889 Shares 4514 views

Poliklinika №191 (Moskwa). Opinie lekarzy, adres, godziny otwarcia

Omówione w artykule będzie o liczbie GBUZ GP 191 DMD. Dzisiaj 191 klinice (Moskwa, Rosja) – jest budynek szef centrum ambulatoryjnej budżetu państwa instytucji ochrony zdrowia (numer GBUZ GP 191 DMD).


lokalizacja

Klinika znajduje się we wschodniej Okreg Golyanovo na Ałtaju ulicy 18. Można go osiągnąć przez stację metra „Shchelkovo” na 627th autobusem lub taksówką numer 236 mln do przystanku autobusowego „Zespolonym №191». Czas przejazdu będzie zależeć od warunków drogowych. Jeśli nie ma korków, droga zajmie tylko 10-15 minut.

oddziałów

Po reorganizacji placówek medycznych w Moskwie 4 filie zawarte ośrodek zdrowia 191:

 • Oddział 1 – dawny numer 87. To klinika znajduje się pod następującym adresem: Chusovskaya Street 9.
 • Oddział 2, poliklinika wcześniej numer 91. Jest on usytuowany na ulicy Lilac bulwaru, 71A.
 • Oddział 3 – dawny ośrodek zdrowia numer 182, który znajduje się pod adresem: 7th Street Park, domu 8/61.
 • Oddział 4 – po własnym kliniki № 222, który znajduje się na ulicy Amur Dom 36.

warunki serwisu

Każda osoba, która osiągnęła 15 lat i obywatela Federacji Rosyjskiej, ma pełne prawo do przywiązują do GBUZ „Zespolonym 191”. Aby to zrobić, musi przyjść do kliniki z aktualną polityką zdrowotną i napisać oświadczenie o chęci być podawane w wybranej instytucji.

W niektórych klinikach i snils identyfikacji. Dla obywateli uprzywilejowanej kategorii potrzebować dokumentu potwierdzającego korzyści.

Jak dostać się na spotkanie

191 klinika dla Ałtaju zapewnia pacjentom możliwość nie udać się do placówki medycznej , aby nagrać do konkretnego specjalisty.

W tym celu jeden system został opracowany, który jest znany jako EMIAS mieszczan. Aby skorzystać z tej opcji, trzeba mieć dostęp do Internetu oraz numer polisy ubezpieczeniowej. Podczas wprowadzania danych na stronie internetowej systemu zawiera listę lekarzy, do których zapis jest dostępny w najbliższej przyszłości. Tutaj można wybrać lekarza i dogodny czas odbioru. Jeśli to konieczne, wpis może zostać anulowana w dowolnym momencie.

Również klinika nagrywa 191 poprzez pojedynczy punkt zapisu siebie. Jest to przydatne dla ludzi, którzy nie mają możliwość zarejestrowania się do lekarza online. Na przykład, trudności te często wynikają ze starszego pokolenia. Aby to zrobić, po prostu zadzwoń +7 (495) 539-30-00 oraz dostarczenie odpowiednich informacji dla operatorów.

Ale nadal istnieją możliwości, aby dostać się na spotkanie z osobistym wizyty w klinice, na przykład, stosuje się do rejestru lub użyj zacisków bezpośrednio do budynku.

harmonogram

W celu dokładnego dostać się do wyboru specjalisty, a nie czekać na otwarcie biur na ulicy, to lepiej napisać sobie wykres, który działa Clinic 191.

Wstęp odbywa się codziennie z jednym weekend – w niedzielę.

Na tydzień-drzwiowej zakład opieki zdrowotnej dla pacjentów dni otwarte od 8 rano. Chirurg do 20 pm. Oczywiście, praca z osobnym specjalisty powinna być określona na stoisku w holu na pierwszym piętrze lub w rejestrze.

