726 Shares 2049 views

Klub nocny „Crazy Daisy”, Moskwa: opinie i zdjęcia

Co znajduje się klub nocny, dzisiaj znane wszystkim: dzieci, studenci i starsze pokolenie. Jednak wiele z tych instytucji nadal powodować poczucie zagrożenia i wydaje się stawiać spotkań przestępców. Dziś zapoznają się ze światem gejowskiego życia nocnego, aby dowiedzieć się więcej o pasku „Crazy Daisy” (Moskwa) i zrozumieć, co się zmieniło na przestrzeni lat.


podtekstów alkoholowe

Co dziś jest ogromny zasięg ogólnoświatowy i nie ma prawie cały ruch kulturowy zanim to system wąski i ograniczony. Pojawienie się takich instytucji stanowiły podczas „suchego prawa” w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Fakt, że pierwsze próbowano zakazać sprzedaży alkoholu w kraju w 18 wieku. Alkoholizm dotrzeć do dużej masy ludności, w wyniku nieprawidłowego wykorzystania ludzi alkoholowych potracili głowy. Liczba morderstw, rozbojów.

Nawet zwykłe zwykli żołnierze codziennie spożywane kilka filiżanek whisky. Napój ten otrzymuje je, a rano kawa i herbata na kolację.

Walka z alkoholizmem kontynuowane przez wiele lat. Na początku 19 wieku, ponad dwa tuziny stany wprowadziły „zakaz”. Naturalnie, przedsiębiorczy i zaradni obywatele nie są przyzwyczajeni do porzucenia tak po prostu. Podciągnięte w zwyczaju było niemożliwe do zwalczenia używania alkoholu, po prostu poprzez zmianę konstytucji. Została ona powołana bary tajnych gdzie zwykli goście byli przedstawiciele świata przestępczego.

W dzisiejszym świecie, można również znaleźć te hot spoty, na przykład, „Crazy Daisy” (Moskwa). W tym przypadku, atmosfera jest bardzo przyjazna i spokojna.

Do tej pory pojęcie sprzedaży alkoholu w klubach pozostaje taka sama, ale warunkowe i ogólna atmosfera stała się zupełnie inna.

nowy trend

Pierwsze instytucje, które dają nam coś przypomnieć nowoczesne kluby i bary, pojawiły się dopiero, gdy „suche prawo” został całkowicie zniesiony. Teraz nie było potrzeby, aby ukryć i uniknąć sprawiedliwości. Kluby stały się całkowicie legalne. W Ameryce, nie było miejsca, gdzie można wypić drinka w miłej atmosferze i w znanym kręgu. Kluby mają wyraźne podziały rasowe: tylko dla Afroamerykanów lub tylko białe.

Poniżej dowiedzieć się, gdzie „Crazy Daisy” (klub) i czym różni się od konkurencji.

W drugiej połowie 19 wieku, takie ruchy są generowane w Europie. Żyjąc przez II wojny światowej doszedł do siebie i przywrócenia gospodarki kraju zaczynają koncentrować się na rozwoju kultury. Teraz opinie innych dotyczących zmian klubów nocnych. Lista gości tych instytucji należą porządnych obywateli, ludzi z wyższych sfer.

Kolejny krok milowy w rozwoju przemysłu nastąpił w latach siedemdziesiątych. Jest to czas disco. Jasny szczegół, który wyszedł z tego czasu – duża piłka odbijająca, przymocowane do sufitu. W tym czasie klub zaprasza znanych piosenkarzy i muzyków, którzy wykonali na scenie przy aplauzie publiczności odpoczynku.

Co ciekawe, pierwszą instytucją z parkietem tanecznym oraz niewielki zestaw efektów świetlnych pojawił się we Francji w 1953 roku. Ale dziś takie chwali i klub „Crazy Daisy” (Moskwa).

