421 Shares 9599 views

Przetarg twarogowe nadzienie do naleśników

Zazwyczaj twaróg naleśniki przygotowuje proste. Wymaga to tylko połączyć wszystkie składniki i wymieszać je. Jak na naleśniki, a następnie zrobili klasyczny sposób z mlekiem. Kiedy produkt musi uzyskać dużą średnicę (w garnku) i bardzo cienkie.

Jak gotować skrzepu?

Większość gospodyń przygotowania nadzienia do naleśników, stosując całkowicie różne składniki i dodać je do oka. Jednak dość często, że doświadczenie prowadzi do tego, że deser nie jest bardzo smaczne. Dlatego podczas jego przygotowania zaleca się ściśle stosować się do zasad recepty. W tym artykule przedstawimy wam kilka sposobów, aby utworzyć nadzieniem serowym. Który z nich wybrać – to do ciebie osobiście.

Klasyczne nadzienie do naleśników

Aby dowiedzieć się, jak przygotować klasyczne Twaróg nadzienie do naleśników, znany wielu gospodyń domowych. Po użyciu ona wykonana wyśmienite desery nawet nasze matki i babki. Jeśli nie posiadają te informacje, będziemy dostarczać go teraz.

Dlatego też produkty:

 • tamtejsze ziarnisty biały (suchy) – 300 g;
 • małe jajko – 1 szt;.
 • Duża cukru – 4 dużej łyżki;
 • wanilina – schepotochka.

Przygotowanie składników

Aby twaróg napełniania do naleśników okazało się smaczne, ale produkt tłuszczu mlecznego muszą być zakupione do jego przygotowania. Idealny przykład wykonania NIEOCIOSANY skrzepu. Należy umieścić w blenderze i mieszanki na najwyższych obrotach. W tym przypadku, należy mieć dość gęstą i bujną masę mlecznego.

farsz gotowanie

Po ser jest bita przez blenderze należy dodać do małego jajka kury i duży cukier. Kolejne składniki niezbędne do powtórzenia procedury mieszania. W rezultacie, należy uzyskać bardzo bujne i przewiewne pasty twaróg.

Jak rzeczy produktu?

Wypełnienie Ser naleśniki nie może być zbyt płynny. W przeciwnym razie może wyciekać poza podstawy.

Otrzymaną masę należy położyć na produkcie, a następnie zawijany w dolną krawędź do napełniania. Dalsze wymaga on również zginać lewej i prawej strony na środku naleśnika. Następnie jednostka należy zwinąć do góry. W tym przypadku, należy mieć schludny prostokątną kopertę. Następnie Półwyrób może być usunięta w zamrażarce lub lodówce. Przed użyciem, może być ogrzewana w kuchence mikrofalowej, w piekarniku lub na patelni. Podawaj do stołu delikatność zaleca się przy filiżance kawy lub herbaty.

Smaczne twaróg i napełniania banan

Ta opcja jest nadzienie do naleśników szczególnie dla dzieci, które mają słabość do słodkich i miękkich bananów. Należy zauważyć, że dla jego przygotowania wystarczy tylko pięć minut.

Tak więc, musimy:

 • tamtejsze ziarnisty biały (suchy) – 250 g;
 • gęstej śmietany – 2 duże łyżki;
 • Duża cukru – 2 duże łyżki;
 • Banany miękkie (może być przejrzalych) – 1 lub 2 części. (Do smaku);
 • wanilina – schepotochka.

Sposób wytwarzania

W celu okazały się wyśmienite twaróg z bananów, na jego przygotowanie powinno być stosowane tylko dojrzałe i owoce miękkie. Mimo wszystko, jeśli zastosujemy niedojrzały produkt zielony, masa otrzymywanego mleka mniej pachnące.

Tak więc, do wytwarzania nadzienia musi stanowić ziarnisty skrzepu w misce i rozciągają się do stanów pasty tolkushkoy. Jeśli nie chcesz, aby przeprowadzić ten proces ręcznie, zaleca się użycie miksera lub blendera.

W przyszłości trzeba dodać do twarogu i gęstej śmietany i świeżego miękkiego banana i dużą cukru. Wlej masa powinna schepotochku wanilina (opcjonalne). Następnie, wszystkie składniki muszą ponownie napiąć. W rezultacie, musisz pachnący pastą twaróg z wyraźnym smaku banana.

Jak korzystać?

Delikatny twaróg z bananem służy do wypełniania naleśniki dokładnie taki sam sposób, jak w pierwszym przepisie. Tak więc staje się bardzo gęsty, słodki masa nie wypływa poza produktu nawet po podgrzaniu w kuchence mikrofalowej, piekarnik lub patelnia.

Sajgonki na śniadanie

Ser jest doskonały słodki farsz wypełnione naleśnik, który jest gotowy do służył jako smaczne i obfite śniadania. Aby masa mleka stała się bardziej słodki, zaleca się, aby dodać duże i ciemne rodzynki. Ale wszystko po kolei.

Do napełniania, potrzebujemy następujące składniki:

 • ziarnisty biały (suchy) tamtejsze – 250 g;
 • gęstej śmietany – 2 duże łyżki;
 • Duża cukru – 3 duże łyżki;
 • rodzynki duże ciemne – około 50 g (smak);
 • cytryna – ¼ owoców.

