członek rodziny lub firmy, klasy jest zaangażowana w rozgrywkę. Jedna godzina kosztuje 300 rubli. 1 osoba.

Do wyboru 16 opcji uzbrojenia. Ponadto prowadzenie strzelanie galerii, gdzie znaleźć zajęcie śmiały fanów, aby strzelać i przetestować ich dokładności. Aby korzystać z dostępnych pneumatyczne repliki „Kałasznikow” maszynę.

Ci, którzy lubią śpiewać, często odwiedzany lokalnym barze karaoke. Tutaj dobrze jest ustawić dźwięk, to w świątecznej atmosferze. Stąd w złym nastroju jest praktycznie niemożliwe. Na scenie znanych przebojów. Jest on otwarty od 16:00 do 2:00. Barmani oferują zwiedzającym pyszne koktajle i przekąski. Zamówić pojedynczy utwór będzie kosztował 200 rubli.

na wybrzeżu wypoczynku dla dzieci i dorosłych

Rok po roku, stali klienci przychodzą do odwiedzenia tworzenia eko-park „Admiral” (Krasnojarsk). Zdjęcia lokalnych dzielnicach pokazać ich piękno. Wspaniałe doświadczenie i sposób na zapoznanie się z nimi lub ponownie urzeczony urokiem krajobrazu naturalnego – rejs.

Takie wyjazdy są dokonywane przez piechotę z elektrowni wodnej na wodach morza Krasnojarsk. Taka rozrywka jest dostępna z 15.05 na 15.10 każdego roku. Jednocześnie podjęte na pokład maksymalnie 7 osób. Czekają na fascynującą podróż godziny pod czujnym okiem kapitana. Cena tej trasy – 5 tysięcy rubli ..

To właśnie tutaj, a dzieci interesująca. Specjalnie dla nich, gra jest wyposażony plac zabaw, otwarty codziennie od 10:00 do 22:00. Wychowawcy, animatorzy gwarantują bezpieczeństwo dziecka. Dzieci bardzo zadowoleni z lokalnych labirynty, hokej i piłka nożna, symulator wyścigów, trampoliny i wiele innych. Po wizycie w eko-park „Admiral” cała rodzina pozostaje zadowolony i zrelaksowany.