562 Shares 2096 views

2inf.net: jak usunąć komputer z tej strony?

Wirusy komputerowe są dostarczane użytkownikowi wiele kłopotów. Z niektórych można pozbyć się bardzo szybko, niektóre wymagają szczególnej uwagi. Coraz częściej zacząłem spełniać 2inf.net strony. Jak usunąć je ze swojej przeglądarki? Co w tym wszystkim chodzi? Należy pozbyć się tej stronie, która zastępuje stronę startową? Albo można zrobić bez niego? Najważniejsze wskazówki i sztuczki, aby zwalczać 2inf.net przedstawiony poniżej. W rzeczywistości, aby pozbyć się tej stronie nie jest zbyt trudne. Zwłaszcza jeśli sporządzone prawidłowo.


Co to jest

Użytkownik otworzy przeglądarkę i zobaczyła na początku http://2inf.net strony? Jak usunąć ten problem? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zrozumieć, jaki rodzaj wirusa w pytaniu. Ponieważ każdy rodzaj komputera „zaraza” ma swoje własne cechy.

Uczenie się wirusa – jest porywacza przeglądarki. To nie jest tak niebezpieczne, jak trojany. I często okazuje się go łatwo usunąć. Będzie to statek procesor, który wyświetla się w przeglądarce dużo reklamy i spam, nie pozwalają na zmianę strony startowej. Złodziej samochodów może ukraść dane wprowadzone w przeglądarce. Ułatwia także przenikanie innego komputera „zakażenie” na komputerze. Należy zatem jak najszybciej pozbyć http://2inf.net. Jak mogę usunąć tę stronę?

szkolenie

Proces radzenia sobie z tym problemem był z maksymalnej wygody i minimum trudności, wskazane jest, aby spędzić trochę treningu. Czasami o porywacza przeglądarki wskazuje na bardziej poważne wirusy. Dlatego sieć bezpieczeństwa nie zaszkodzi.

Jakie działania należy podjąć, aby nie bać się walczyć 2inf.net? Jak usunąć go bez większych szkód? Aby to zrobić:

  1. Zapisz istotne dane. Musimy to w przypadku wykrycia poważnego wirusa w systemie. Utrata kilku ludzi szczęśliwymi informacji.
  2. Dostać dobry system antywirusowy. Dobrze ostatnio Dr.Web walczą z wszelkimi wirusami. Może on być zastąpiony Nod32 lub „Avast”.
  3. Instalowania dodatkowego oprogramowania. 2inf.net usunąć z komputera i pomaga normalizować funkcjonowanie programu maszyna o nazwie CCleaner i SpyHunter.
  4. Płyta instalacyjna CD z systemem operacyjnym zaleca się przygotować też. Zwłaszcza, jeśli istnieje podejrzenie o walce nie tylko z 2inf.net oraz z tymi trojanami.

Być może te kroki będą wystarczające do przeprowadzenia „leczenie” na komputerze z minimalnymi uszkodzeniami. Przeglądarka porywacze sami prawie nie ponoszą żadnego ryzyka. Ale przyczyniają się do penetracji trojanów w systemie. Dlatego wielu z nich myśli, jak usunąć 2inf.net strony.

procesy

Pierwszy etap – procesów oczyszczania. Wszystko, co jest uruchomiony na komputerze, to pojawia się wśród działań wykonywanych. Można je zobaczyć w „Task Manager” w „procesy”. Dlatego też w tej usłudze będą musiały szukać w pierwszej kolejności. Jeśli nie posprzątać proces, dodatkowo układ „leczenie” byłoby bezużyteczne.

Martwi 2inf.net? Jak mogę usunąć go? Aby to zrobić, należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl + Alt + Del, okno pop-up wybierz "Menedżer zadań". Następnie, chcesz przejść do zakładki „procesy”. Konieczne jest, aby wykonać wszystkie zadania i wszystkie podejrzane elementy, które wspominają 2inf.net. Jak je usunąć? Aby to zrobić, kursor zostaje zwolniony ścieg, a następnie polzovat należy kliknąć na przycisk „Zakończ proces”, aby zgodzić się na możliwość stosowania uszkodzić komputer i korzystać z osiągniętych wyników.