Sposób wytwarzania

Wszystko słodki twaróg sporządzone według tej samej zasady. Po pierwsze, produkt mleczarski przeniesiono z mieszadłem do uzyskania jednolitej masy, a z nim jest umieszczony blisko gęstej śmietany i cukru. Wymieszać składniki z łyżką, należy je odstawić.

Deser okazało zwłaszcza pachnącą farszu trzeba dodać plasterek cytryny. Ale po pierwsze, jest on zobowiązany do mielenia w blenderze razem ze skórą. Wymaga to również dobre pranie z ciemnymi rodzynki i parzone z wrzącą wodą. Następnie jest on ponownie suszony i taśmy wypłukać całą wilgoć.

Pod koniec słodkiej masy twarogu należy położyć pokruszony cytryny i vzbuhshy rodzynki, a następnie dokładnie wymieszać. Po tym, do napełniania mogą być bezpiecznie stosowane do wytwarzania smacznych nadziewane naleśników.

Robimy deser twaróg z jabłkiem i cynamonem

Twaróg i napełniania jabłko cieszył się nie mniejszą popularnością u dzieci niż masy mlecznej z bananów.

Do jego przygotowania następujące składniki mogą wymagać od nas:

 • ziarnisty biały (suchy) tamtejsze – 300 g;
 • gęstej śmietany – 2 duże łyżki;
 • Duża cukru – 1 duża łyżka;
 • słodkie soczyste jabłka – 2 szt.;
 • cynamon, siekane – 1/3 łyżeczki;
 • ciecz miodu – 2 duże łyżki.

przygotować składniki

Przed gotować farsz takie powinny być traktowane z dojrzałych owoców. Jabłka muszą obrać i usunąć skrzyni nasiennej. Potem trzeba trzeć na dużej tarce. Następnie następuje bicz suchy wiejski twaróg miksera do uzyskania jednolitej masy.

Proces wytwarzania Etap napełniania

Przygotowywanie produktów mlecznych i owoców, należy je dołączyć do jednej miski i dokładnie wymieszać. W przyszłości na składniki chcesz dodać gęstej śmietany i dużą cukru. Również pod względem smaku i zapachu do nadzienia jest konieczne ustalenie pokruszony cynamon i płynnego miodu. Po zmieszaniu wszystkich składników należy mieć dość słodki i pachnący masę. Niania placki natychmiast zalecanych po przygotowaniu. Jeśli stand-jabłko twaróg masa w bok, owoc może stać się czarny i psują wygląd deseru.

Przygotować pikantny farsz do naleśników

Przed dokonaniem skrzepu, myśleć nad tym, co produkt w końcu chcesz: słodkie lub pikantne. Aby przygotować deser pierwsze, można użyć dowolnego z powyższych receptur. Jeśli chcesz uzyskać pikantne danie, a następnie zwrócić uwagę na następującą metodą.

Tak więc, musimy przygotować pikantny farsz:

 • kwaśny sera 15% tłuszczu – 250 g;
 • Papryka słodka – 1 szt;.
 • świeża pietruszka i koper – za niewielką paczkę;
 • ząbki czosnku – 2 kromki;
 • sól, pieprz i papryka słodka – dodaj do smaku;
 • marynowane grzyby – około 180 g

przygotować składniki

Przed formie naleśników z pikantnym nadzieniem, należy przygotować wszystkie składniki. Po pierwsze, należy umyć papryki słodkiej i oczyścić z nasion i łodyg. Następnie spuścić solanki marynowanych grzybów i umieścić je w misce blendera.

farsz gotowanie

Dodawanie pieczarki paprykę, wszystkie składniki powinny być zmielone na miazgę z dużą prędkością. Po tym, wymagane jest, aby dodać kwaśną tłuszczu ser, pieprz, paprykę i sól. W efekcie, ponownym wymieszaniu, należy uzyskać wiele pachnące ostry.

Poprzez przeprowadzenie tych czynności są prawie gotowe do wprowadzenia farsz należy wcierać ze szczypiorkiem i posiekanych świeżych ziół. Nawiasem mówiąc, pietruszka i koper lepiej posiekać ostrym nożem, a nie blendera.

naleśników nadziewanych

Po wytworzeniu pikantne ser nadzienie może rozpocząć farszem naleśniki. W każdym produkcie należy umieścić na pełnym dużą łyżką gładka. Owinąć produkt ciasto trzeba dokładnie w taki sam sposób, jak opisano w pierwszej receptury.

Należy zauważyć, że taki smaczne placki uzyskane poprzez połączenie słodkich i słonych dodatków do ciasta.

Jak przechowywać półprodukty?

Kiedy sajgonki zrobiłeś dla przyszłości, mogą być zamrożone. W tym celu należy umieścić na półprodukt arkuszu, pozostawiając odległość między nimi (2-3 cm). Po produkty twardnieć, można je umieścić we wspólnym worku i przechowywany jako taki w zamrażarce trzech miesięcy.

Następnie być nadziewane placki podgrzać w rondlu, smarowanego kuchenki gazowej lub kuchenki. Również niektóre gospodynie umieścić mrożonek w kuchence mikrofalowej.