848 Shares 9528 views

Pistolet Burza: przegląd i demontaż metoda

Natura ma wiele broni, które nie mogą zniszczyć coś, co poszczególni ludzie i zwierzęta, ale cały gatunek, kolonie, stada miasta. Powodzie, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami – wszystkie te klęski żywiołowe mogą z czystym sumieniem nazwać broni masowego rażenia. Ale to wszystko – to katastrofa, bardzo przerażające i niebezpieczne, zdolne do niszczenia ogromną ilość istot żywych, ale bardzo, bardzo rzadko.


Częściej występuje i dlatego jest częściej przyczyną czyjejś śmierci, inne naturalne kłopoty, towarzyszy grzmot i jasnych błysków światła. Tak, to jest burza.

Pistolet, nazwany jest to zjawisko, jako niebezpieczny i ma znaczną siłę niszczącą. Moc – co dało mu prawo do broni jest wielkim nazwiskiem.

Obecnie istnieje kilka modyfikacji – Burza Gun-05, Storm-021 i inne. Różnice między nimi są małe, więc mówimy o tej broni nie musi oznaczać konkretnego modelu.

Więc Burza pistolet – urazowe, wykonany na rosyjskich produkcjach. Ta broń ma wystarczająco dużą pojemność, więc dla niego nosić wymagana jest licencja.

Ta broń jest wykonana niemal w całości ze stali, rama wykonana z tworzywa sztucznego. Dzięki tej „Haze” z wysoką wytrzymałość nie jest zbyt duży ciężar – tylko 700 gramów – co jest bardzo wygodne do strzelania sportowego. Należy zauważyć, że producenci tej broni obawiali się o jego bezpieczeństwo, a więc wyposażone go solidnie przymocowane specjalne beczki przyspawane uchwyty, które sprawiają, że niemożliwe do ognia stałe kule.

Urazowe pistolet Haze imponujące wymiary – jest dłuższa niż 20 cm i wysokość 13 cm. Oczywiście, te bronie mają ładne i odstraszyć włamywacza dorywczo im dość łatwo, ale duży rozmiar znacząco ukryty pistolet carry.

Sklep „Burza” ma wystarczająco dużą pojemność – może zmieścić 15 9PA kalibru.

Pistolet posiada typ dźwigni bezpieczeństwa i oko, na które składają się zabytki przednich i tylnych, zamontowane na „jaskółczy ogon”. Cena broni jest stosunkowo niewielka, chociaż nie można porównać z kosztem instalacji pneumatycznej.

Oczywiście, każdy właściciel pistolet – czy pneumatyczny lub traumatyczne – od czasu do czasu w obliczu konieczności jego demontażu i montażu. Przyczyną tego może być wiele: jest to niezbędne w celu zastąpienia wszelkich części i konieczność smarowania mechanizmu, a chęć pochwalić analizę szybkiej akwizycji. Należy zauważyć, że zdemontowanego pistolet Burza dość łatwo.

Oczywiście, przed rozpoczęciem działania muszą zostać rozładowane broń – jest dokonywane za bezpieczeństwo swojego właściciela. Następnie jest on usuwany z magazynu, zawór brama zostanie usunięty. Aby to zrobić, należy podnieść lewym pasku i mocno naciskał na pięcie sklepu przetarte zakładce po prawej stronie.

Dalej wycofywany szyny migawki. W tym roku (brama) jest wyciągnięta do tyłu i lekko w górę. Pozostaje tylko wziąć sprężynę, który jest usuwany pierwszą oś, na której ona ma na sobie. Wszystkie – Burza pistolet zdemontowany, montaż odbywa się w odwrotnej kolejności.