407 Shares 4281 views

Jak usunąć aplikacje systemowe w „Android” przez komputer, bez route-praw?

Dość często z telefonu komórkowego biegania „Android” jest ustawiona wiele użytecznych programów na pierwszy rzut oka. Przyczyn może być wiele: od prostej ciekawości, pragnienie, aby jego urządzenie supergadzhet. Po pewnym czasie, w zależności od możliwości urządzenia, pamięć wewnętrzna zabraknie. Aby zwolnić go, chcesz coś usunąć. I jako zestaw programów są zwykle przepraszam widok zamienia standardowe i nieużywanym systemie. Powstaje pytanie: jak odinstalować aplikacje systemowe na „Android”.

Usuwanie aplikacji systemowych

Pierwsze działania w celu usunięcia wszelkich standardowej aplikacji pokazuje, że nie ma do tego prawo. W rzeczywistości, „Android”, jak każdy system operacyjny, istnieje podział praw. Większość dostaje pełny dostęp tylko administrator. Tutaj administrator nazywany route-praw. Z angielskiego „root” tłumaczone jako „root”. Czasami są one nazywane korzeń.

Okazuje się być usunięte z „Android” wszystko, co jest potrzebne, trzeba dostać te super-prawo. Rzeczywiście rutirovanny Telefon pozwala robić ze wszystkim, co dusza zapragnie. Jednakże, zanim pojawi się możliwość, że ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego takie ograniczenie jest narzucone. Fakt, że niedoświadczony użytkownik, z pełnym dostępem do ustawień systemowych, które można bardzo łatwo przekształcić swój telefon w prosty cegły. Tak więc, zanim zdecydujesz się na temat odinstalowywania aplikacji systemowych na Androidzie, trzeba myśleć o tym, czy jest to naprawdę konieczne.

Istnieje kilka sposobów, aby zawsze rozwiązać problemy. W tym przypadku istnieje również kilka z nich:

1) Zastosowanie systemu pozostaje niezmienione, tak jakby były one zamknięte, więc jest poprawne.

2) w dół z ograniczeniami – jest odprowadzana wszystko, co nie podoba, i mogą one być rozwiązywane na miejscu, co robić dalej.

3) Szukamy obejście do niczego i nie łamiąc system i usunąć niepotrzebne na pierwszy rzut oka program.

Aby zdecydować się na proste pytanie, jak usunąć aplikacje systemowe w „Android”, należy najpierw zrozumieć, co zwykle robią.

Główne aplikacje systemowe

System operacyjny „Android” został stworzony w oparciu o Linux i ściśle związana z Google. Dlatego niemal wszystko, co jest związane z „Google” jest standardem. Ten Gmail, a także usługi wyszukiwania z Google Play, syntezator mowy oraz wszystko o kartach. Ponadto do systemu podstawowego obejmują gry rynkowej, You Tube, a także oprogramowanie, które wykonuje funkcje telefonu. Po usunięciu ostatniego z telefonu komórkowego po prostu przestaje być.

aktualizacje pogoda, kalendarz, budzik i harmonogram są również ogólnoustrojowe i żadne szczególne prawa, które nie mogą być usunięte. Jeśli pytanie, w jaki sposób usunąć aplikację systemową na „Android”, odpowiedział twierdząco, pierwszą rzeczą, którą trzeba myśleć – to jest kopia zapasowa danych. Tzw «powrót do góry». Ale nawet jeśli tak się nie dzieje, a następnie uzyskać wyjściową bezczynności smartfona, nie rozpaczaj. W Internecie można zawsze znaleźć niezbędne pliki dla standardowych aplikacji systemowych.

Warto zauważyć, że różne wersje Androida zapewnia inną liczbę oprogramowania systemowego. Starsza wersja, tym bardziej takie narzędzia rośnie. Wielu z nich są naprawdę potrzebne i poprawić ogólną niezawodność i wygodę. Kwestia przydatności każdego programu to do właściciela. Większość aplikacji są bezużyteczne wersje testowe aplikacji gier, które po pewnym czasie lub osiągnie określony poziom zaczynają żądać zapłaty.

Usuwanie bez route-prawa

A jednak, jak usunąć aplikacje systemowe w „Android” bez route-praw? Cuda, jak mówią, nie zdarza. Więc w tym przypadku, z wyjątkiem hacking, nie można zrobić. I za to, że istnieją aplikacje skorzystać z „Android”, co powoduje, że system wierzyć, że prawa użytkownika root w rzeczywistości. Jednym z takich sieci jest Debloater. Aby z niej skorzystać trzeba komputera osobistego.

