162 Shares 6345 views

Michael Borschev: biografia i życie osobiste

Czasami na samym popularność bogatego człowieka ukrywa go, a miliony specjalistów public relations, a chwała jego żony. To, co stało się z młodą aktorką rosyjskiej drażnić Gorshkovoy znanego z serialu „Słabe Nastia”. Jej wybór był Dyrektor Generalny JSC „Tsentrgaz” miliardera Michaiła Borschev. To był człowiek wcześniej niepubliczne, będziemy rozmawiać dalej.


Biograficzne subtelności życia miliardera

Michał urodził się 27 lutego 1968 w Karasuk, znajduje się w regionie Nowosybirsku. Zaraz po szkole, jego rodzina przeniosła się do Leningradu, gdzie rozpoczął naukę w Wyższej Szkole Wojsk Kolejowych i wojskowych Komunikacji Frunze. Ukończył młodego studenta i dociekliwy w 1990 roku.

Jednak, że wyższa edukacja została zakończona dla młodego człowieka. Dokładnie cztery lata później Michaił Borschev przejdzie pomyślnie egzamin wstępny i wszedł Uniwersytecie Stanowym w Ałtaju, gdzie jakiś czas studiował na Wydziale „ekonomii i zarządzania produkcją”.

Dokształcanie Barshchou

Odbieranie dwie obiecujące dyplomy wyższych nie zmniejszyła się w Barshchou pragnienie wiedzy. Na początku 2005 roku, postanowił spróbować szczęścia za granicą i nie nigdzie iść, i prosto do Londynu. To tutaj, w jednym z centrów transeuropejskich, chciał wypełnić luki w wiedzy, a jednocześnie poprawić ich umiejętności dotyczące logistyki i strukturę organizacyjną miejsc postoju w usługach logistycznych dla przedsiębiorstw.

W połowie 2007 roku Michaił Borschev (Zdjęcia można zobaczyć poniżej) jest odsyłany do szkolenia w dziedzinie zarządzania budową. W tym czasie, jako przyszłego miliardera instytucja edukacyjna wybiera Akademia stan zaawansowanego szkolenia i przekwalifikowanie kadr dla budownictwa i mieszkalnictwa komunalnego i kompleksu Federacji Rosyjskiej.

Ponadto, Mikhail napisał osiem papiery i stać się godnym kandydatem nauk ekonomicznych.

Michael Borschev (biografia): aktywności zawodowej

W między szkolenia Borschev ciężko pracował i zdobył swoje miliony. Początkowo pracował w jednym z oddziałów „azjatyckiego holdingu” w Ałtaju. Następnie umieszcza swój zwichnięcie były następujące organizacje:

  • "Altaykredit";
  • AltayBiznesBank;
  • "Tetrapolis";
  • „Instytut Radiofonii i Akustyki nazwie Popov”;
  • agroprombank kredytowej;
  • „Kursk roślina” Battery „i inne.

Te przedsiębiorstwa Mihail Borschev zdobyte doświadczenie, staż i doskonalić swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Barshchou kariera w „Tsentrgaz”

Wysiłki początkujący przedsiębiorca Barshchou nie poszły na marne. Został zauważony wysokich urzędników jednego z największych przedsiębiorstw w mieście Tula „Tsentrgaz”. Wkrótce zaproponowali Michaił Michajłowicz stać Główny doradca dyrektora generalnego organizacji. Jeszcze później został mianowany ma pierwszy zastępca dyrektora generalnego.

Po udanym starcie Mikhail Borschev nawet nadzieję na więcej, ale los postanowił inaczej, a na wiosnę 2005 roku ponownie wzrosła. Tym razem dostał honorowe stanowisko dyrektor generalny „Tsentrgaz” głównym udziałów jest własnością osławionego „Gazprom”.

Co zmieniło się w „Tsentrgaz” wraz z nadejściem Barshchou?

Według większości akcjonariuszy i dyrektorów organizacji, pojawienie Michaił Michajłowicz w „Tsentrgaz” doprowadziła do szeregu pozytywnych zmian i innowacji. Na przykład, Borschev natychmiast zaoferował wydać pełną reorganizację zarządzania przedsiębiorstwem. W końcu, obiecujących przedsiębiorców udało się przekształcić organizację do konkurencyjnego, rentownego i najszybciej rosnącą giganta przemysłowego.