W weekendy, przyjmowanie pacjentów odbywa się od 9 do 18 – soboty od 9 do 16 – w niedzielę.

dane kontaktowe

Pytania, które czasami pojawiają się poza kliniką, eksperci odpowiedzą help desk na numer 8 (495) 460-01-01.

Można również odwołać się do rejestru, numer telefonu jest 8 (495) 460-11-86. Pracownicy, którzy odbierać połączenia czynne są codziennie, z wyjątkiem niedziel. Godziny rejestru – od 8:00 do 20:00 w dni powszednie i od 9:00 do 18:00 – sobota.

W razie potrzeby wezwać lekarza do domu, zadzwoń do 8 (495) 460-00-01. Emergency Department jest zawsze gotowi do udzielenia pierwszej pomocy i hospitalizowanych pacjentów, jeśli to konieczne. Telefonu, aby zadzwonić po karetkę – 8 (495) 460-02-00 – przez całą dobę.

Również w klinice prowadzi gabinetu, rejestr telefon jest 8 (495) 460-37-22. W tym samym budynku jest konsultacja kobiet. Tutaj też numer telefonu do informacji za pomocą którego można zapytać miejscowego pytania – 8 (495) 467-68-01.

Dla tych, którzy umieścić leków dotowanych, jest on wyposażony w aptece №21. Zadzwoń tutaj, można uzyskać informacje dotyczące obecności narkotyków. Apteka Phone 8 (495) 460-01-00.

Kim się skontaktować w nagłych przypadkach?

Czasami zdarzają się sytuacje, które nie mogą być rozwiązane przez telefon lub w recepcji. Następnie konieczne jest zastosowanie do osoby, która ma wszelkie uprawnienia do rozwiązywania wszelkich problemów, które tworzy 191 przychodni. Branże w tym samym czasie nie ma znaczenia, ponieważ główny lekarz odpowiedzialny za wszystkich 5 zakładach opieki zdrowotnej, które są częścią numeru GP 191 GBUZ DMD. Potrafi omówić wszystkie kwestie obaw otrzymującemu codziennego telefonu 8 (495) 460-36-34. Zdarza się, że nie jest na swoim miejscu. Wtedy wszystko może dać sekretarza.

Dział operacyjny

W pierwotnym leczeniu w klinice, najprawdopodobniej z rejestru, o którym mowa lekarza rejonowego. Po konsultacji z terapeutą daje rady na odwiedzenie innych specjalistów, których usługi klinika zapewnia 191. Lekarze trochę czasu, więc trzeba cienką harmonogramem i umówić się na spotkanie, jeśli to konieczne.

Tutaj obsługiwane następujące oddziały:

 • Okulistyka.
 • Chirurgia.
 • Urologii.
 • Neurologicznych.
 • Kardiologia.
 • Fizjoterapia.
 • X-ray.
 • Ginekologia.
 • Klinika Endokrynologii.
 • Klinika Otolaryngologii.

W dodatku, zapewniając pomoc dla populacji nastoletnia lekarza, chorób zakaźnych, chirurg naczyń i pulmonologa. Klinika oferuje pokoje dla funkcjonalnej diagnostyki USG, fizykoterapii, mammografii, refleksologia, masaże. W razie potrzeby możliwe jest przeprowadzenie leczenia na podstawie dniowego szpitala.

Tylko dla słabszej płci

W celu zapewnienia opieki medycznej dla ludności jest bardzo dobrze zorganizowany 191 ośrodku zdrowia. konsultacja damski, na przykład, znajduje się w budynku na 4 piętrze, co jest bardzo wygodne.

W niektórych klinikach kobiety muszą odwiedzić kilka budynków, by zrobić test i przejść wąskimi specjalistami. Tu wszystko można zrobić w jeden dzień, bez wychodzenia z budynku.

Dla tych, którzy pracują bardzo wygodny harmonogram sporządzony miejscowy ginekologa. Pracują w systemie zmianowym. Więc to jest możliwe, aby odwiedzić lekarza w godzinach wieczornych, jeśli jest to konieczne.

