747 Shares 4161 views

Preferuje Ogórek: uprawy sadzonek, lub w otwartym polu?

Czy jest to ulubione warzywo Rosjan niż ogórka? Jest to, że ziemniaki. Ogórki starają się rozwijać każdy właściciel co najmniej małego kawałka ziemi. Innym byłoby zgrać z jego bardzo młodych Zelenets łóżka, a potem je schrupać – nie jest to zabawa?

Ale do tej pory będzie musiał dokładnie pocić. Najpierw trzeba zdecydować, która metoda jest korzystne, aby kultywować ogórek: rośnie sadzonki lub w otwartym polu? Creeping łóżka lub krata? Wszystkie metody są dobre na swój własny sposób. My nie mówimy o celowo uprawy na skalę przemysłową kultury – chcemy zdefiniować ich łóżka. Zwłaszcza, że wszystkie te metody są odpowiednie do uprawy wszystkich dziedzinach, włączając najmniejsze. Oglądając jak sadzić.

Teraz wielu woli ogórek cieplarniany – uprawy kapusty z dalszej uprawy owoców jest możliwe o każdej porze roku i przy każdej temperaturze otoczenia. Na tych miejscach, gdzie lato jest bardzo krótkie i nie można mówić, że uprawa cieplarnianych – ciężkiej potrzebie. Jakie cechy robi to w ten sposób?

Znowu mówimy o prostym teplichke na swojej stronie, zamiast dużych sklepów z modnymi obecnie hydroponice. Oznacza to, że pierwsza wartość jest gleba. Ziemia powinna być dobrze nawożone materii organicznej, pożądane jest, nawet w upadku. Na metr kwadratowy, doprowadza się od 10 do 15 kg próchnicy krowiego nawozu. Najważniejsze – że proces ukończone co najmniej trzy tygodnie, zanim zaczną być sadzone ogórka. Rosnące sadzonki lub nasiona – nie ma znaczenia, gleba musi być przygotowany z wyprzedzeniem.

Po pierwszych sadzonek nie trzeba natychmiast zacząć je wodą lub będą ciągnąć na cienkich szypułkach. Natomiast nadmiernie suchej gleby nie powinny być w żadnym wypadku i na każdym etapie. Szczególnie wrażliwe na wilgoć ogórki brak im podczas dojrzewania owoców. Od czasu do czasu konieczne jest karmić korzenie zaczynające się na etapie drugiego lub trzeciego liścia. Supernatant wiadro wody rozpuszczono 10 g azotanu amonu, sól potasu i superfosfat. Podlewanie umiarkowane – to wciąż syntetycznych nawozów i chcemy się rozwijać przyjazne dla środowiska ogórka.

Uprawa sadzonek jest preferowane przez wielu ogrodników, nawet jeśli łóżko jest uprawiana na zewnątrz. Można je nabyć na rynku, wybierając zdrowe rośliny bez plam na liściach, grube łodygi. Jednak po wylądowaniu na ziemi trochę lepiej zabezpieczeń ogórka. Dorastając w otwartym polu jest bezbolesny, jeśli nasiona zostały posadzone od wiosny. Jednak sadzonki mogą czuć się źle z powodu nocnego spadku temperatury i przeciągi. Dlatego pierwsze dwa lub trzy dni, aby osiągnąć najlepszy kiełków sznurka lub drutu i rzucać shalashika folie. Spowoduje miniaturowego Teplička.

Po kilku dniach filmie można usunąć, to lepiej w godzinach porannych, a nie na podstawie chłodnej nocy. Przyzwyczajenie się do codziennej temperatura jest zwykle na tyle dni. Następnie sadzonki pójdzie do wzrostu.

Teraz, jak tworzyć ogórek batem w przyszłości. Uważa się, że po trzecim prawdziwy liść blaty muszą prischipnut – wtedy zaczyna się aktywny wzrost pędów bocznych, które będą najbardziej owocne. To prawda. Ale wielu żałować zakład i dać go przeciągnąć na – a także uzyskać dobre plony. Jest to nasza wspólna sprawa. Ale to jest lepsze – leżący łodyg lub pończoch na krata – przeprowadził intensywną debatę. Oczywiście, sytuacja nie wpływa na łodyg kwiatowych i zapylenie. Ale za kraty można powiedzieć na pewno: a) zajmują niewiele miejsca; b) są one znacznie bardziej estetyczny; c) z nimi łatwiej zbierać owoce; g) zebranie łóżko na ogórkach poziomej może występować na liście i łodygi, co prowadzi do przedwczesnego roślin więdnięcia. Autor tych wierszy wszystkie sprawdzone osobiście. A ty decydujesz gdzie i jakie miejsce będzie podjąć ulubionej kultury – ogórek. Rosnące sadzonki lub nasiona – nie jest tak ważne, wybierz co wolisz. Najważniejsze – to jest cud, uprawiane własnymi rękami, miłe dla oka i żołądka.