206 Shares 2578 views

Vladimir Kirillov, Vice-gubernator Petersburga: biografia

Władimir Władimirowicz Kirillov – były zastępca, a później gubernator Petersburga. Od 2008 – kierownik Rosprirodnadzor. Byłem SF radny głośnik (Rada Federacji). Od 1994 do 2000 roku. Pracował jako szef gminy. Były strażnik graniczny. Był laureatem wielu medali i rozkazy.

rodzina

Władimir Władimirowicz Kirillov urodził się jedenastego sierpnia 1955 w Lipieck. On lubi połowów i polowań. Lubi grać w tenisa. Ski otrzymał tytuł Master of Sports. Filmy woli wyglądać o wojnie. Czytam książkę głównie na tym samym temacie. Ożeniłem się, szczęśliwie żonaty. Dwoje dzieci.

Służąc w wojsku

W 1973 roku Władimir Władimirowicz poszedł służyć w wojsk granicznych, KGB ZSRR. Pierwszy został wysłany do Zakaukazia dzielnicy granicznej. Potem stał zastępca szefa wydziału politycznego w St. Nicholas granicy oderwania. Podawać ukończona w 1991 roku

formacja

Po ukończeniu szkoły średniej, Vladimir Kirillov uczestniczących w Red Banner Wyższa wojskowo-politycznych pogranuchilische im. Woroszyłow, założona przez KGB. Ukończył w 1978 roku Następnie studiował w Wojskowej Akademii Politycznej-. Lenin. Studia ukończył w roku 1987. Następnie wstąpił do Akademii Służby Cywilnej przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej. W rezultacie, Władimir Władimirowicz otrzymał stopień kandydata nauk socjologicznych i doktoratu.

kariera

W dziewięćdziesięciu pierwszym roku Władimir Władimirowicz Kirillov, którego biografia jest opisany w tym artykule, był business manager i asystent szefa administracji dzielnicy Wyborg Leningradzkiego (obwód leningradzki). Podawane w tej pozycji aż do dziewięćdziesięciu trzech lat, a następnie został mianowany pierwszym zastępcą.

W 1994 roku Władimir Władimirowicz został szefem okręgu Wyborg. W 2000 roku został mianowany pierwszym zastępcą gubernatora Leningradu. Jego kandydatura została poparte oligarcha Oleg Deripaska. W roku 2007, vice-gubernator został zniesiony starosty Leningrad Region V. Serdiukow.

Ale po tym, były pierwszy wice-gubernator Sankt Petersburgu Kirillov utrzymuje dobre stosunki z Iwanowem i Sieczin, który pracował w administracji prezydenckiej. I tak szybko, jak to był wakat, Władimir Władimirowicz. Rozpoczął pracę z Valery Serdiukow. Ale stopniowo Kirillov emeryturze i tylko sporadycznie występuje na oficjalnych imprezach.

W latach 2007-2008. Pracował jako doradca prezesa Siergiej Mironow na pokładzie międzyparlamentarnej Zgromadzenie krajów WNP. Następnie do 2014 roku Władimir Władimirowicz czele Federalnej Służby w sektorze przyrody. Aw listopadzie 2014 Kirillov – wice-gubernator Petersburga. Władimir Władimirowicz został zatwierdzony na to stanowisko przez deputowanych do Zgromadzenia Ustawodawczego.

skandale

Jak każdy człowiek publicznej, Cyril był stroną wielu skandali, które często towarzyszą osób zajmujących wysokie stanowiska. W roku dziewięćdziesiątego szóstego przeciwko Vladimir była sprawa karna. Kirillov został oskarżony o oszustwa z mieszkań państwowych.

starostwo Wyborg zostały sprzedane przez przyjaciół i krewnych lokalnych urzędników mieszkalnych grosze. Następnie, wszystkie lokale zostały zwrócone do stanu mienia komunalnego.

W 1999 roku Władimir Kirillov próbował przemycić w Petersburgu z Finlandii skuter. Według niego, od dawna marzył o tej technice i chcieli mieć go w garażu. Urząd celny rozważyć przemycane towary transportowe. Skandal wybuchł po prostu ze względu na służbie państwowej, która nie została jeszcze wypłacona. Władimir Władimirowicz potwierdził, że skuter jest jego własnością. Oraz w oparciu o opłaty państwowej płatnego z prawem. Dziennikarze po wydarzeniu nazwanym Kirillov pseudonimie „Wowa-Skuter”.

Vladimir Kirillov, jako szef Rosprirodnadzor

W styczniu 2008 roku prasa informowała o ewentualnym powołaniu Kirillov szefa Rosprirodnadzor zamiast przeszłości z tego postu S. Sy. Kandydatura Vladimir została poparta przez premiera Wiktora Zubkowa i szef Federalnego Komitetu Zagęszczarki Wykorzystanie Anatolij Ledovskikh.

Ale organizacja Rosyjska „Greenpeace” działał na nowego szefa Rosprirodnadzor. Jego pracownicy twierdzili, że Kirillov było naruszanie przepisów dotyczących ochrony środowiska. Mówili też, że Władimir Władimirowicz nigdy nie prowadzi działalności takich jak ochrona zasobów naturalnych, a zatem nie mają wystarczająco dużo doświadczenia na takich stanowiskach. Władimir Władimirowicz został oskarżony o nielegalne pozyskiwanie drewna i wielu innych problemów środowiskowych.

Niemniej jednak, Vladimir Kirillov oficjalnie otrzymał stanowisko szefa Rosprirodnadzor, dwudziestego drugiego w styczniu 2008 roku. I nie wszyscy urzędnicy byli przeciwni jego powołania. Na przykład, w Komisji Środowiska i Ekologii doświadczenia nowego lidera nie przeszkadzało nikomu. Urzędnicy byli przekonani, że pierwszą osobą, być aktywnym managerem. A jakość Vladimir zmieścić się pod tą definicją.

W miesiąc po objęciu urzędu Kirillov zakazał jego asystentów skontaktować prokuratury i sądów. A oficjalna korespondencja Rosprirodnadzor zaczęła się kształtować dopiero po ustąpieniu czele działu podpis, Vladimir Vladimirovich.

Działania i nagrody

Obecnie Władimir Władimirowicz Kirillov, wice-gubernator Petersburga, jest adresowanie pytań dotyczących polityki naukowej w regionie, jak również w dziedzinie edukacji, sportu i kultury. Nadzoruje i koordynuje pracę komisji:

  • nauka;
  • kultura;
  • sportu;
  • edukacja.

W 1983 i 1996 roku. Władimir Władimirowicz otrzymali medale za doskonałą obsługę granicznego i ochrony granicy państwowej. A także 300. rocznicę rosyjskiej marynarki wojennej. W 2003 roku otrzymał medal Kirillov za pomoc w spisie ludności i 300-lecia Petersburga. W 2006 roku Władimir Władimirowicz Order Zasługi otrzymał, aw 2010 – za zasługi dla kraju czwartego stopnia.