Nocne życie w Rosji

Lata osiemdziesiąte były prawdziwy rozkwit klubach na całym świecie. Naturalnie, Związek Radziecki stał z boku. Ten ruch zaczął się od zachodu i stopniowo podbijali nowe terytoria.

Mając już rozwiniętą kulturę (w Europie i Ameryce), kluby były miejscem do tańca. W Związku Radzieckim pierwsze działania są mniej ambitne. W pierwszej kolejności była to okazja do zapoznania się z twórczością młodych artystów, którzy mówili osobiście. Głównie były to style muzyczne, takie jak jazz i rock. Można powiedzieć, że jeśli klub nocny na terytorium naszego kraju był mały pokój, gdzie wejście było dostępne tylko dla wąskiego kręgu ludzi.

Taniec kierunek nie był popularny, sądzono, że jest to dość specyficzny zawód, który wymaga pewnych umiejętności. Jeśli uważasz się za prawdziwego boga tańca kierować droga do „Crazy Daisy” Bar (Moscow), gdzie zostaną docenione swoje umiejętności.

Rozpad Związku Radzieckiego doprowadził do wielu zmian we wszystkich sferach życia znajduje odzwierciedlenie w kulturze przyjemności. Teraz klubów były miejscem tańczyć, słuchać piosenek popularnych artystów świata. Nawet wtedy, instytucje te wywołały kontrowersje. Ktoś ostro protestował przeciwko takim spędzania wolnego czasu, inni wspierać i rozwijać go.

W tym czasie w Ameryce i Europie nocnego został wyhodowany na zupełnie nowy poziom. Teraz wszystkie zaawansowane kluby używany najnowszy rozwój stworzyć światło i efekty dźwiękowe.

Z biegiem lat, elementy te stają się dostępne dla rosyjskich mieszkańców. Nowoczesne konkurencja zmusza do ciągłego rozwoju, wymyślanie nowych trendów i formy zaangażowania klienta. Aby to sprawdzić, można po prostu dowiedzieć się więcej o klubie nocnym „Crazy Daisy” (Moskwa). Zdjęcia z partii pozostawia żadnych wątpliwości.

przedstawiciele gwiazdowe

Do tej pory taka dorosła rozrywka znaleźć swoją niszę w przemyśle rozrywkowym. Na świecie co noc otwarte tysiące klubów nocnych, z których niektóre zasługują na uważany za najlepszy.

Wiele międzynarodowych przedstawicieli tych instytucji nie wyszedł daleko poza nasze zwykłe postrzeganie. Na przykład, klub nocny Greenvalley, znajduje się w Brazylii – rozległy obszar, który działa nie tylko bary i parkiecie, gdzie można cieszyć się piękną przyrodę i jezior. Zapewnia – luksusową restaurację i przytulny salon.

Wykorzystywane do stron, każda zaciszne miejsce z dużym obszarze. Tak więc, w londyńskim klubie Fabric została odkryta w opuszczonym magazynie. Unikalną cechą tego miejsca – wibrujący parkiecie. Ścisły dress code nie jest tu jedynym warunkiem koniecznym – większość i dostępność dokumentów.

Nie każdy ma okazję odwiedzić takie miejsca gwiazdowy, ale można znaleźć doskonałe odpowiedniki w domu. Potwierdzeniem tego – klub „Crazy Daisy” (Moskwa). Zdjęcia umieszcza jasny i wyrazisty, ale nie będą one w stanie przekazać niesamowitą atmosferę, w której nie można nie zakochać.

niezapomniane imprezy

Jeśli przed nocnym jest to miejsce, w którym po prostu bardzo zadowoleni z muzyki, popijając whisky, dzisiaj na pierwszym miejscu poszedł tańczyć. Organizatorzy najlepszych stron są w stanie dać ładunek niezapomnianych emocji.

Jest to niemożliwe, aby ocenić klub nocny, nie wiedząc, jaki rodzaj muzyki jest on wykonywany. Najbardziej popularne dzisiaj:

  • r'n'b;

  • Rolka skalnego;

  • dom;

  • postępujące;

  • elektryczne;

  • trans.

