751 Shares 4750 views

W jakiej choroby pojawiają się czerwone krosty na głowie penisa

Pojawienie się podejrzane wysypka (krosty, owrzodzenia, plamy, erozja, plaque) w okolicy narządów płciowych może być oznaką chorób dermatologicznych przenoszonych poprzez kontakt seksualny, chorób zakaźnych, chorób zapalnych i nowotworów. Poniżej pokażemy, co mówią czerwone krosty na głowie, a także wziąć pod uwagę najczęstsze zmiany na narządach płciowych i opisać główne powody.

Wysypka nazywa żadnej zmiany w skórze w strefie intymnej, ale zewnętrzny widok pryszczy jest prawie niemożliwe, aby rozpoznać prawdziwą przyczynę ich wygląd. Zabieg jest niemożliwe bez dokładnego rozpoznania. Zaleca się, aby skonsultować się z dermatologiem jeśli małe krosty na głowie:

  • Istnieje ponad dwa tygodnie bez mutacji.
  • Pryshchiki wypełniona krwawy mętny i klarowną ciecz.
  • Towarzyszy obrzęk prącia i ciężką świąd.
  • Jeśli wysypka jest jasno określona forma czerwone plamy łuszczących się.
  • Okazało się natychmiast po niezabezpieczonym stosunku, któremu towarzyszy wysoka temperatura i zwiększenie pachwinowych węzłów chłonnych.
  • Pojawienie się w obszarze zagrożonym przypomina głębokie owrzodzenia.
  • Na genitaliach śluzowych tworzą małe blizny.

Czerwone krosty na głowie oraz w okolicy pachwiny – oznaką choroby

Często wysypka na penisie i mosznie są oznaką choroby. Większość chorób są transmisja seksualne, powodują pojawienie się czerwonej wysypki. Często jedynym objawem infekcji jest tylko wysypka.

Na przykład, w kandydozy pojawiają się bolesne, swędząca czerwona wysypka na żołędzi prącia i napletka. Zazwyczaj pojawia się u mężczyzn cheesy tabliczkę z kwaśnym zapachu w głowie penisa. Leczenie prowadzi przeciwgrzybicze maści w połączeniu ze środkami farmaceutycznymi.

Gdy głowa pojawiła się czerwone krosty wypełnione płynem, może to być oznaką opryszczki narządów płciowych. Opryszczka narządów płciowych są znane nie pełnego wyleczenia, wirus pozostaje w komórkach organizmu w uśpieniu i obniżona odporność można ponownie. Ale, mimo wszystko, należy leczyć.

Bardzo często, czerwone guzy na głowie, moszny i penisa wskazywać na obecność zakażenia HPV (brodawki narządów płciowych). Brodawki pojawiają się jako zaokrąglone guzki lub różowe ciało i czasami przypominają kalafior. Jeśli infekcja nie leczonego brodawczaki i brodawki rośnie do kilku centymetrów.

Gdy bezbolesny chancre, wrzody, wyboiste występy na genitalia natychmiast udać się do chorób wenerycznych, jak Może to być syfilis. Ten podstępne zakażenie powoduje kilka rodzajów wysypki według ustawowo ograniczeń. Syfilityczne chancre z doskonałym dolnej i grubej krawędzi następuje zwykle w ciągu trzech miesięcy po zakażeniu.

Jeżeli leczenie nie zostało przeprowadzone, kiła przechodzi do etapu wtórnego: ciało pojawia się mała różowa wysypka, zwłaszcza w nogach i rękach. Narządów i odbytu tworzy duże uszczelniające przypominającą kończyste.

Duże czerwone krosty na głowie penisa oraz w okolicy pachwiny są trihofitii manifestacja – zakażenie grzybicze. Ta infekcja jest powszechne wśród męskiej populacji. Przyczynić się do jego rozwoju otyłości, wysokiej wilgotności (nadmierne pocenie się lub brak higieny), ciasnej bielizny.

Często plamy mogą być objawem boreliozy.

Czasem czerwone kropki utworzone z gryzącym wszy łonowe, które obejmują genitalia powierzchni włosa i wysysają krew. Wszy łonowe może zostać zainfekowany przez kontakt seksualny i produktów higieny osobistej.