Jest to bardzo wygodne, że klinika działa dniową szpital, na którego barkach odpowiedzialność za rozwiązanie wielu problemów. Tutaj, kobiety w ciąży cierpiących na zatrucie krwi, mogą liczyć na profesjonalną pomoc. W późniejszym okresie ciąży, CTG tu robi. Przyszłe matki są oferowane szeroką gamę terapii lekowej i fizykoterapii, które będą pozytywnie wpływać na rozwój dziecka i dobre samopoczucie kobiet.

Ale mimo wszystko wygody i korzyści, które stworzyły 191 pacjentów kliniki Recenzje tego działu jest bardzo sprzeczne.

biuro diagnostyka funkcjonalna

Poliklinika oferuje pacjentom korzystać z usług biura diagnostyki funkcjonalnej, która ma nowoczesny sprzęt. To jest nie tylko ustalenie lub wyjaśnienie diagnozy klinicznej, ale również do przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki organizmu do zidentyfikowania jakiegokolwiek naruszenia wczesnych stadiach rozwoju.

Aby to zrobić, tutaj istnieją pewne metody badania pacjentów, takie jak EKG, codzienne monitorowanie EKG i ciśnienia tętniczego krwi, diagnostyka USG wszystkich narządów i tkanek, w tym USG stawów i tkanki kostnej, badanie funkcji oddechowych, dentystycznych usług higienistka i wiele więcej.

Podczas obchodzenia się każda:

 • zmierzono wysokość i ciężar;
 • przeprowadzenie badania z wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania;
 • zrobić EKG;
 • określenie poziomu glukozy i cholesterolu we krwi;
 • oceny funkcji układu oddechowego ludzkiego ciała.

Wszystko to pozwala nam analizować i ustalić aktualny status jako psycho-fizjologicznej i zdrowie fizyczne.

Jeśli eksperci coś niepokojące, pacjent może zaoferować obserwację w Centrum Zdrowia. W tym przypadku, do służby zdrowia kontakt opracowany specjalistycznej szkole, sale szkolenie medyczne i fizyczne, klinikę medyczną i sportową.

Ośrodki te są organizowane nie tylko w klinice w Ałtaju. Przez zlecenie Ministerstwa Zdrowia Rosji z numerem 26.09.2011 47 1074n kliniki rządowe mogą zaoferować wszystkim, którzy chcą odwiedzić centrum odnowy biologicznej.

Dodatkowe funkcje

Dla pacjentów, którzy mieszkają pod adresem, który służy 191 klinikę, instytucje otwarte, zapewniając bezpłatną opiekę medyczną.

 • Godzina Stomatologia (adres: Górna Krasnoselskaya, 19).
 • TB Ambulatorium (adres: Lilac Boulevard, 6).
 • Dział Onkologii (adres: Górna May Day, budynek 29).
 • szpital psychiatryczny (adres: kości, 8).
 • STI klinice (adres: Amurskaya, dom 25/1).
 • pogotowie (adres: Amurskaya dom 36).
 • Drug Ambulatorium (adres: Marszałek Chuikov, budynek 24).
 • Family Planning Center (adres: Sewastopolu Avenue, budynek 24 A).

W szczególnych przypadkach, pacjenci mogą być kierowani na badania do szpitala Centrum Doradczego i diagnostycznych № 15, lub w dziale doradztwa Szpital № 57.

Specyfika pracy w soboty

Jeśli potrzebujesz dostać się do lekarza w sobotę, należy mieć na uwadze, że takie specjaliści Jako neurolog, chirurg, okulista, laryngolog przyjąć pacjentów z harmonogramem, który zabierze Clinic 191. oddział 2 w Lilac Boulevard, Building 71A, na przykład z otwartym do publicznej wiadomości co 2 sobota miesiąca.