Kolejność operacji podczas korzystania Debloater jest dość prosty:

1. Sam program jest zainstalowany na komputerze, który ma już niezbędne sterowniki dla smartfonu.

2. Po tym pierwszym okresie użyteczności, a dopiero potem podłączyć telefon komórkowy.

3. Naciśnij przycisk, a Debloater pokaże listę wszystkich zainstalowanych aplikacji na smartfonie.

4. Wybierz te, które chcesz usunąć, i produkować zniszczenia – będzie to ostatni krok.

W tym pomocny we wszystkich użyteczności względami ma kilka ważnych ograniczeń. Z łatwością usuwa wszelkie aplikacje systemu Android smartphone tylko „” wersje 4.4 i powyżej. Aby zrobić to samo we wcześniejszych systemach wymaga dostępu root.

Więcej opcji usuwania aplikacji bez dostępu do korzeni

Wydaje się, że może być prostsze niż usunąć pliki systemowe smartphone z komputerem. Podłącz urządzenie, otwórz menedżera plików i po prostu usunąć niepotrzebne programy, które mają apk wewnętrzny i .odex. A pytanie brzmi – jak odinstalować aplikacje systemowe na „Android” przez komputer, rozwiązany w sposób pozytywny. Ale rzecz w tym, że bez specjalnych praw, menedżer plików nie będą wyświetlane nie tylko niezbędnych plików, folderów, a nawet system, w którym wszyscy są.

Jak uzyskać uprawnienia root

Przed szukać opcji , aby uzyskać uprawnienia superuser powinni zrozumieć, że telefon rutirovanny traci gwarancji producenta. Jeśli jednak wszystkie wątpliwości tyłu, po prostu trzeba znaleźć program, który ma włamać. Tak duża liczba narzędzi, które stale rośnie. Po tym wszystkim, aby uzyskać prawo Route-większość użytkowników chce urządzeń opartych na „Android”. A popularność tego systemu z powodzeniem zasłużył.

Z Route-prawa, nie będzie już zadać bolesne pytanie: Jak odinstalować aplikacje systemowe na „Android”. Oto prosty sposób używania telefonu programu rutirovaniya SuperOneClick. Procedura jest bardzo podobna do hakowania „Android” za pomocą Debloater, omówione powyżej.

1. Pobierz i zainstaluj program, SuperOneClick.

2. Zainstaluj sterownik dla urządzenia, do którego chcesz uzyskać prawach roota.

3. Wyłącz komputer oprogramowanie antywirusowe, czy trzeba dodać program do listy wyjątków. Anti-Virus będzie zobaczyć zagrożenie dla komputera jako intruza, program działa na luk znalezionych w kernelu Androida.

4. Działa SuperOneClick.

5. Połącz rutirovaniya wymagane dla telefonu komórkowego. Wstępnie skonfigurowane urządzenia muszą znaleźć element „rozwoju”, aw nim umieścić zaznaczenie w „Debugowanie USB».

6. Przycisk główny program – i to wszystko.

Usuwanie aplikacji systemowych z uprawnieniami roota

Jeśli masz rutirovanny telefon, kwestia jak usunąć aplikację systemową na „Android”, przestać się martwić. Ale nie wszystko jest takie proste. Nawet z uprawnieniami administratora, zwykli menedżer plików aplikacje systemowe remove nie będą działać. Aby to zrobić, trzeba zainstalować dodatkową specjalną aplikację. Niektóre z najbardziej popularnych narzędzi: Korzeń Explorer, Root App Remover.

Jedną z cech wykorzystujących Korzeń Explorer jest to, że automatycznie usuwa pliki z rozszerzeniem apk i pokrewne im .odex. Jednocześnie może być czasem „ogony” zdalnej aplikacji systemowych. W tym przypadku, to pomaga twardy reset urządzenia.

Aby zrozumieć, jak prawidłowo usunąć aplikacje systemowe „Android”, raz wystarczy, aby zobaczyć, jak program działa z trasą-praw. Zasada takich narzędzi – w tworzeniu listy. Widząc listę wszystkich zainstalowanym oprogramowaniu, łatwo zaznaczyć i usunąć zbędne.

Zwłaszcza smartfony Fly

Jak usunąć aplikacje systemowe w „Android” Fly? W dokładnie taki sam sposób, jak na innych urządzeniach. Najważniejszą rzeczą – ma mieć kierowcę firma Fly żądanego urządzenia. Wśród standardowego stosowania urządzeń firmy można także znaleźć w Google Play Market, Gmail, Google Chrome, jak również planner, kalendarz i kalkulator.

wniosek

Pamięć o smartfonie lub tablecie pracującym „Android” będzie zawsze najsłabszym ogniwem. Po instalacji oprogramowania – po prostu ogromnego tłumu. A odpowiedź na pytanie, w jaki sposób usunąć aplikację systemową na „Android” bez korzeni, będą pobudzać umysły wielu nowych użytkowników.