335 Shares 9038 views

Akinshin Oksana: filmografia Rosyjska gwiazda


Aktorka Oksana Akinshin – ohydnej osobowość. Niewątpliwie utalentowany, inteligentny, nietolerancyjny i bezpośrednio przed faux pas. Jeśli film zaangażowany Akinshin, a następnie znajdziesz mieszaną intrygujący spektakl. Ten artysta jest w stanie, jak żadne inne, aby stworzyć atmosferę na ekranie największą szczerością i intensywności psychologicznej.

zawsze inne

Filmy z Oksana Akińszyna – żywe zakres przemian stworzonych przez bohaterek z kątowym bezkompromisowej nastolatka w filmie „Siostry” dla kobiecych i seksownych zastosowań w musicalu „kolesie”. Z każdego obrazu, który ucieleśnia aktorkę na ekranie, zawsze napiętą czekając na jakiś szalony działania. Że jest to w prawdziwym życiu – ekstrawagancki i atrakcyjne, rozsądny i odważny.

Akinshin Oksana: Filmografia początku 2000s

Jej debiutancki pamiętać wszyscy, którzy mają pasję do sztuki, ciążących na Arthouse. Mimo że film Bodrov Jr. „Sisters” (2001) i nie jest w pełnym znaczeniu tego modelu tej kategorii pod względem stylu, artystycznej projektu, odlewanie i ścieżek dźwiękowych, że to jest dość blisko. Trzynaście lat Oksana, najwyraźniej, grał w samym filmie, z tą tylko różnicą, że nigdy nie był pasierbica gangster i nie doświadczyć takich przygód z pościgów i pistoletów. Dorastała w rodzinie zamożnego Petersburgu, z dala od kina (matka – Księgowa, tato – mechanik). Podobnie jak wielu jej rówieśników, studiowała taniec w kręgu twórczej dzieci. Odlewanie filmu „Siostry”, który zwrócił długie kolejki chętnych do wycofania się z pretendentów Sergei Bodrov do głównej roli, Akinshin, jak zwykle, przyszedł przez przypadek. Bodrov próbuje odnaleźć tożsamość młodej, niezależnej i silnej poglądach, nie konformista, a nie grzeczna dziewczynka. Osiem Dean grał Katya Treść, do roli matki siostry bez wahania wybrał Bodrov Oksana Akinshin. Filmy, w których jej postać jak zdesperowany i czuły, rozpoczęła się po wydaniu „Sióstr” pojawiają się jeden po drugim. I do tej pracy „Siostry” zdobył nagrodę „dla najlepszego duetu aktorskiego”.

Lily – nie zawsze

W 2002 roku nastąpił wzruszający dramat szwedzki reżyser Lukas Moodysson w „Lilya zawsze” przy kasie. Główną rolę został zaproszony Oksana Akinshin który lubił Moodysson w „siostrą”. Tutaj, aktorka pojawiła się w formie szesnaście dziewcząt Lily, matka opuszczony sami sobie. Na bohaterki i tak trudny, uparty charakter, jest organicznie nie toleruje obłudy i fałszu, jej relacje z rodziną i kolegami są bardzo skomplikowane, a to nigdzie nie znajdzie poparcia. Jedyna inna i wzruszająca miłość Lily stała się Sirota Wołodia, ale idzie popełnić samobójstwo po oszukani Lily poszła do Szwecji dla ducha lepszego życia. Rola, oczywiście, nie powiodła się aktorka. Wśród nagród otrzymanych przez obraz na festiwalach, istnieją dwie nagrody dla najlepszej aktorki zdobyła ich Akinshin Oksana. Filmografia młody artysta, jest jednak całkowicie zawarte znaki z trudnego życia w trudnych warunkach. W filmie Andreya Proshkina na powieści Vladimira Zheleznikova ćmy „Gry” aktorka otrzymała rolę podobnym tonie – zagrała dziewczynę, wiernie i ofiarnie kochający bohater muzyk kości, które jej nie odwzajemnić. Holenderski film „Południe” w 2003 Akinshin realizuje tę samą rolę – niefortunne emigrant, samotną matką, mieszka w Holandii nielegalnie Zoe. Aktorka zaniepokojony i przestał przyjęcia oferty do odegrania w podobnych rolach.

ryzykowny rola

W 2004 Oksana ominęło okazję zabłysnąć w roli awanturnika ekstrawaganckim Estery w filmowej adaptacji Romana Akunina „państwo Pocieszyciel”, ponieważ nie przyjść do pracy pierwszego dnia zdjęć. W tym samym roku Akinshin błysnęło jasne jak Irina w nieskompensowanego detektywistycznej przygody „Krucjata Bourne'a”. Fantasy Nikolaya Lebiediewa „Wilczarz of Grey Dogs” (2006), zagrała w knesinki postaci (coś jak księżniczka) Eleni, i to była całkiem inna rola. Silnej woli, kruche, odważny i zręczny wojownik dziewczyna budzi szacunek i podziw publicznego. Film, choć nie podoba się krytykom, pomyślnie przeszedł przez ekrany kraju, a na pewno nie ostatnią rolę odgrywaną przez fakt, że uczestniczyła Akinshin Oksana. Filmografia aktorki uzupełniane wspaniałą postać, która pojawia się na ekranie migającej muzyczną Valeri Todorovski „kolesie”. Tutaj dojrzał i urocze dziewczyny grał reprezentatywne nonkonformista młodzieży 50-tych ubiegłego wieku. „Redneck”, trzymając się ortodoksyjnych ideologicznych jednostek partii w stylu życia i odzieży, chłopaki przeciwieństwie wolnej myśli głośno i kolorowe stroje.

Ostatnie prace w filmach

Film Petera Buslova „Wysocki. Dziękuję za żyjących „(2011) na podstawie scenariusza Nikity Vysotskogo spowodował mieszane reakcje. Obraz zebrał ogromną liczbę widzów, a jednocześnie została oceniona negatywnie przez wielu znanych ludzi sztuki. Działając jako część filmów okazało wspaniały: Andriej Panin, Leonidov Maxim, Urgant Ivan, Smolyakov Andrey Bezrukov Sergey Akinshin Oksana. Filmografia ostatni świeciły nerwowy i wzruszającą rolę wielkiego poety Tatyana Ivleva dziewczyną, która była pierwowzorem prawdziwej osoby (Oksana Afanasyeva) i jednocześnie reprezentował uogólniony obraz wszystkich miłośników Wysockiego. Rok później zagrała w komedii „8 pierwszych randek. W historii jej bohaterki – wiodący rozmowa pokazuje Faith – uporczywie uparty los przynosi weterynarii Nikita. W sequelu filmu „8” pierwszymi rozwód bohaterów bezskutecznie próbuje wyjechać. Filmy – tylko część kinobiografii Oksana Akińszyna, wystąpili już ponad 20 taśm. Ostra charakterystyczny i subtelna psychologia aktorki – gwarancja, że będzie naprawdę gwiaździste przyszłość.

Pozostaje dodać, że Oksana, który zasłynął na osobistych przednich jasnych powieści, podnosząc dwa piękne synishek – Philip i kości.