Ważne: nie można ponownie uruchomić system operacyjny do pełnego zakończenia walki 2inf.net. W przeciwnym razie, wszystko trzeba powtórzyć od początku. Reboot nastąpić wyłącznie po zakończeniu wszystkich działań. Jedynym sposobem na usunięcie 2inf.net z komputera do maksimum.

skanowanie

Kolejny etap – Skanowanie systemu operacyjnego pod kątem wirusów. To jest koniecznością, bez której nie można zrobić, jeśli chcesz pozbyć się jednego problemu lub innego.

Aby to zrobić, trzeba skonfigurować głębokie skanowanie antywirusowe. Dalsze wdrożenie skanowanie całego dysku twardego i innych urządzeń pamięci masowej. Na koniec użytkownik wyświetla wynik.

Na komputerze nie było przednią stronę http://2inf.net? Jak mogę usunąć? Aby to zrobić, wszystkie potencjalnie niebezpieczne przedmioty wymagane przy użyciu programu antywirusowego „leczyć”. Ale same wirusy – do usunięcia. Aby to zrobić, istnieją oddzielne przyciski.

Po zakończeniu pracy z Antivirus jest zakończona, można przejść do następnego kroku. Mianowicie, aby pozbyć się programów szpiegujących, które są dostępne w systemie. Aby to zrobić za pomocą wyszukiwań SpyHunter dla „zaraza”, a następnie przez analogię z obiektami antywirusowe są usuwane.

Ale co z rejestru?

Martwi strona http: 2inf.net? Jak go usunąć raz na zawsze? Następnym krokiem jest niezbędne do czyszczenia rejestru. Można to zrobić ręcznie lub automatycznie. Pierwsza metoda nie jest tak efektywna. Dlatego zaleca się, aby korzystać z drugiego.

Jak usunąć stronę 2inf.net? Do czyszczenia rejestru systemu operacyjnego, użytkownik musi uruchomić CCleaner. To oprogramowanie pomoże studium automatycznych usług sprzątania. Po uruchomieniu lewą stronę okna, które się pojawi należy sprawdzić wszystkie dyski twarde, napędy dysków i innych urządzeń. W prawym dolnym rogu należy kliknąć na „Analyse”, a następnie „Wyczyść”. To wszystko – rejestr jest czysty. Ale ludzie wciąż jeszcze borykać 2inf.net. Jak usunąć całą tę stronę?

Właściwości skróty

Istnieje tylko jedno działanie. Pomaga tylko wtedy, gdy jest to „leczenie” z komputera przez porywaczy. Jak usunąć „browser” 2inf.net? Aby pozbyć się tego problemu, który jest zarejestrowany w programie wyjścia z Internetem, trzeba spojrzeć na właściwości na uruchomienie narzędzi. Wymaga to kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przeglądarki i kliknij tam na „Właściwości”.

W oknie, które się pojawi, należy zwrócić się do „label”, gdzie znajduje się „Ogólne”. Przewija do końca. A jeśli nie jest porywacz przeglądarka w tej dziedzinie spowoduje wyświetlenie 2inf.net adresową. Jak mogę usunąć? Aby to zrobić, po prostu usunięte adres strony z cytatami i lewo tylko plik wykonywalny. Na przykład, chrome.exe. Po tej linii powinno być żadnych innych dokumentów.

Zmiany zostaną zapisane. To wszystko. Teraz można ponownie uruchomić komputer, przeglądarkę internetową, aby zainstalować nową stronę startową i ewentualnie zainstalować AdBlock. Nawiasem mówiąc, procedura z właściwością etykieta musi być zrobione ze wszystkimi przeglądarkami. jest potrzebne nic więcej. można ponownie zainstalować przeglądarkę w ogóle, jeśli jest to pożądane. Teraz rozumiem, jak usunąć 2inf.net strony.