654 Shares 1674 views

Dziane szydełka dziecka Panama – Secrets, zasady, metody

Zbliża się lato, a wraz z nim wiele pięknych słonecznych dni. Ale to nie zawsze jest gorące promienie słońca korzystne dla dziecka, istnieje realne niebezpieczeństwo poparzenia lub udaru cieplnego. Dlatego mama needlewoman wcześniej zająć się ważnymi szczegółami garderoby dziecięcej – w nakryciu głowy. Mogą być czapka, szalik, czapka światło, Panama. Hook najbardziej łatwo i szybko można połączyć oryginalne, modne i niezbędne rzeczy dla dziecka. Wiele opcji do zdobienia – szydełkowane kwiatów, motyli, koraliki, hafty, wstążki. Tworzyć własne ręce wielki lato rzecz, która przyniesie wiele radości do okruchów.

kamizelki szydełkowe – główne zasady i tajemnice

Ujawniają pewne „sztuczki” dzianiny dziecko Panama:

  1. kierunek drutach – zawsze z góry na dół.
  2. Start z produkcją 4-6 szwów, które są zamknięte w okręgu.
  3. W kolejnym etapie – dzianie koło prawidłowe średnicy wybranego wzoru. Jak dokonać obliczeń, nie mylić w rozmiarze? W tym celu konieczne jest, aby przywołać wzór matematyki trakcie szkoły: jest równa średnicy obwodu głowy dziecka (mierzone w głowicy wystającą punktów na uszy), podzielona przez liczbę pi (3,14). Z uzyskanej liczby odjąć 2-3 cm. Biorąc pod uwagę powyższy sposób i definiując szerokość „podestylacyjnych” panamki można wytworzyć produkt, który będzie najbardziej dokładnego odzwierciedlenia wielkości głowy dziecka.
  4. Następny panamku szydełka dzianiny wiersze z rozszerzeniem. 2-3 do stopniowego przejścia szeregu dzianiny prawie proste ostrze, z małym wzrostem.
  5. Wtedy naprzód dziania tkaniny w okręgu zgodnie z wzorem drukowanej. Teraz ważne jest, aby określić wysokość Panamy. Aby zmierzyć odległość centymetr od ucha do ucha poprzez umieszczenie taśmy nad głową dziecka przez korony. Podzielony na pół i otrzymaną postać jest wysokość przyszłej Panamy.
  6. Jak na spodzie produktu, może być umieszczony na kilka sposobów – prosty uprzęży, osłona, golf lub delikatną otoczkę.

Biały dzianiny szydełka panamku

Używane wątek – „Iris”, wziąć trochę mniej niż dwa motki po 25 gramów. Hook – numer 1.25.

Dna dziania: Zgodnie z zasadą SCHEMAT panamki płatów składa się z 10-12 (jako produkt końcowy otrzymuje się średnicy nie większej niż 12 cm).

Przejście: Knit 2 rzędy kolumn z dwoma sc, dodając do niewielkiej ekspansji.

Peryferyjne Jednostka: wzór składa się z naprzemiennych kolumn w dwóch i trzech szwów SC. Okazuje się swego rodzaju „siatką”. Dzianina do wysokości 14-15 cm. Zakończone dzianiny hak kamizelki obraca 21-23 cm szerokości.

Border: zaprojektować dno może podjąć każdą melodię, która kończy dzianiny hak szmatką. Oryginalny sposób – Quilling, krawędź jest związany z gwintu w kontrastującym kolorze.

Wygląd: Tie podwójne kwiat i zamocować z boku Panamy.

Drugi kwiat, pojedynczy i mniejsze, znajduje się na górze.

Jak widać, dzieci kamizelki, wyroby pończosznicze, dość proste w konstrukcji.

Najważniejszą rzeczą – wyobraźnia, cierpliwość i chęć zrobić dla swojego dziecka piękna rzecz.

Tworzyć, wymyślać i raduyte swoje dzieci!