116 Shares 1312 views

Dziesięć powodów, aby wybrać konsultanta Online Onlinesaler

W celu zwiększenia sprzedaży z Twojej strony (sprzedaż biletów), postanowiłem zainstalować go na konsultanta online. Ja dokładnie zbadać wszystkie proponowane programy na organizację konsultacji on-line – od bezpłatnej lub częściowo wolnym Netrox, Prime, RedHelper do licencjonowanych produktów znanych producentów, a znaleźć dla siebie najlepszą opcję.

Wśród wielu usług, moim zdaniem, jest niekwestionowanym liderem OnlineSaler. Program ten spełnia wszystkie potrzeby klientów i operatorów, a we wszystkich aspektach jest przed podobnymi produktami. Każdy z tych produktów ma swoje zalety, ale w tak szerokim zakresie funkcji, takich jak OnlineSaler, nie posiadają żadnego z nich.

Najważniejszą z zalet o których konsultant on-line nie ma sobie równych – możliwość wyboru jakiejkolwiek formy komunikacji (czat, rozmowy wideo, połączenie z serwisu na telefony stacjonarne lub telefony komórkowe). Połączono również telefonii IP. Dzięki mobilnej wersji serwisu, operator może pracować w jakikolwiek Jabber klientów przez telefon.

Drugą zaletą usługi – funkcja inicjowania komunikacji z klientem (zwany także „aktywnego połączenia”), śledzenie jego ruchów i manipulacji. Operator może przeglądać działania klienta, pierwszy zaoferować mu pomoc rozpoczynając dialog, może przekierować użytkownika do prawej strony, podkreślają ważną informację dla niego. To jest rzeczywiście doradca w Internecie może „hold” klientowi „wejścia” na stronie miejsce na zakupy lub do miejsca otrzymania niezbędnych informacji.

Duże znaczenie ma również obecność cech, które zwiększają szybkość reakcji na gościa. konsultant on-line pozwala określić zestaw szablonów odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które znacznie zmniejsza czas konserwacji strona gość bierze obciążenie z operatorem i redukuje błędy. Zwiększyć prędkość komunikacji pomaga również system szybkich linków do odpowiednich sekcji strony i odwiedzającego okazję zapoznać się z wybranym tekstem – w tym przypadku operator może przygotować odpowiedź.

Informacja o odwiedzającego, oferuje usługi, które pozwalają operatorowi przed komunikacji z klientem, aby zrozumieć ich potrzeby i wybrać najlepszą opcję obsługi.

Często istnieje potrzeba przekierować klienta od jednego operatora do drugiego, bardziej lub mniej przepracowany właściwy, ten zasób jest realizowany w całości. Połączenia są kierowane do tych podmiotów, które są wolne lub są odpowiedzialne za pewien obszar pracy. Jeśli z jakiegoś powodu operator nie może odpowiedzieć na pytanie, zawsze może dać mu więcej wykwalifikowanego kolegi.

Równie ważna jest możliwość przeglądania historii dialogu, dzięki któremu operator może pracować, aby poprawić i tworzyć najlepsze algorytmy serwisowych.

Wygodny system zbierania i organizowania konsultant usługi online danych statystycznych pozwala analizować informacje o klientach i jakości pracy operatorów.

Dla tych, którzy mnie lubią, że planuje ustanowić drugie miejsce, a nawet trzecie, ważną funkcję kontrolną rada ze wspólnego centrum (wielodomenowego). Dzięki niej, jeden operator może obsługiwać wiele zasobów.

em> Liczne i różnorodne ustawienia: zdolność do blokowania niechcianych gości; układ filtra, który umożliwia operatorowi pracę z użytkowników, wybrano na podstawie pewnych kryteriów (np terytorialnym); serwis auto – to wszystko zwiększa funkcjonalność i komfort użytkowania serwisu.

Należy również zauważyć, przemyślany interfejs i bogaty wybór przycisków i okien dialogowych.

Już w pierwszych dniach konsultantem on-line OnlineSaler uzasadnione, a nawet przekroczyło wszystkie moje oczekiwania, co pozwala zorganizować prawdziwie wysokiej jakości obsługi klienta. Teraz użytkownicy, którzy wcześniej opuścili witrynę bez znalezienia odpowiedzi na swoje pytania, co bardziej prawdopodobne, aby dokonać zakupu.