Ale można dostać się na spotkanie do tych lekarzy miasta polikliniki № 191 DMD przy ulicy Ałtaju, 13, a także w branży №4 przy ulicy Amurskaya, dom 36 na trzecią sobotę miesiąca.

Jeszcze przed udaniem się do Ośrodka Zdrowia w sabat, to lepiej skonsultować się o pomoc Phone 8 (495) 460-01-01.

płatnych usług

191 W klinice, a także w wielu instytucjach publicznych, nie ma licencji na świadczenie usług medycznych dla pieniędzy publicznych. Szczegółowe informacje oraz ceny prosimy o kontakt telefoniczny specjalistów poprzez wywołanie rejestru w godzinach pracy. Na liście płatnych usług medycznych oferowanych przez instytucję obejmuje zarówno metody wszystkich specjalistów w przychodni iw domu, ogrodzenia analizy, USG i wydawania certyfikatów.

Co mówią pacjenci?

Oczywiście, jak w każdej innej instytucji, są zarówno zadowoleni goście i mieszkańcy oburzeni. 191 klinika dla ulicy Ałtaju nie jest wyjątkiem i oferuje nie tylko pozytywne informacje zwrotne od pacjentów w swoim wystąpieniu.

Jest niezadowolony Ginekologia pracy, sugerują powolny oddzielenie opieszałość lekarzy.

Są pacjenci , którzy są niezadowoleni z wydziału terapii, wierząc, że istnieje ona tylko do zamknięcia arkusza szpitala. Jednak wciąż muszą starać się sformalizować, które przekłada się godzin spędzonych w kolejkach.

Są pacjenci, którzy nie są zadowoleni z długich kolejkach, pielęgniarki w korytarzach i ewidencja pracowników, a ktoś jest niezadowolony brak parkingu niedaleko kliniki.

Tak było i będzie wynosić: dla każdego niezadowolony istnieją dwa spełnione.

Jest to w dużej mierze dzięki specjalistów z biur neurologicznych i okulistycznych, dobrze reagują na pracy poszczególnych lekarzy ginekologów. Szczególnie zwróć uwagę na wdzięcznych pacjentów rzetelnego, profesjonalnego biura pracy fizycznej terapii. Uprzejmy wykwalifikowani specjaliści pracują w oddziale otolaryngologii.

Bardzo mieszane opinie o klinice można zobaczyć na różnych zasobów, ale sądząc po nim o dzieło specjalisty nie jest możliwe, ponieważ każdy ma swoją prawdę. Leczenie ktoś przyniósł żadnych widocznych rezultatów, ale ktoś na nogach.

Gdzie dalej?

W przypadku konfliktu, które nie mogły być rozwiązane z główny lekarz kliniki 191, możliwe jest zastosowanie do wyższej instancji.

Na przykład, aby zadzwonić do kierownika działu w zakresie pracy z wschodniego powiecie na telefon 8-495-368-04-12 (hotline) lub odwiedzić go osobiście pod adresem: 2nd Street Vladimir, domu 31a, biuro 205 – poniedziałek od 15: 00 do 20:00.

Jeśli jednak nie udało się rozwiązać kwestie sporne, to wydajnie stosuje się do Ministerstwa Zdrowia w Moskwie, wysłał do nas na adres: 127006, Moskwa, Guns Lane, 43.

Można również zadać pytanie przez telefon odbierającego 8 (499) 251-83-00. Tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i starają się rozwiązać wszystkie problemy.

Ponadto, nie jest Ministerstwo Zdrowia, które również rozpatruje skargi od obywateli.

Warto zauważyć, że nie tylko konieczne, aby kierować skargi do wyższej instancji. Witamy i pozytywne opinie o pracy specjalistów, których usługi są świadczone 191 klinikę. Lekarze, dzięki takiej informacji, otrzymują dyplomy, podziękowania, nagrody za jakość i sumiennej służby.