177 Shares 2462 views

Analiza bajka Kryłowa dyskretny moralność

Trudno znaleźć w naszym kraju jest to człowiek, który nie wie, co najmniej linię bajek Iwan Andriejewicz. Łatwe do zrozumienia, a dotykając jego sarkastyczny styl i bajki Kryłowa jest analiza nie jest inne niż możliwość zagłębić się w różnych typach i sytuacjach, tylko wieku, nie jest od razu można powiedzieć. Obrazy zwyczajne i rozpoznawalny nawet w tym wieku, jak natura ludzka pozostaje praktycznie bez zmian. I to pomimo faktu, że niektóre z bajek – nie ten drugi, jak tłumaczeniu dzieł La Fontaine i Ezopa, tylko znaki znaki są tak blisko, że nawet jesteś zgubiony: a czy bajka dokładnie napisany w 6 wieku przed naszą erą?


Już w szkole podstawowej uczyliśmy te prace. Sylaba pisarza jest tak łatwe, że pozwala nawet pierwszej równiarki swoje badania i analizy. bajki Kryłowa za dużo. Uczymy się ich na pamięć, są ciekawe i pouczające. Łatwe do zrozumienia i psychika z małymi dziećmi. Ale nie mówimy o pierwszej rosyjskiej bajkopisarz, jako autor, pisząc wyłącznie historii rozrywki dla dzieci. Tematy bajki Kryłowa są tak zróżnicowane i często skomplikowane, że nie pasuje do bajki dla dzieci.

Wielu krytyków słusznie tak zwany „charakter rosyjski” sposób prezentacji tekstu, trochę pretensjonalne, ale dość Kolko. Analiza bajki Kryłowa daje nam okazję do oceny niekonwencjonalny opowiadanie, szałwia spojrzeć z boku. Jest to zestawienie faktów, bez postawienia zarzutów czy procesu, czytelnik musi zrobić swoje własne wnioski, może trochę polegać żrących komentarzach dowcipny narrator.

Człowieku, nie dostaniesz tradycyjne wykształcenie klasyczne, Early pozostawione bez ojca (który jednak udało się zaszczepić pragnienie dziecka i miłość do książek), byłem w stanie rozwijać prawidłowe postrzeganie rzeczywistości. Autor spędził dużo czasu wśród zwykłych ludzi, widząc styl myślenia, styl komunikacji, mentalności (zanim powie – duszy) z jego ludzi.

Iwan Andriejewicz Kryłowa bajka której mówimy, są niezwykłe nie tylko umysł, ale także w życiu codziennym jest inna od innych. Znani na niechlujstwo, lenistwo i nie ukrywać swoją miłość do jedzenia. Nawet przy przyjęciu w cesarzowej nie mógł powstrzymać ich „maniery”, wprowadzając publiczność przez zaskoczenie.

Aby być sprawiedliwym powiedzieć, że autor twierdził, że nie od razu. Dzięki pracy w leniwego człowieka na przyrodę zawsze były trudności i przejmującym stylu wyrażania myśli dała władzom pretekst, aby nie testować mu przysługę. Ale dobry charakter i nieco absurdalny postrzeganie życia przekupił ludzi, którzy go znali, co ostatecznie spowodowało dużo miłości i odpowiednie wyróżnieniem autorów, którzy są miłe nawet sąd.

Jeśli paraleli do obecnego gatunku satyry, to możemy mówić o twórczym poety związku ze sztuką współczesną humorystyczny «wstać». Autorzy wyśmiać niedociągnięć społeczeństwa, z tą tylko różnicą, że Iwan Andriejewicz zrobił tak dużo bardziej wytrzymały. Analiza bajki Kryłowa pozwala na wykonywanie takiego wniosku. Subtelny, sarkastyczny opis ludzkich przywar, nie tyle w celu ośmieszenia, ale w celu ustalenia faktu, aby umożliwić czytelnikom ocenić sytuację. Ponadto oświadczenie wierszem, widzisz, nie jest dostępna dla wszystkich, a nawet takie jak wieki później chętnie cytują wypowiedzi nieśmiertelnej bajki.