Pod jego kierunkiem następujące punkty zostały wykonane:

  • zoptymalizowane ogólną strukturę sterowania;
  • wprowadziła kilka ważnych systemów (zarządzania kosztami i budżetowanie);
  • certyfikowane systemy zarządzania operacyjnego.

Ponadto, praca z pełnym poświęceniem, Borschev Mihail Mihaylovich (jego biografia jest w tym artykule) przyniósł spółce znaczące zyski. Dla porównania, na długo przed pracą przedsiębiorcy w dochodach przedsiębiorstw organizacji był tylko niektórych trzech miliardów rubli.

Z jego wygląd natychmiast zysk wzrósł do siedemnastu miliardów. Ponadto, przy pomocy biznesmena szybko zostały skonstruowane i zleciła kilka ważnych gazociągów, na przykład, „LeninskZnamenskAhtubinsk”.

Życie jest miliarder dzisiaj

Obecnie Michael już nie pracuje w „Tsentrgaz”, choć nie ukrywa, że był w tej dziedzinie. Jednak to jeszcze nadal otrzymuje jego dość duże dywidendy jest zaangażowany w działalności własnej i pielęgnuje wiele nowych pomysłów.

W życiu codziennym, nie związane z działalnością, Michael Borschev – aktor, najlepszy gracz w szachy i preferencji, doskonały strzał (MMR), utalentowanym gawędziarzem i sportowcem. Uwielbia jeździć na nartach, bardzo wrażliwe na otoczenie i wymagający od siebie. Na przykład, w jednym roku był w stanie opanować języka francuskiego.

Kilka słów o prywatności Barshchou

Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, że Michaił był kiedyś żonaty oficjalnie i drugi – był w małżeństwie cywilnym. Za pierwszym razem jego wybór był młoda aktorka i była modelka rosyjski Anna Gorszkow. Takich jak ona mówi: „zasnąłem i obudziłem się sławny.”

Ponieważ jest to dokładnie to, co się stało zaraz po jasnej ziemi roli Pauline w serialu „Słabe Nastia”. Jednak przed tą dziewczyną 16 lat już szturmem podium krajowych i zagranicznych. Ale prawdziwa sława przyszła do niej po jej występie w filmie. Później zagrała w takich niezapomnianych filmów jak seria „Zapisz lub zniszczyć”, „Pasażera”, „Two losu – 2”, „Bilet do haremu”, „Dom z lilii” i inne.

Anna i Michał Gorszkow Borschev (zdjęcia z nich patrz wyżej) spotkali się przez przypadek. Słodkie i charyzmatyczny dziewczyna jest tak lubiany Michael, po dość długim procesie zaloty, zaproponował do niej. Tak, i Anna sama przyznała, że Michael stał się jej idealny mężczyzna.

Oto tylko życie rodzinne w bogatego człowieka i młoda aktorka nie miała szczęścia. Dumna i niezależna dziewczyna wybrała karierę i przeciwstawił pomoc finansową mężem i samotniczki życie miliardera żony. Kilka miesięcy po pompatycznym ślub, para rozwiodła się.

Jednak Michael nie był znudzony przez długi czas. Miejsce w jego sercu wziął kolejny Anna, również pracowała w modelingu. Ustyuzhanin i Afonyia wprowadził ich wspólnych znajomych. Po jakimś czasie przyszedł razem i zaczęli żyć razem. Mieli syna Michaela. To tylko ten związek nie był przeznaczony do długo. Małżonkowie, nawet cywilnego, rozstaliśmy. Potem czekał długi proces i skandal. Zgodnie z wynikami sądu Mikhail zastrzega sobie prawo do opieki i wychować syna. Matka też została przyporządkowana drugorzędną rolę i rzadkie godziny odwiedzin.

Oto on, Michael Borschev. Życie osobiste z nim, nawet z dużą ilością pieniędzy, jak widać, nie rozwinął. Ma jeszcze jedno i samotny.