249 Shares 1316 views

Jak używać biogelu w domu

Aby używać biogelu w domu, musisz zaopatrzyć się w narzędzia i narzędzia. Będzie to wymagane: biogiel, gratis bezkwasowy, środek odbarwiający, żel wykończeniowy lub przezroczysty lakier, lampa ultrafioletowa i szczotki nr 6-7.


Użyj biogelu w domu wystarczająco łatwo. Aby to zrobić, wystarczy krok po kroku przez niektóre etapy leczenia paznokci, które zostaną omówione później. Początkowo należy dbać o skórkę, smarować olejem i ostrożnie pociągnąć za pomocą specjalnej szpatułki. Następnie konieczne jest podanie pożądanego kształtu paznokci za pomocą pilnika do szlifowania powierzchni płyt (w tym celu stosuje się plik do paznokci). Następnie usuń uformowany pył i przejdź przez środek odtłuszczający.

Następnym etapem jest użycie startera. Powinien być nakładany bardzo delikatnie na powierzchnię płytek paznokciowych, nie wpływając na skórę. Następnie można stosować biogeny do paznokci w domu. Pierwsza warstwa jest nakładana bardzo cienka, a jednocześnie powinna uszczelniać krawędź gwoździa. Do suszenia wystarczy 1-2 minuty ekspozycji na lampę ultrafioletową.

Teraz można zastosować drugą warstwę, która jest suszona w dokładnie taki sam sposób. Łącznie powłoka biogazu w domu oznacza 3-5 warstw, ale sama kobieta może wybrać najbardziej odpowiednią grubość.

Kiedy wszystkie warstwy są nałożone, a ostatnia jest wysuszona, wynik jest ustalony. W tym celu można używać lakieru wykończeniowego lub zwykłego bezbarwnego lakieru. Jedyną różnicą jest to, że pierwsza jest suszona przez lampę ultrafioletową, a druga konwencjonalnym sposobem.

Użyj biogelu w domu może być przezroczysty i kolorowy. W pierwszym przypadku można stosować zwykły kolorowy lakier na utwardzonych paznokciach, z reguły żele nie są wrażliwe na działanie acetonu. Druga opcja eliminuje konieczność stosowania konwencjonalnych środków.

Jak wiesz, przedłużanie paznokci oznacza korygowanie w ciągu 2-3 tygodni, co jest konieczne ze względu na naturalny wzrost paznokci. Możesz to zrobić samemu. Na początek pasek odtłuszczony jest odtłuszczony i wypolerowany (w tym celu lepiej użyć specjalnego urządzenia do manicure). Przetworzony pasek jest stopniowo napełniany żelem, każda warstwa jest suszona. Powinieneś zrobić lekko wypukły kształt, który połączy się ze starą powłoką. Najważniejszą rzeczą jest zapewnienie, aby nie pojawiły się żadne puste przestrzenie.

Użyj biogelu w domu, aby stworzyć piękny manicure jest wystarczająco prosty, ale jego usunięcie ma pewne trudności. Jak już wspomniano, większość takich produktów nie jest wrażliwa na działanie acetonu, więc powłoka będzie musiała zostać pocięta. W tym celu stosuje się paznokci o ścieraniu 100-150. Aby przyspieszyć proces, można wyciąć pazur trochę. Rozlanie nie zajmuje dużo czasu, ponieważ biogel jest miękki. Ogólnie procedura trwa około 15 minut.

Po usunięciu sztucznych paznokci, naturalne wymagają szczególnej ostrożności. Muszą być smarowane kosmetykami lub olejami roślinnymi (morelą, oliwą itd.). Aby go pocierać, konieczne jest masażowe ruchy, a następnie polerować paznokcie lub polerki do paznokci z zamszu.