Szczególnie popularna strona, która zaprosiła znanych didżejów. Nawiasem mówiąc, bez tych ludzi nie można zrobić jednego noc w klubie. To do nich w większości przypadków zależy od nastroju, który będzie rozstrzygający.

DJ może pracować z wąskim kierunku muzycznego, lub, jak w „Crazy Daisy” (Moskwa), aby podnieść różnych stylów każdy gość otrzymał swoją część pozytywna.

Ponadto wszystkie występy towarzyszą niewiarygodnie pokaz świetlny, który dodaje koloru i życia każdej ze stron.

Tętniąca życiem noc Moskwa

Jak w przypadku każdego dużego kapitału państwowego, miasto słynie z życia kulturalnego, zarówno w dzień jak i po zachodzie słońca.

Po zakończeniu pracy w biurach, pozostawiając uniwersytety, młodzież i osoby starsze udać się do miejsca, w którym można zapomnieć o trudnościach, aby cieszyć się muzyką i relaks z przyjaciółmi.

Dla kogoś takie miejsce staje się przytulne kawiarni lub restauracji, ktoś jedzie hałaśliwym firmy i idzie do klubu nocnego.

Duża różnorodność takich miejscach daje wyboru. Po pierwsze, każdy stara się wyróżniać z tłumu, wybrać konkretny kierunek muzyczny i prowadzenie koncertów. Po drugie przyciągnąć klientów różne promocje i rabaty.

Można wybrać miejsce, w którym będzie wygodny i naprawdę zabawne. Jeżeli jesteś fanem różnych koktajli i ruchliwej atmosfery, tylko dowiedzieć się, gdzie klub nocny „Crazy Daisy” i przejść w poszukiwaniu przygody.

Byłbyś zaskoczony, jak różnorodny i wyjątkowy może być kapitał.

Miejsce dla szalonych osiągnięć

Nawet jeśli nie jesteś mieszkańcem Rosji, ale planuje odwiedzić kraj, należy podać harmonogram jednego wartościowego miejsca. Cudownie jasny i niezapomniany Państwa pobyt będzie w „Crazy Daisy” (Moskwa).

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić – jest zapomnieć o kompleksach, oprócz strachu i być gotowi na nowe przygody. Ten nocny klub to nie tylko jego nazwa. Jednym z frytkami były i pozostają szalony taniec na barze.

W celu uwolnienia gości, wszystko jest tutaj. Przede wszystkim aktywny, towarzyski dziewczyna pracuje w barze. Brak kurtki i spodnie, tylko szorty i bluzkę z dekoltem tłoczenie – że ich mundurów pracy. Oni są zawsze chętni do dzielenia się ich nastrój i pokazać jak prawidłowo zapalają się na imprezach.

Zdjęcia z tej instytucji wielokrotnie spadł na łamach magazynów modowych i publikacji internetowych. Inną cechą klubu można uznać za ogromną ilość napojów alkoholowych. Tutaj można znaleźć koktajl na każdy gust: strzały (napoje, chugging) i Long (połączenie kilku rodzajów alkoholu, który może powoli łyk rury).

Następny poznamy więcej szczegółów na temat „Crazy Daisy”: adres w Moskwie, telefony i udostępniać najlepsze miejsca.

To jest miejsce, gdzie można zapomnieć o nudnej codzienności i problemów, aby zanurzyć się w atmosferze nieokiełznanej radości i pozytywnych.

Promocje, pokazy w „Crazy Daisy”

Aby otrzymać jedną z najlepszych partii w stolicy Rosji może być całkiem proste. Wymaga to, że już zwrócił osiemnaście. Ale w tych dniach, jak w piątek i sobotę, gdy takie miejsca cieszą się dużą popularnością, a tych, którzy chcą wystarczająco odpocząć, by stać się znacznie niższy próg wieku do nocnego klubu „Crazy Daisy” (Moskwa), wyznaczonego na poziomie nie mniej niż dwadzieścia jeden lat.

