831 Shares 1336 views

Ile kilometrów od Moskwy do Jarosławia i gdzie się zatrzymać po drodze

Jeśli podróżujesz do Jarosław drogi stale, aż do 280 km od Moskwy do Jarosławia – odległość wam znane, jest łatwy do pokonania gdzieś za trzy i pół godziny. Może nie powinien być w pośpiechu? Na tej trasie znajduje się wiele ciekawych zabytków, że większość ludzi po prostu przejść obojętnie.


Muranovo i Abramtzevo

Co sądzisz, ile km z Moskwy do Jarosławia, przed dotarciem do miejsca przeznaczenia, to jest możliwe, aby zobaczyć pierwsze ciekawych zabytków? Łącznie 51 km autostrady Jarosław jest dwór Muranovo. Po tej ziemi należała do Obolensky – słynnego rosyjskiego książęta. Aby ten dzień pozostał piękny park, w którym kiedyś chodził wielkich poetów Tiutchev i Baratynsky. Dom w Muranovo zachowane i muzealia są bardzo interesujące, nie tylko dla osób zainteresowanych w życiu wielkich twórców, ale także dla ludzi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rezydencji szlacheckiej z 19 wieku. Są stale przeprowadzenie wycieczki i zorganizować różne święta.

Tylko dziesięć kilometrów przebiegu swojej ruchu są dwór Ahtyrka i Abramtsevo. W Ohtyrka Trubetskois żył, a w ich imieniu, przebudowany w stylu empire, raz w pełnej życia kipiącego. Abramtsevo Muzeum jest duży, piękny park i bogata kolekcja ceramiki. Muzeum posiada stałe ekspozycje ciekawych wystaw. Nieruchomości własnością szlacheckiej rodziny Aksakov i po to został kupiony przez znanego kupca Savva Mamontov.

Siergijew Posad

Jeśli dysk jest kilka kilometrów od Moskwy (do Jarosławia więcej prawie 200 km), to jest możliwe, aby odwiedzić Siergijew Posad. Nie jest znany w całej Rosji Trinity-Sergiusz Ławra – sanktuarium prawosławia. widać wspaniała katedra Wniebowzięcia NMP i słynna kopuła w gwiazdy, refektarz, dzwonnicę. The Holy Trinity Cathedral ma piękny egzemplarz "Trinity" Rublowa. W Siergijew Posad wielu hotelach. Można spędzić noc, a rano będzie myśleć, ale z Moskwy do Jarosławia, rzeczywiście można przejść, jeśli nie przegapić czegoś ciekawego.

Pereyaslav-Zaleski

To miasto jest bardzo lubiący Piotra Wielkiego. Nawiasem mówiąc, tu, na jeziorze Plescheevo, zbudował słynną małą łódkę. Obecnie znajduje się muzeum, w którym można poznać historię rosyjskiej floty. W mieście czterech klasztorach, a wszystkie one działają. I choć myślisz, ile km z Moskwy do Jarosławia, można prowadzić, na przykład, przez godzinę, odwiedzić Muzeum Żelaza. On jest nie tylko interesująca, ale również wyjątkowy. W tej chwili nie jest eksponowana 170 Irons – od małych do dużych, a istnieją inne rzeczy życie miasta minionych wieków. Piękne muzeum przewodnicy turystyczni, będą one powiedzieć wiele ciekawych i zabawy.

Rostov-Veliky

Ile kilometrów od Moskwy do Jarosławia w ogóle, a przez Rostów Wielki nie przechodzą. Głównym przedmiotem zamierzonej kontroli – Lokalne Kremla. Nie będzie można podziwiać piękne krajobrazy rosyjskiej natury, spacer po murach Kremla i zobaczyć murale. W Rostowie, dwa słynne monastery – Epiphany Abrahama i Zbawiciel Yakovlevsky.

Nie zapomnij słynne szkliwo. Naturalnie, miasto ma muzeum rybołówstwa. Specjalny sklep znajduje się bezpośrednio w fabryce „Rostov szkliwa”. Asortyment towarów nie jest monotonna, jak właściciele straganów i sklepów w Moskwie. Mamy produkty są bardzo nowoczesny design, ma kreacje w kolorze srebrnym. To nie tylko odbywają się pokaz eksponatów, ale także opanować lekcje w muzeum. Wybitni mistrzowie ujawni wszystkie tajemnice wędkowania.

Jeśli nie wiesz, ile km z Moskwy do Jarosławia, ta informacja jest dla Ciebie – 280 km.