662 Shares 3600 views

Karta kredytowa „Tinkoff”: rysować przez Internet

W zależności od przeznaczenia kredytobiorca potrzebuje pieniędzy, kredytów konsumenckich została podzielona na kilka typów. Najbardziej popularne są:


– wyrazić pożyczek;

– z pilnych potrzeb;

– do reszty;

– do edukacji;

– kabłąk;

– karty kredytowe.

Na ostatnie zostaną omówione w sposób bardziej szczegółowy.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to plastikowe pudełko z logo banku oraz paskiem magnetycznym, który jest związany z rachunku kredytowego klienta. Dookoła świata, produkt bankowy wyróżnia się poważnym konkurentem dla kredytów konsumpcyjnych. Karta ta pozwala na wykorzystanie funduszy banku do zapłacenia kosztów do pewnego limitu. Jego wielkość zależy od poziomu dochodów i jakość historii kredytowej.

W Rosji jest to bardzo popularna karta kredytowa „Tinkoff” problem, który może być tylko w Internecie. Jeśli mówimy o ogólnych statystyk, ponad 130 milionów kart wydano w ciągu ostatnich ośmiu lat, z których większość była kredytowej. To nie jest limit. Dziś dla każdego mieszkańca na świecie mają średnio trzy karty.

Najbardziej popularne są rosyjskie systemy płatnicze Visa i MasterCard. Pozwalają one płacić za zakupy oraz wypłaty gotówki z bankomatów. Co do zasady, można otrzymać kartę kredytową, „Tinkoff platyna”, elektron, klasyczny, złoto i platyna. Każdy rodzaj różnych warunkach, kursów i limitów.

Prawie wszystkie banki pozwalają zrobić więcej oryginalną linię kredytową po pewnym czasie – od 3 miesięcy do jednego roku. Jeżeli w tym czasie będzie regularnie dokonywać płatności na karcie, bank będzie ci ufać bardziej i dać kredyt na dużą sumę.

Jakie cechy karty kredytowej „Tinkoff”?

Zrób karta może być w Internecie. Ponadto każda karta kredytowa ma szereg zalet w porównaniu z gotówką. Pieniądze dostępne na karcie kredytowej, nie podlegają zgłoszeniu podczas podróży za granicą. W obcym kraju, z mapą w kieszeni nie będzie musiał martwić się o wymianę, ponieważ międzynarodowe systemy płatności mogą rozliczyć w dowolnej walucie. Banki tworzyć własne konwersję.

Karta kredytowa pozwala płacić praktycznie wszystkich towarów i usług. Wszystko to sprawia, że można dokonać kartą kredytową i „Tinkoff” – zorganizować pokój w hotelu, zapłacić telefon, obiad w restauracji, bilet na samolot, i tak dalej. W tym przypadku, posiadacze kart mają możliwość uczestniczenia w programach bonusowych partnerów bankowych. Może być i sklepy, i linie lotnicze i klubów, a także wiele innych. Bardzo często odbywają się rajdy różnych prezentów.

Dzięki tej karcie, każdy klient dostaje możliwość zarządzania ich kont przez całą dobę, w dowolnym miejscu. Możliwe jest również, aby wydać dodatkową kartę do konta do najbliższej osoby, aby mieć do niej dostęp.

Najważniejszą zaletą każdej karty kredytowej jest okres karencji, czyli czas, w którym naliczania odsetek nie jest wykonywana. W tym przypadku, jeśli wykorzystać fundusze ostrożnie i przestrzegać dyscypliny, a także okres karencji mają czas do powrotu całego długu, nie trzeba płacić odsetek.

Jak i gdzie otrzymać kartę kredytową?

Złóż wniosek o kartę kredytową, „Tinkoff” może absolutnie każdy, ale zanim dasz ten produkt bankowy, bank przeprowadzane sprawdzanie kredytobiorcy. Jeśli masz konto na przykład wynagrodzenia, wówczas procedura zostanie przeprowadzona w ramach systemu uproszczonego.

Aby otrzymać kartę kredytową z limitem minimum wymagane obecność oficjalnego dochodu. Jeśli to nie wystarczy, można podać coś jako zabezpieczenie. Wszystkie inne wymogi kart są prawie identyczne dla wszystkich banków.

karta kredytowa może być wydane w jaki sposób?

Istnieje kilka sposobów przetwarzania kart kredytowych. Można to zrobić w banku, za pośrednictwem Internetu, aby dostać się z zakupem lub jako dodatek do innych produktów bankowych. Weźmy pod uwagę każdą metodę w szczegółach.

Pierwsze w banku

W tym przypadku trzeba odwiedzić oddział banku, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć niezbędną dokumentację. Ale to nie pozwala „Tinkoff” bank. Zrób karty kredytowej banku może być tylko w Internecie. Bank rozpatruje wniosek i zrobić własną decyzję. Taki proces może trwać od jednego do siedmiu dni. W przypadku pozytywnej decyzji skontaktuje oficer pożyczki i powiedzieć, kiedy przyjdzie do ostatecznego karty.

Jakie korzyści płyną z tej metody?

– Można wybrać ręcznie, który bank, aby otrzymać kartę i dowiedzieć się więcej o warunkach kredytowych.

– Masz szansę dowiedzieć się wszystkiego, co Cię interesuje w menedżerze kredytowej.

– Stopa procentowa będzie niższa, a granica jest większa w przeciwieństwie do innych metod.

Wadą jest to, że zbiór dokumentów i wizyty w banku będzie musiał spędzić kilka dni.