Jeśli przyszedł z wiekiem, uważają się bardzo szczęśliwy. Jedną z najfajniejszych klubu – to „Szalona likwidacja”. W każdą niedzielę można wybrać dowolne drinki i koktajle w nieograniczonej liczbie zaledwie sześćset rubli (około 9 $). W poniedziałek, nieco ponad połowę kwoty powyżej wyrażanym każdy użytkownik może kupić aż sześć napoje whisky powiększonej cola.

Niezapomniane programy odbywają się tu prawie codziennie, a raczej noc. Ale jeśli udało się dostać do klubu w dowolnym wakacje, dostaniesz podwójną dawkę przyjemności.

Ponadto, tutaj można zaspokoić głód jest inny – emocjonalny.

Raz odwiedził klub „Crazy Daisy” w Moskwie (adres z których dowiesz się więcej), chcesz wrócić tu ponownie i ponownie.

Opinie patronów

Kiedy planujemy mieć dobry czas i relaks, a następnie przede wszystkim polegać na osobistym doświadczeniu, a drugi – zadzwoń na opinii znajomych. Jeśli podróżujesz po raz pierwszy w takiej instytucji jak „Crazy Daisy” (Moskwa), użytkownik będzie w stanie podać bardziej szczegółowych i dokładnych informacji. Jak pan wie, że nie może być idealne dla każdego. Każdy ma swoje własne opinie, preferencje i szczegóły, które powodują nieprzyjemne odczucia. Oczywiście, może się zdarzyć, że trzeba czekać na kelnera lub muzyki to nie spodoba, ale to wszystko jest wyłącznie indywidualnie.

Większość odwiedzających klubu są tak zadowoleni, że polecam to miejsce każdemu, kto chce jasne wrażeń i gotowy na trochę szaleństwa.

W celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, najlepiej jest rezerwować stoliki w instytucji noc wcześniej. Najbardziej popularne ma swoją cenę, w czasie wakacji, aby dostać się do miejsca bez rezerwacji może być bardzo problematyczne.

Z zaznaczonych zalet:

  • Miła atmosfera.

  • Zapalającymi personel.

  • Muzyka z różnych kierunków.

  • Duży wybór napojów i przekąsek.

Adresy i kontakty szkoły w Moskwie

Jeśli nie wiesz, gdzie „Crazy Daisy” w Moskwie, informacja ta incydentalnie. Główną rzeczą, którą musisz wiedzieć: bar w stolicy nie istnieje w jednym rozwiązaniu. Ze względu na popularność i odwiedzających miłość może teraz wybrać smak trzech instytucji.

Pierwszy bar usytuowany jest przy Bolshaya Dmitrovka, itp 23/1 .. W celu wyjaśnienia szczegółów zlecenia lub wykonania stołu, można skontaktować się z menedżerem o takich Telefon: +7 (495) 139-25-48; +7 (495) 139-25-49.

Kolejnym punktem, który otwiera swoje podwoje trochę zuchwały i ekstrawagancki klub – to Sretenka, 21/28 itp … Ich kontakt Telefon: +7 (495) 632-99-52.

Inny adres „Crazy Daisy” w Moskwie jest następujący :. Turgieniew Square, 2. zadzwonił menedżer może być następujący numer: +7 (495) 641-34-44.

Jeśli jesteś poza Federacji Rosyjskiej, zawsze można skontaktować się z przedstawicielami klubu przez e-mail: [email protected]mail.com. Będziesz odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie pytania.

Teraz już wiesz, co to prawdziwy klub i czego oczekiwać od nieprzespanej nocy spędzonej w miejscu, gdzie zawsze jest święto. Byłem tam raz, nie będzie chciał wrócić raz wielkie firmy i cieszyć się nocny świat zabawy i relaksu.