Tworzenia map w dodatku do innych produktów bankowych

Jeśli jesteś częstym klientem w dowolnym banku, korzystając aktywnie swoje usługi, a następnie być może będą oferowane karty kredytowej. Inną opcją jest karta pocztowa. Przy okazji tak wcześnie, przychodzę wydany przez bank „Tinkoff” karty kredytowej. Zawartość może być również w internecie, ale także karty w mailu też zostały wysłane bez zgłoszenia.

Ta karta może być wydana wyłącznie do klienta o doskonałej reputacji, która jest, z doskonałą historią kredytową.

Wady tej metody

Minusem jest to, że każdy z jej postanowień nie może wypchnąć banku. To, co charakteryzuje wystawienia bankowego „Tinkoff” karty kredytowej. Zawartość może być tylko na warunkach banku. Ponadto duży limit kredytowy, nie można liczyć. Ale klient ma możliwość zaoszczędzić sporo czasu, co instytucja kredytowa będzie mieć wszystkie dane, więc nie trzeba zbierać dokumenty.

Pierwsze w ramach działania lub zakupu

W walce o każdego klienta banki są w różnych sztuczek. Przykładem jest karta kredytowa „Tinkoff”, możliwe jest przygotowanie się do udziału w promocji. Na przykład, może to być oferowane jako prezent na zakup lub po prostu na ulicy. Z reguły taka karta jest nieaktywna, ale ze względu na nią będzie niewielka ilość. Aby aktywować, idź do banku – służy do łączenia się w Internecie, po czym karta stanie się dostępny. Oczywiście, jest to tylko wtedy, gdy pozytywna decyzja w sprawie wykorzystania karty.

Metoda ta jest odpowiednia dla tych, którzy są po prostu zbyt leniwy, aby otrzymać kartę, lub tych, którzy nie odważył się zrobić.

Pierwsze karty przez Internet

Jak wspomniano powyżej, można otrzymać kartę kredytową, „Tinkoff” za pośrednictwem Internetu. Najpierw musisz odwiedzić witrynę i wypełnić wniosek. Następnie skontaktujemy się z Tobą przez kierownika, który będzie wyjaśnić wszelkie informacje i sprawozdania na decyzję banku.

Po zatwierdzeniu karty jest dostarczana za pośrednictwem poczty lub kuriera, to wszystko zależy od miasta.

Karta kredytowa „Tinkoff”: remis w Internecie. opinie

Recenzje w Internecie można znaleźć ogromną ilość, a nie wszystkie z nich, oczywiście, pozytywne. Żaden bank nie ma tylko jedną pozytywną opinię na temat ich pracy, ponieważ bez wad nie działa jeden. Trudno powiedzieć, czy to jest dobre czy złe banku, jak wielu klientów – dokładnie tych samych poglądów, ale w ogóle instytucja działa dobrze i obsługa z nich na wysokim poziomie. Niektórzy klienci nie są zadowoleni z braku biurze, bo nikt nie iść w nagłych przypadkach.

Niektóre karty ukryte warunki „Tinkoff”

1. Funkcje odbioru. Różni się ona od innych banków szybkości rozpatrywania wniosków oraz wysoki odsetek akceptacji. Ponadto karta zostanie wysłana pocztą.

2. Małe granice. Co do zasady, ograniczenie przewidziane na początku, w zależności od danych podanych w formularzu wniosku, i nie przekracza przeciętnego wynagrodzenia. A w niektórych przypadkach, nie może przekroczyć czterech tysięcy. Zwiększyć limit może być nie wcześniej niż 6 miesięcy.

3. Procent wypłat. Okres karencji jest ważny tylko do płatności bezgotówkowych. Jeśli klient bierze na wypłaty gotówki zostanie obciążona za 3% + 390 rubli.

4. Realna stopa procentowa. Niezależnie od tego, taryfa może być w, stopa prowizji transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 25%, a za gotówkę – 33%. Jeśli płatności są dokonywane późno, dni będzie opłata w wysokości 0,12% i 43,8% na rok.

5. Minimalna wpłata. Jak stwierdzono w taryfach banku, minimalna wpłata wynosi 6% kwoty. Jest to bardzo mały procent, a on nie jest w stanie pokryć należności głównej, jak dużym zainteresowaniem banku. W rezultacie, jeśli klient zdecydował się zamknąć kartę, jego ostatnia wypłata będzie równa początkowej kwoty, jeśli nie więcej.

6. Kary. Za opóźnienie będzie opłata 0,2% na dzień. Ponadto, nadal trzeba zapłacić grzywnę w wysokości 600 rubli.

7. bankomatów. Niektóre płatności za pośrednictwem bankomatów są tak samo wypłaty gotówki, a nawet z komisji.

8. Ubezpieczenie długu. Jak wszędzie, bank oferuje ubezpieczenie, więc 0,89% odejmuje się od kwoty ubezpieczyciela spółki. Podpisaniu umowy, usługa może być pominięte.

9. Serwis. Roczny koszt karty wynosi 590 rubli, a wypłata pożyczki w terminie zapadalności jest nadal pobierana i odsetki za zwłokę jest obliczana.

wniosek

Wykonaj „Tinkoff” kartę kredytową z bankiem, czy nie – to zależy od Ciebie. Aby uzyskać pełne nasza aplikacja online, uzyskać zezwolenie, a wszystko – można go używać. Co najważniejsze, nie zapomnij, aby spłacić dług w terminie.